Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:13 17.05.24 
Я! Архивите са живи
   >> По-добре късно
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Само ще добавя...нови [re: Hekф]  
АвторPoмaн (Нерегистриран)
Публикувано21.10.02 19:32



...че хорското око вече е достатъчно разглезено за да допусне експерименти от рода на "по-добре късно"...Предполага се , че след като някой се излага на показ от ефира на БНТ има достатъчно ресурс и вазможности ...
Уви , с Дамян не се получи , просто защото в неговия случай е валидно правилото че колкото и да се шлифоват паветата , те никога няма да се превърнат в диаманти...
Впрочем , приказките за това "че трябвало да се даде шанс" , че върлували из публичното пространство чалгаджии и за това редовият електорат не бил разбрал съвсем Дамян и псевдоекипа зад гърба му , ми напомнят за култовата фраза :
-Дойдоха Астлани , пък се върнаха посрани...Вярно , по-добре късно , отколкото никога !



Тема Re: не мразим Дамян, не харесваме предаванетонови [re: tedche]  
Автор lD 25OO9 (не е същия)
Публикувано21.10.02 19:37



Ще се съглася с това че го емнаха много Дамян... никой ве4е няма да гледа добрите му неща, а ще дебне да сгафи нещо... може би наистина има резон в това твърдение - 4е то4но в това шоу няма бъдеще!
Но пак казвам - човека е готин. Нямаха право да го умножават по 0 и да го разделят на 1!!!!!!!!!!!!!

Nil satis nisi optimum


Тема Re: стига бе пичове, свикнахте с простотиятанови [re: lD 25OO9]  
АвторKarabas Barabas (Нерегистриран)
Публикувано21.10.02 19:58



dano шоуто да тръгне отново, а Дамян и екипът му се справят по-добре, отколкото в началото. натискът върху Дамян беше огромен, защото Славчо Селянчето беше създал нещо, което се котираше добре.

По-добре късно, е наистина готино шоу като концепция. не знам дали гостите бяха криви, но нещо не се получи на 6, въпреки това рейтинга му изглежда беше висок в началото.

на Дамян просто му трябва малко повече непукизъм и да си води предаването така, както на него му харесва. няма какво да се съобразява с платените журналя. аман от медийни и шоубизнес експерти...

този стил на предаване просто трябва да бъде наложен и ще заапочне да се харесва. иначе оставаме с онова учиндолско свинче, което не може дори да се усмихне като хората. кривак такъв селски - слави, де.

Дамяне, стискаме ти палци, пич !!!
като излизаш в ефир просто си кажи: ДА ВИ ЕБА МАЙКАТА ТЪПИ КОПЕЛЕТА. Те тва е риалити, ако искате си го завирайте в гъзЪ, ако искате го ближете, ако искате го смучете и гълтайте.

тва е твоят ефир и ще правиш каквото си искаш, па после нека всички да ходят боси у дома си. селяндурите няма да измрат за една зима... дори и за 3000 зими също. не може без тях...

аре, на добър път.
по-добре късно, но по-добре по-добро



Тема Re: защо ме мразитенови [re: damian_savov]  
Автор lady_i4i (непознат )
Публикувано21.10.02 20:28



Gotin,ne mislia,4e te mraziat.A i k'vo ti pyka?!Ti si ti,i po-dobre na horata v ystata otkolkoto v krakata.Ne iskam da obidia nikoi,prosto scenanaristite ne si svyr6iha rabotata kakto triabva.LESNO E DA OPLUE6 NE6TO,PO-TRYDNO E DA GO NAPRAVI6...YSPEH....



Тема Re: стига бе пичове, свикнахте с простотиятанови [re: Karabas Barabas]  
Автор tedche ()
Публикувано21.10.02 20:30



Ако може да се съди по изказа и разбиранията ти май наистина само простаци могат да го харесат тва шоу.
Казваш елементарни и лишени от какъвто и да е смисъл неща.
Първо, ефира не ена Дамян - докато от моите данъци (а те никак не са малко)
се плаща за да има такива предавания, то никой не може да каже че ефира е негов. За тва е обществена телевизията.
Второ, и в най-демократичната държава и в най-частната телевизия не може да излезне някой си и да каже: Ебете съ в гъзъ - тва можеш да го кажеш ти докаго седиш на пейката в квартал Люлин 3 и пушиш Мелник и си говорите хора, с еднакъв умствен багаж - в твоя случай - НИКАКЪВ.
Трето, не днам кой кого е натискал - БНТ Дамян или Дамян и лобито покрай него - БНТ - но в национална телевизия не се влиза толкова лесно и то с такава концепция. Играят много и различни интереси, които са преди всичко финансови.
Четвърто, бате ти Славчо кво ти е крив като прави нещо дето се харесва на около 20 процента от зрителите? В БТВ обаче ако се издъни - никой няма да го пита и да му дава втори шанс а директно ще отгърми - справка: Маргарита Михнева, Бате ти Любо Ганев и т.н.

Аман от лаици дето даже и елементарна култура нямат!




Тема Re: стига бе пичове, свикнахте с простотиятанови [re: tedche]  
Автор low (познат)
Публикувано21.10.02 20:47



goliam rev be ted4eee...to ne biaha danuci,ne biaha lobita,ne biaha interesi...ia kaji ti kvo si napravil v jivota si ta da razberem kolko si stoynosten i velik...koe tv predavane si napravil?i koya pesen si izpial?ia zemi dokaji 4e osven da pliue6 moje i ne6to drugo...



Тема милата данъкоплатка се сетинови [re: low]  
АвторKapaбac Бapaбac (Нерегистриран)
Публикувано21.10.02 21:22



Тедчееее, първо това с псувнята не беше за ефир, а трябва да се каже на ум, но къде ти ум у поклонничка на учиндолската доктрина. пфу !
колкото до данъците... що не е*еш в задника? сега ли се сети за данъци, ма краво издоена?

"а га яди кюфтацити?"
Симеончо си цица от данъците ти, а ти на Дамян държиш сметка... ебати и тъпата слива си, заклевам се... аман от такива поклонници на каменното учиндолско теле. плащай си данъците и гълтай... и не се прави на много умна...



Тема Re: защо ме мразитенови [re: lady_i4i]  
Авторлeнин (Нерегистриран)
Публикувано21.10.02 22:23



Ти не предизвикваш омраза, а само съжаление. Гледах и в чай, женати е три пъти по-задръстена и от тебе. Съжалявам те.



Тема Whyнови [re: damian_savov]  
Автор Гeвpek (същия)
Публикувано21.10.02 22:48



Хванах си белята да ти прочета темата и просто няма как да не кажа нещо. Аз успях да хвана само едно предаване, гост беше Нона Йотова... Превключих на друг канал някъде по средата на разговора й с майка й...

Сега се замислям защо съм превключил (тогава не съм и помислял, че би било етично да ти давам някакъв шанс и да позяпам още 30 мин. ). Просто се спогледахме с жената, направихме от ония саркастичните погледи (от типа "баси досадата") и цъкнах дистанционното, на което ме чакаха още 60-тина програми.

Това, което искам да кажа, че няма и грам "омраза" или някакви подобни усещания. Просто апатия.

Сега е друго - сега изпитвам някакво угризение, съжаление... Но според мен шоу-бизнесът е един от най-жестоките. Или грабваш от началото и всяко следващо издание грабва само за себе си, или...

Моят лаически анализ ще се ограничи с това, че - според мен - ти се опитваше да изглеждаш някак си идеален. По-добре би било да акцентираш върху недостатъците си (не ги знам, но всеки ги има) до гротеска, да ги подчертаеш чрез самоирония; да пренесеш и онова, с което досега си мил известен - не да търсиш тотално нов образ. Не знам, не би трябвало нищо да казвам, но поне на мен шоуто ми изглеждаше "ново". Ми все едно гледах Гала - ето, тя ми понася, направо ме забавлява с напъните си.

Но все пак ползата ти е, че вече си наистина известен. Не би трябвало да униваш; даже си мисля, че повече би ти отивало да си на мястото на Игор Марковски от "Всяка неделя" - без майтап!



Тема Re: защо ме мразитенови [re: damian_savov]  
Автор Cибилa (самодива)
Публикувано21.10.02 23:03



Уууроки са те хванали.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.