Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:21 22.05.24 
Я! Архивите са живи
   >> По-добре късно
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Имам некои свежи идеинови [re: damian_savov]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано22.10.02 16:01



но няма да ти ги кажа, щот мисля да кандидатствам със собствено шоу в БНТ.

Нищо лично



Тема Re: защо ме мразитенови [re: damian_savov]  
Автор damian_savov (непознат )
Публикувано22.10.02 19:17



е пичове зщо не давате идеи.Трудно е знам ама даите да направим нещо заедно



Тема Re: защо ме мразитенови [re: damian_savov]  
Авторdamian_savov (Нерегистриран)
Публикувано22.10.02 21:51



пичове осрах се много! тръгвам си! Чао!



Тема Predaj na Damian tova.нови [re: damian_savov]  
АвторEdin DJ (Нерегистриран)
Публикувано23.10.02 02:34



Viz pich,

Dobre se spraviash, nqma vtora duma.

Qvno dobre poznavash Damian shtom se spqvash da gi dokrvash neshata tolkova dobre v tozi forum. Dori za mig bih si pomislil che e toj. Sega ti si ot ekipa mu dokolkoto se podrazbira.

No za sazlenie go poznavam licno (do bolka!) i znam che ne moze imeto si da napishe na komputer a komo li da vlezne tuk. Toj obica da ima razni neshtasnici koito mu vurshat rabotata na vsqkude. Ti za sazelenie si edin ot tqh. Ne se surdi.

Predaj na Damian, che e krajno vreme sam da si burshe gaza.

Mezdvremeno showto vi ne e tolkova losho, po skoro damian (tova dori ne e istinskoto mu ime) go osira.

Neka razbere, che problema e tocno u nego. Viz, neshata sa mnogo elementarni. Kogato mraziat coveka shouto moze da bude 100% prerfektno, no qvno licnostta go pravi zle. Predstavi si Osama Ben Laden da vodi show za amerikanska kultura ? Kolko hora go biha gledali ??!?

Az mezduvremeno gledah vasheto show nqkolko puti i ne moga da kaza, che e tolkova zle kakto pishat tuk.

Prosto damian go mrazia !!!

A, zardi nego i shoto vi.



Тема Re: Predaj na Damian tova.нови [re: Edin DJ]  
Авторedin DJ (Нерегистриран)
Публикувано23.10.02 02:40



Nastina sazelivam ako neshto te obizdam. Prosto znam, che toj si hvashta takiva kato tebe na koito im dava uz golemi nadezdi a posle gi pre-e-bava. Az poznavam hora ot bivshia mu ekip pri koito se e slucvalo.

Sushto sazelivam i za svurh oburkania post.

Mnogo burzam i napisah vsicko tova otgovore. Qvno shte namerite i dosta greshki i nedorazbiraniq.

Vaznoto e da shvanete osnovnata mi ideq. Tq e che ne kato pishete ne otgvariate na posingite na domian (relnata licnost) a prosto na postaven covek ot negoiva ekip tuk.

Ne si pravete truda.



Тема Re: Абе знаеш ли кфа идея ми хрумнанови [re: damian_savov]  
АвторlNDlANA (Нерегистриран)
Публикувано23.10.02 10:43



kotence ideite se plashtat!!!
a nie ne sme scenaristi na honorar....obiavete konkurs sled kato vie niamate idei / i to zaplaten dodre /.
Drugia variant e da vlezesh v chata da vidish tam kakvi idei i kuv rеal razgovor shte si provedesh s fenki i ne dotam fenove....
inache poveche kato se vidim .../ako se vidim de/...



Тема Re: защо ме мразитенови [re: damian_savov]  
Автор Бeйби (познат)
Публикувано23.10.02 12:32



Мисля, че имаш много влиятелни врагове, които настроиха хората предварително срещу теб.
И все пак, доста хора те харесват.
Лично аз смятам, че трябва да продължиш. С всяко предаване ставаш по-добър.
Една забележка - не позволявай на гостите да те обиждат. Такива като Кошлуков например...Трябваше да го сложиш на мястото му. И Ники Кънчев...Трябва просто да накараш хората да те уважават.
От цялото си сърце ти пожелавам късмет и успех. Дори и да не пуснат предаването.

П. С. Не съм почитателка на твоята музика, но обещавам да си купя новия ти албум, който прочетох, че подготвяш.



Тема Re: защо ме мразитенови [re: damian_savov]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано23.10.02 12:40



А, не! Бих се срамувала, ако съм като теб - да се "насадя" на място, за което не съм подготвена професионално. Как може да си помислите, че правите reality шоу, като самите вие не се показвате в реална светлина? Може ли помак да се чувства добре в стерилната обстановка на студиото, което бяхте подготвили? Пълно несъответствие, представляващо те като героя сноб, виждащ за първи път laptop.

Искаш шанс за простотията и необразоваността в ефир ли? Мога да ти дам съвет - чети книги, интерсувай се от обществените и политически събития, ходи на театър, по изложби, завърши школата поне на НАТФИЗ...А мога и да не ти дам, защото твоите първи 7 години вече са минали.

А злорадството е в сценаристите, които искат да приличат и надминат шоуто на Слави. Една предварително загубена кауза. Не, те не искат да са оригинални и да си намерят своето място под слънцето. Явно като ученици често са приписвали, не защото са тъпи, а защото са мързеливи.



Тема Re: Predaj na Damian tova.нови [re: edin DJ]  
Автор damian_savov (непознат )
Публикувано23.10.02 12:47



Ти вярно си един dj и нищо друго. Е и това ще си останеш пич.И как е истинското име на Дамян щом си толкова информирано диджейче



Тема Re: защо ме мразитенови [re: Бeйби]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано23.10.02 12:54



Е, как да ги накара да го уважават, като е само един балон, мускули без акъл? С бухалка ли? Кошлуков, ако не друго, поне е прочел доста книги и се е подготвял професионално да бъде политик и продължава...Ники Кънчев също е от поколението, което много четеше, опознал е руската култура, вицове, чар и ...когато беше поканен в шоуто, подхвърли на Дамянчо няколко идеи за игри, защото какво е човек, ако не играе в живота, но Дамянчо така оспа доброжелателно подхвърлените идеи, че не е за разказване. И това не можеш, Дамяне. Не е въпроса, че имаш готови пари, а в това как да ги изиграеш за удоволствие, лично и на публиката. Човек трябва да има собствено достойнство и чест, за да се хване на хазартна игра, камо ли да я води




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.