Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:17 01.05.24 
Автомобили
   >> Audi
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Помощ за B4нови  
АвторЖopo (Нерегистриран)
Публикувано09.06.03 18:52



Хора, имам едно такова питане: Имам 6.5к лева и искам да си взема B4, 115 HP.

Видях, че темата е дискутирана, но всякаква информация ще ми е добре дошла - плюсове, минуси, често срещани проблеми и.т.н. Реалистично ли е да намеря добра кола за тези пари?



Тема Re: Помощ за B4нови [re: Жopo]  
Автор thunder125 ()
Публикувано09.06.03 19:42



Според мене можеш да вземеш добро В4. един приятел си купи преди 3 дена 93г, 2.0 90 к.с. климатик, ел ст. чисто нови гуми с лети дж. за толкова пари - италианка ама май добра ще излезе. Малко по добра в окачването в задницата от предното 80, багажник има по голям, една от най подходящите коли за БГ в момента- сравнително добра кола за добри пари, непретенциозна към пътища, корави са много в окачването. И са бързи
Не съм чел дискусиите за В4 тука, и това си е мое мнение.
Но аз след като сам карал 5 години В3 никога няма да си купя Б4 защото ми омръзна малко или много като го карах. Виж обаче се целия в А3 или 4 ама ми се струва, че ще купя от старите :)))

the Lord of the Rings


Тема Re: Помощ за B4нови [re: Жopo]  
Автор seven (kill -9)
Публикувано10.06.03 00:24



za polowinata pari ti dawam moeto B3 115PS ;)
a za 7k edin kolega prodawa B4 136PS



Тема Re: Помощ за B4нови [re: thunder125]  
Автор tsvet4O ()
Публикувано10.06.03 09:03



Корави в окачването?!!? Това пък как го реши?

Съединението прави силата! Audi


Тема Re: Помощ за B4нови [re: Жopo]  
Автор tsvet4O ()
Публикувано10.06.03 09:05



Самата кола може и да намериш за тия пари, но почти сигурно ще е от Италия = не е за препоръчване... Но трябва да предвидиш и още 1000 + за застраховка, аларма, номера, филтри, масла, ремъци и т.н. Така че предвиждай и тези разходи

Съединението прави силата! Audi


Тема Re: Pravilnoнови [re: tsvet4O]  
АвторThor (Нерегистриран)
Публикувано10.06.03 09:19



Absoliutno ne sa koravi v okachvaneto!:-)



Тема Re: Помощ за B4нови [re: Жopo]  
Авторmdadam (Нерегистриран)
Публикувано10.06.03 13:19



I na men mi e iteresna tazi tema, no neshto horata, koito mogat da kajat neshto ne im se zanimava yavno :)



Тема Re: Помощ за B4нови [re: tsvet4O]  
Автор thunder125 ()
Публикувано10.06.03 15:32



Ami sravneno s niakoi drugi koli sa dosta po koravi. Naprimer ot vsi4ki frenski i italianski. Po koravi sa ot 3kata na BMW ili 190 MB. Ne moga da gi srawnia verno s golf ili vectra, ama pak te sas sigornost otstapwat po luks ot B4.

the Lord of the Rings


Тема НЕ!нови [re: thunder125]  
Автор tsvet4O ()
Публикувано10.06.03 15:45



Просто това не е вярно! Незнам защо така си се заблудил.. Ходовата част е единственото нещо, което куца на В4... И незнам защо вярваш на мита, че френските автомобили са със слаба предница - НЕ Е ТАКА

Съединението прави силата! Audi


Тема Re: НЕ!нови [re: tsvet4O]  
Автор--- (Нерегистриран)
Публикувано10.06.03 16:03



Kuca, t.e. se precakva iskash da kajesh ili ne e tolkova dobra, kolkoto na A4 primerno ?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.