Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:58 22.05.24 
Я! Архивите са живи
   >> По-добре късно
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: защо ме мразитенови [re: damian_savov]  
АвторCaвa Дaмянoв (Нерегистриран)
Публикувано12.11.02 21:44



не те мразим, Дамяне. Просто не си за там. Иначе - нищо лично.



Тема Re: защо ме мразитенови [re: damian_savov]  
АвторДaмян Caвoв (Нерегистриран)
Публикувано12.11.02 21:45



А, да - за шанса... Ами, всеки иска да му се даде шанс. Но не всеки е човек на ТИМ.



Тема Re: защо ме мразитенови [re: damian_savov]  
Автор STOlMlRA (Damqn-THE BEST)
Публикувано13.11.02 12:45



DIDO. Predi godini te mrazih, 4estno... We4e ne, i moje bi za6toto ne te mrazq we4e re6ih da te "za6titawam" w na4aloto - s risk da me wazpriemat w foruma kato nqkakwa sduhana fenka na DJ DAMIAN . No moga da se opitam da kaja, za6to te mrazqt horata - (edno skromno mnenie ot moq gledna to4ka) :

Ne e zawist towa. Pone towa e sigurno. Po-skoro nqkoj kato se izdigne - kato se widi kato zwezda,zapo4wa da se prewaznasq, da se wijda nad wsi4ki. [razbiraj da se naduwa]. E,ima i izklu4eniq [napr. DJ Teddy Georgo - :)] Zabrawq 4e ot warha se pada lesno, 4e nqkoj den 6te e dolu - edin ot nas.
Ne wqrwah na sluhowete. 4e si adski nadut, dokato sama ne go widqh s o4ite si.

W Foruma ZABELEJI, az ne te opluwam - a mojeh. Edna ot malkoto koito zastanaha zad tebe i se opitaha da te za6titqt. Ne leka zada4a, za6toto wseki otwsqkade se stremi da se zaqjda i da napada. W moreto ot napadki edwa li si zabelqzal wsi4ki polojitelni otgowori - ne samo moite, no i na wsi4ki drugi. Nadqwam se ocenqwa6 tozi jest
Syweta mi e, prosto ne im zabelqzwaj. Ako pokaje6 4e si zasegnat, te 6te prodyljat o6te powe4e. Znaem 4e ne ti puka, pokaji im go. :)

Towa e. Ako ne ti se hareswa tozi otgowor - SORRY! Istinata ne winagi e priqtna.

p.s.: Molq "mrazq4ite" da ne otgowarqt na tozi otgowor. 6te se radwam, ako Damqn si naprawi truda da drasne nqkoe red4e na nego oba4e.

"Prawete towa koeto trqbwa,za da polu4ite towa koeto iskate!"


Тема Re:какво иска да каже лирическият герой?нови [re: STOlMlRA]  
Авторyди aлън (Нерегистриран)
Публикувано13.11.02 14:50



...Сега това защита ли беше или поредната логически необоснваност от подредени думички които и сама не си разбираш?Аз бих го нарекъл даване на кураж,но не и защита.
Миличко момиченце едва ли осъзнаваш че Дамян за Варна и фенките на по 13 години е едно .Но да се забавлява цяла България и хора които не искат да имат нищо общо с елементарното поведение на човек който е свикнал да бъде първи на село е съвсем друго.Просто Дамян не става за водещ на такъв тип предаване ,пък ако ще и 5 години изпитателен срок да му дадът.Не можеш да бъдеш естествен, когато четеш написани чижди мисли подредени в думи ,които не разбираш.Колкото и да се владееш прозира естествената ти тъпота.Не че Дамян е много тъп.Хората от екипа му са много умни.Хуморът, който те искат да разберем, аз и ти и всички останали няма нищо общо с водене на чалга предаване по радиото или скечовете на Силвестър от Фолкдинамит. Едно предаване обаче не е само хумор, а съчетава в себе си и гледната точка на автора,гледната точка на водещия,импровизация ,свободен изказ,непринудено поведение и много такива нещица за които се сещаш.При Дамян това го нямаше ,няма и да го има дори и да му дадът шанс.Но не това е проблема.Той не е виновен че беше избран.Виновни са тези които го избраха,още повече че нито един от тях не дойде да го защити тук.
Колегата Дамян няма да ти отговори защото той не знае за този форум,а и да знаеше едва ли би се навил едно добър ден да каже.Не защото не е ербап,а защото каквото и да кажеше щеше да обере наградите за всичката пошлост с която ни засипа предаването му.Не е приятно да знаеш че много хора не те харесват...и то не ученички на по 13 години.Представяш ли си ...вървиш по улиците и не смееш да погледнеш хората в очите,само защото живееш с чувството на вина поел целия товар върху себе си.Не е приятно.Не е приятно да влезеш тук и да четеш псувни по свой адрес.За това човечецът няма да отговори ни на теб ни на мен нито на който и да е.Много хора влизат тук от негово име ,но си мисля че му правят лоша услуга с това.
На финала...кавото и да е винаги има доволни и недоволни.За себе си знам, че съм противник на предаването в този му вид.Не против Дамян ,а против всички които се опитаха да направят нещо и след като то излезе несполучливо го оставиха сам да опере пешкра.

ДАМЯН АЛЕКСАНДРОВ САВОВ
Водещ

Роден е на 15.04.1973 година в Смолян, зодия Овен, женен за Светлана Савова, от която име една дъщеря - Александра Първа Дамянова Савова. Дългогодишен състезател по плуване, републикански шампион за юноши младша и старша възраст и за мъже в дисциплините 100, 200, 400 и 1500 метра свободен стил; 5-кратен балкански шампион и рекордьор в същите дисциплини плюс щафети 4х100 и 4х200 метра, като рекордът му на 200 метра свободен стил от Балканиадата през 1989 година още не е подобрен. Шести е на европейското първенство по плуване 1990 година в Дюнкер, Франция. Майстор на спорта от 1989 г. Телевизионния си опит започва да трупа през 90-те години, когато за няколко месеца живее в САЩ и се препитава като участник в платената публика на шоуто на Дейвид Летърман. След връщането си в България е водещ на различни радиопредавания, а по-късно и на предаванията "Динамит" и "Звездите на Бинго "Мустанг" по телевизия МSAT. Занимавал се е с ди-джейство, има записани и няколко песни и видеоклипа. В момента е последна година студент по история във Варненския свободен университет.


...никой от тях не се показа една дцяк да каже:
НИКОЛАЙ РУСАКИЕВ
Режисьор

Роден на 02.09.1970; завършил НГДЕК "Константин-Кирил Философ"; завършил Класическа филология към ФКНФ на СУ "Св. Климент Охридски" Сценарист и водещ радактор на предаването "Ку-Ку" от септември 1991 година до окончателното му спиране през 1994 година. Един от създателите и водещ сценарист на предаването "Каналето" от създаването му до края на 1997 година. Един от създателите на предаването "Хъшове" и негов режисьор до края му през 2000 година. Един от създателите, автор на визуалната концепция на предаването "Шоуто на Слави Трифонов" и негов режисьор от създаването му до октомври 2001 година. Режисьор на редица клипове на Слави Трифонов и "Ку-Ку бенд"; Режисьор на редица телевизионни реклами и рекламни поредици за клиенти като: "Мобиком", ДЗИ, "Балканфарма", "Евро инс", "Булгартабак", "Докторс", "Търговска лига", движение "Гергьовден" и мн. др. ОСВЕН ТОВА: Автор и съавтор на сценариите за националните турнета: "Каналето под небето", "БулгартабакКаналето - българското турне". Автор и съавтор на сценариите за "Национални Ку-Ку-академии"; "Ордена на Каналето"; благотворителните концерти "Каналето и приятели; новогодишните програми на "Каналето": "Джуджешка мистерия" и "Лошо няма" както и съавтор на сценария на новогодишната програма "Братът на Бай Ганьо"; сценарист на телевизионната игра "Неделя по никое време"; сценарист на кукленото предаване "Пипе". Режисьор на тв-играта "Формула+" с водещ Любо Ганев. Автор и отговорен редактор на единствения в историята на България сатиричен всекидневник: в-к"Ку-Ку"
МИЛА ГЕОРГИЕВА РУСАКИЕВА
асистент-режисьор

Асистент-режисьор на предаването "Ку-Ку" от 1992 година до спирането му през 1994 година. Асистент-режисьор на предаването "Каналето" от създаването му до края на 1997 година. Асистент-режисьор на предаването "Хъшове" за целия период на съществуването му. Асистент-режисьор на предаването "Шоуто на Слави Трифонов" до октомври 2001 година. Асистент-режисьор на редица телевизионни реклами и рекламни поредици за клиенти като: "Мобиком", ДЗИ, "Балканфарма", "Евро инс", "Булгартабак", "Докторс", "Търговска лига", движение "Гергьовден" и мн. др. Асистент-режисьор на редица големи телевизионни спектакли като "Национални Ку-Ку-академии"; "Ордена на Каналето"; благотворителните концерти като "Каналето и приятели"; новогодишните програми на "Каналето": "Джуджешка мистерия" и "Лошо няма", асистент-режисьор на телевизионната игра "Неделя по никое време". Асистент-режисьор на тв-играта "Формула+" с водещ Любо Ганев.

ИВАН АНГЕЛОВ
Главен сценарист

Роден на 07.05.1972; завършил Национално Средно Училище по Култура в Горна Баня (по-късно Италиански колеж, настоящ Комплекс по култура); завършил Българска филология към ФСФ на СУ "Св.Климент Охридски" Сценарист и водещ редактор на предаването "Ку-Ку" от септември 1991 година до окончателното му спиране през 1994 година. Един от създателите и водещ сценарист на предаването "Каналето" от създаването му до края на 1997 година. Един от създателите и водещ сценарист на предаването "Хъшове" от създаването до края му през 2000 година. Един от създателите и отговорен сценарист на предаването "Шоуто на Слави Трифонов" от създаването му до октомври 2001 година. Автор на идеята и сценарист на телевизионната игра "Хайде на бас"; Автор на идеята и сценарист на единственото засега реализирано от български екип предаване в Македония - "Айде да се обложиме". Автор на текстове за песни на Лили Иванова, Слави Трифонов, Руслан Мъйнов, Нина Николина, Петя Буюклиева, Тодор Колев, Драгомир Драганов, Люси и почти всички други практикуващи музиканти в България. ОСВЕН ТОВА: Автор и съавтор на сценариите за националните турнета: "Каналето под небето", "БулгартабакКаналето - българското турне", "Хъшове - гласове срещу наркотиците", "Виктори - турнето на новите варвари". Автор и съавтор на сценариите за "Националните Ку-Ку-академии", "Ордена на Каналето"; благотворителните концерти "Каналето и приятели"; новогодишните програми на "Каналето": "Джуджешка мистерия" и "Лошо няма"; сценарист на кукленото предаване "Пипе". Сценарист на тв-играта "Формула+" с водещ Любо Ганев. Автор и отговорен редактор на единствения в историята на България сатиричен всекидневник: в-к "Ку-Ку"; работил за вестниците "24 часа", Дневен "Труд", "Лидерът" и мн. др.





е,е...айде сега постави знака за равенство и виж какво ще се получи...



Тема Re:DJ Damqn li pi6e tuk ili nqkoj drug wmesto negoнови [re: yди aлън]  
Автор STOiMiRa (Damqn-THE BEST)
Публикувано13.11.02 15:01



...Сега това защита ли беше или поредната логически необоснваност от подредени думички които и сама не си разбираш?Аз бих го нарекъл даване на кураж,но не и защита.
Razbiram si mnogo dobre dumi4kite, logi4eski obosnowano e. Az go nari4am - i dwete.

Не е приятно да знаеш че много хора не те харесват...и то не ученички на по 13 години.Представяш ли си ...вървиш по улиците и не смееш да погледнеш хората в очите,само защото живееш с чувството на вина поел целия товар върху себе си.Не е приятно.
E, li4no az pyk go gledam s kakwa gorda i nafukana pohodka se raznasq iz grada., ubeden 4e e krasawec i 4e ima mnogo fenki. Edwa li e poel nqkakwo 4uwstwo za vina, za6toto pone priwidno mi se struwa 4e ne mu puka.
Estestweno e 4e ne e priqtno da 4ete6 forum s psuwni po swoj adres, no donqkade toj gi predizwika s powedenieto si.

Na po 13 godini... Ako misli6 4e sam smotana zubra4ka ot 6ti klas, laje6 se. dogodina 6te zapi6a 2ro wis6e - jurnalistika. Moje da me widi6 i po BNT nqkoga.

Hym... Dano da se laje6, gadno e nqkoj da otgowarq ot twoe ime. Li4no az wqrwam - makar i naiwno - 4e towa e Damqn a ne nqkoj negow po4itatel.

"Prawete towa koeto trqbwa,za da polu4ite towa koeto iskate!"


Тема Re:дамян не пише и никога не е писал тукнови [re: STOiMiRa]  
Авторyди aлън (Нерегистриран)
Публикувано13.11.02 15:16



а бе стоимира прокофиева родена на 06 02 1977г.къде прочете че си на 13 години и си smotana zubra4ka ot 6ti klas.
...горко и след време на бг-журналистиката след време щом не може да разбере кое е по принцип и кое е директно.
айде успех и не приемай нещата лично!




Тема Re:дамян не пише и никога не е писал тукнови [re: yди aлън]  
Автор STOiMiRa (Damqn-THE BEST)
Публикувано13.11.02 15:29



Podozritelnata 4ast ot mene prozrq w redowete ti namek 4e pod izraza 'blqnowete na nqkolko tijnejdjarki" e namek i wizira moqta osoba. :)
E, ajde sega da priemam ne6tata nawytre? Ne mene psuwat, nali?! :)
Za6to da ne e Damqn. Nqma li prawo 4oweka da se za6titi. Ili da 4aka samo na "blqnuwa6ti za nego tijnejdarki"?

"Prawete towa koeto trqbwa,za da polu4ite towa koeto iskate!"


Тема Не е омраза, това е просто резултатанови [re: damian_savov]  
Автор ФЮT (Опасна болест)
Публикувано13.11.02 17:59



от неуспеха на предаването ти по БНТ. Просто шоуто на Слави е по-доброто за момента. А неуспелите както знаеш ги навикват да не кажа нещо по-силно. Не можеш да очакваш от голямата зрителска маса (чийто скромна членка съм и аз) да възприеме и осмисли, че това е колективна работа и че е достатъчно да се осере един, за да се осере всичко (пардон за използвания глагол). Ти си лицето на предаването и следователно ти обираш кога лаврите кога шамарите
А това, че не злорадстваш е само в твой ущърб Гледай американските токшоута - те не злорадстват, те направо си коват жестоко. Ако няма интрига не е интересно. Добродушните хора са безвредни и скучни. Няма хъс в твоето предаване, ти си бил спортист и знаеш, че не побеждава най-талантливият, а най-нахъсания Айде, че стана време да офейквам
Привети



Тема Re: защо ме мразитенови [re: damian_savov]  
АвторKuba (Нерегистриран)
Публикувано14.11.02 07:57



Дамяне не те мразим, мразим пачячовците около теб!!! Как можа да избереш такъв екип, който да те предаде? Знаех си че Русакиев и Ангелов са ПУТКИ! Отгоре на това ми избрали да води шоуто, някаква ВАЗПАЛЕНА СЛИВА!!!
Дамяне успех, където и да си!!!



Тема Re: защо ме мразитенови [re: damian_savov]  
АвторMaзняpa (Нерегистриран)
Публикувано15.11.02 18:17



Дамяне, за първи път влизам в твоя форум, да ти кажа честно като прочетох половината от мненията ми стана ясно, че са те предали твоя екип МОЙ!!!
Успех, ти вече си спечели твоята аудитория!!! КЪСМЕТ




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.