Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:44 22.05.24 
Я! Архивите са живи
   >> По-добре късно
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: защо ме мразитенови [re: иpинa флopин]  
АвторEdin DJ (Нерегистриран)
Публикувано29.10.02 00:08



Abe, nali zaradi tova ziveem v "demokraticna" darzava. Ima ponqtie "svoboda na slovoto". Vseki ima pravo da se oplace ili pohvali. Che nali zaradi tova e tozi forum. Vseki da si kaze mnenieto !!

Zashto me mrazite tolkova zashtoto sum kazal neshto "losho" za nego.

Damian vinagi shte ima fenove, kakto i nepocitateli (kato men).

Tova e neshto napulno normalno.

Nikak ne mi haresva fenovete na damian taka da me obizdat. Ne e korektno. Ako ne me harevate ne mu pravete reklama tuka. Nito puk ste dluzni da mi otgovariate.

Salgasen sum za "bezplatnata reklama" na lD 25OO9, prav e coveka, az sum vinoven che izkazah mnenie. Sega mene me razpuvate na krust zaradi tova koeto napisah.



Тема Re: защо ме мразитенови [re: Edin DJ]  
Автор damian_savov (непознат )
Публикувано29.10.02 12:11



ей човече никой не те мрази просто когато нападаш човек говори с факти и кажи кой си.Глупаво е да говориш само наизуст.Сажалявам



Тема Re: Damiane ti si dobar chovekнови [re: damian_savov]  
АвторSvetlina (Нерегистриран)
Публикувано29.10.02 15:16



Damiane gledai gordo i yvereno,zashtoto vsichki koito izkazvat mnenie sa tvoi pochitateli,prosto ne vsichki si go priznavat.Po-dobre v ystata na horata otkolkoto v krakata.Ti si dobar chovek,imash prekrasno semeistvo,dobra gena i krasiva dashterichka a tova e nai cennoto neshto v givota to ostava,a drugoto e prehodno,borise ne se predavai.Poviarvai mi che vsichki koito ne sa dovolni ot tova koeto pravish,sa hora bez semeistva,(ili ako imat takiva to te sa neshtastni s tiah).Zlobata v horata ima samo togava kogato shtastieto im e izbiagalo.
Yspeh,viarvai v lubovta i dobroto v horata ta nali za tova giveem.



Тема Re: Защо ме мразитенови [re: ГHeвeн]  
Авторxmen (Нерегистриран)
Публикувано29.10.02 19:55



ГНевен противоречиш си.Явно си му фен,но още не си си го признал.Между любовта и омразата има тьнка граница,явно не си се орентирал още.Приличаш по изказването си на хомосексуалист който незнае дали да каже на хората,че му харесва да го чукат.Като не ти харесва предаването си го кажи и толкоз.Не се опитвай да агитираш феновете на САВОВ.КАРАШ НИ ДА ГО ПОДКРЕПЯМЕ ПО СИЛНО. толкова заслужаваш ГНевен БУКЛУК.АКО отговориш пак отрицателно значи признаваш,че ти харесва да те унижават от което излиза ,че ОБИЧАШ ДА ТЕ ЧУКАТ ОТЗАД.......................................



Тема Re: защо ме мразитенови [re: damian_savov]  
Автор damian_savov (непознат )
Публикувано29.10.02 22:14



Благодаря на всички че давате вашите мнения.Но много ви моля не е хубаво да се псуваме това показва ниската ви култура.Иначе съм доволен от това което сте писали за мен и лошо и хубаво.Благодаря от сърце на защитниците ми.А тези плюещите бъдете здрави и живи.



Тема Re: защо ме мразитенови [re: damian_savov]  
АвторKЛOШAPЪT (Нерегистриран)
Публикувано29.10.02 22:20



АЗ СЪМ ЗА ДОБРИЯТ ТОН В 4АТА!!!! НО СЪМ И ЗА ДАМЯН САВОВ!!! ПОТЕНЦИАЛЪТ МУ Е НАЛИЦЕ!!! ЕКИПЪТ С ОЩЕ ОБРАБОТВАНЕ ЩЕ СТАНЕ НЕУЗНАВАЕМО ДОБЪР!!!! ТОВА Е НАПРЕД МОМ4ЕТА ОТ "ПО-ДОБРЕ КЪСНО ОТКОЛКОТО НИКОГА". АЗ СЪМ С ВАС



Тема Re: защо ме мразитенови [re: damian_savov]  
Авторнинa (Нерегистриран)
Публикувано30.10.02 00:24



Сьгласна сьм с Дамян не е приятно да се използват нецензурни думи.Някой дори си е поставил снимките личи си коефицента на вьзпитание.Приканвам всички които са на страната на Дамян Савов да игноририт подобни хора. Дамяне шоуто ми харесва.Кога ще ви вьрнат?Успехи на всички



Тема Re: защо ме мразитенови [re: damian_savov]  
АвторИДEИ (Нерегистриран)
Публикувано30.10.02 01:23



НЕ ЗНАЕМ КАК СЕ ПРАВИ НО ИСКАМЕ ДА ГЛЕДАМЕ:
ЕДИН ЧОВЕК КОЙТО Е ПОКАНИЛ ГОСТИ А НИЕ СМЕ ТАМ И САМО СЛУШАМЕ И ГЛЕДАМЕ
НЕ ИЗСЛУШВАШ ГОСТИТЕ СИ И ТАКА И НИЕ НЕ ЧУВАМЕ ОТГОВОРИТЕ
САМО ЗАДАВАЙ ВЪПРОСИТЕ СИ В ТЕХНИТЕ ОБЛАСТИ И ГИ ИЗСЛУШВАЙ
И КОНТРОЛИРАЙ ВРЕМЕТО ЗА КОЕТО ОТГОВАРЯТ И АКО СА МНОГОСЛОВНИ
ИМ ПОМАГАЙ ДА ОТГОВАРЯТ ПО КРАТКО И ПРЕМИНАВАЙ ПО НАТАТЪК
НЕ ОСТАВЯЙ ГОСТИТЕ СИ САМО НА ДИВАНА
ПОКАНИ ГИ НА БАР ПЛОТА ЗА ЧАША КАФЕ ИЛИ ЧАЙ
ВЗЕМИ СИ ПОМОЩНИЧКАДА ИМ ПРИГОТВИ ПИТИЕТАТА А ТИ ИМ СЛЕДИ РАЗГОВОРА
ИЗБИРАЙ ТЕЛЕФОННИТЕ НОМЕРА ДИСКРЕТНО ДОКАТО ГОСТИТЕ ТИ В СТУДИОТО ПРОДЪЛЖАВАТ ДА СИ ГОВОРЯТ
ПИТАЙ ИЗБРАНИТЕ ПО ТЕЛЕФОНА КАК Е МИНАЛ ДЕНЯТ ИМ И ИМАТ ЛИ ВЪПРОСИ
КЪМ ГОСТИТЕ В СТУДИОТО
НЕ КАНИ ГОСТИТЕ СИ В СПАЛНЯТА АКО НЕ ГОВОРИТЕ ЗА ПОДХОДЯЩИ ЗА ТАМ РАЗГОВОРИ
САМ ЧОВЕК ТРУДНО СЕ СПРАВЯ КОГАТО ПОКАНИ ПОВЕЧЕ ОТ ЕДИН ГОСТ
МОЖЕШ ДА СЕ СПРАВИШ
ИСКАМЕ ТОВА ДА ВИДИМ И ЧУЕМ НАПРАВИ ГО ЗА ДА ИМАМЕ ИЗБОР ДА ПРЕВКЛЮЧИМ ОТ ЕДНО ШОУ В ДРУГО



Тема Re: защо ме мразитенови [re: damian_savov]  
Авторschreck (Нерегистриран)
Публикувано30.10.02 04:07



Zdravei Damjane,
mislja 4e tova koeto 6te kaja edva li suotvetstva na ceni4nija mi ezik i mislene.Ti pone si najasno s mojata li4nost.Vsi4ko, koeto 6te napi6a sega e spontano i suvsem iskreno.Znam, 4e ne sum ot horata,koito ne bi pokanil na gosti v luksoznoto si jili6te.No su6to taka znam, 4e to4no tozi moment e mnogo vajen za teb.Stava duma za teb samija i za tova kakvo 6te se slu4i s tvoite zriteli, koito za 6 predavanija uspjaha da te priemat takuv kakuvto moje bi ne si.Toest moje bi si o6te po-pe4en.
Az iskam da ti kaja, 4e ako bjah tvoi kolega 6tjah da sum plutno do teb i da sledvam riska koito poe ot samoto na4alo.Ti si perfektnija vode6t, no za tova predavane.Ne za6toto ne si ot onzi Dol,deto sa izturvali dulgija, a za6toto ne izbiva6 kompleksi .Onzi go pravi, a publikata go aplodira,za6toto toi izbiva i neinite kompleksi.Budi si estestven.Kolkoto i maloumna da e idejata spored njakoi.I ne e neobhodimo da stigne6 do tam da reklamira6 duvki za da razberat vsi4ki 4e moje da si lice edinstveno i samo na samija sebe si.Poznavam edin ot tvoja ekip deto e mnogo 4eren i grozen, ama mi kaza 4e si super stabilen i si to4no takuv kakuvto az te vidjah.Toi te podkrepja stra6no mnogo,kakto i ekipa,v koito zaedno rabotite.Ama ti sigurno go znae6.6to li ti go kazvam.Neorhodimo e tezi vestnici deto pisaha kakvo li ne da gi dade6 na Gocev da si izbur6e guza.Rejisiorut ti e 4ovek, za koito ti si kauzata.Sigureen sum 4e i za ekipa si su6toto.Taka pone kazva moja poznat.4akame te na ekrana i ne zabravjai 4e ti si ve4e deputat.Za6toto i bez da si pro4el knigata,zaradi kojato vkaraha Ko6lukov v zatvora nie glasuvame za teb i nie 6te sme onezi,koito ako ni zabravi6 6te ti reznem zelkata:)))))
are 4e pak stanah grub.Vjarvai vuv zritelja, toi nikoga njama da te podvete...



Тема ei Damjane az sum s teb pi4нови [re: damian_savov]  
Авторschreck (Нерегистриран)
Публикувано30.10.02 04:12



Zdravei Damjane,
mislja 4e tova koeto 6te kaja edva li suotvetstva na ceni4nija mi ezik i mislene.Ti pone si najasno s mojata li4nost.Vsi4ko, koeto 6te napi6a sega e spontano i suvsem iskreno.Znam, 4e ne sum ot horata,koito ne bi pokanil na gosti v luksoznoto si jili6te.No su6to taka znam, 4e to4no tozi moment e mnogo vajen za teb.Stava duma za teb samija i za tova kakvo 6te se slu4i s tvoite zriteli, koito za 6 predavanija uspjaha da te priemat takuv kakuvto moje bi ne si.Toest moje bi si o6te po-pe4en.
Az iskam da ti kaja, 4e ako bjah tvoi kolega 6tjah da sum plutno do teb i da sledvam riska koito poe ot samoto na4alo.Ti si perfektnija vode6t, no za tova predavane.Ne za6toto ne si ot onzi Dol,deto sa izturvali dulgija, a za6toto ne izbiva6 kompleksi .Onzi go pravi, a publikata go aplodira,za6toto toi izbiva i neinite kompleksi.Budi si estestven.Kolkoto i maloumna da e idejata spored njakoi.I ne e neobhodimo da stigne6 do tam da reklamira6 duvki za da razberat vsi4ki 4e moje da si lice edinstveno i samo na samija sebe si.Poznavam edin ot tvoja ekip deto e mnogo 4eren i grozen, ama mi kaza 4e si super stabilen i si to4no takuv kakuvto az te vidjah.Toi te podkrepja stra6no mnogo,kakto i ekipa,v koito zaedno rabotite.Ama ti sigurno go znae6.6to li ti go kazvam.Neorhodimo e tezi vestnici deto pisaha kakvo li ne da gi dade6 na Gocev da si izbur6e guza.Rejisiorut ti e 4ovek, za koito ti si kauzata.Sigureen sum 4e i za ekipa si su6toto.Taka pone kazva moja poznat.4akame te na ekrana i ne zabravjai 4e ti si ve4e deputat.Za6toto i bez da si pro4el knigata,zaradi kojato vkaraha Ko6lukov v zatvora nie glasuvame za teb i nie 6te sme onezi,koito ako ni zabravi6 6te ti reznem zelkata:)))))
are 4e pak stanah grub.Vjarvai vuv zritelja, toi nikoga njama da te podvete...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.