Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:02 17.05.24 
Автомобили
   >> Audi
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: НЕ!нови [re: tsvet4O]  
Автор c23O (KECTEH)
Публикувано11.06.03 09:09



mi imenno de, smenih 4 tampona. nosachite ne sam gi pipal, te sa dva, po edin za siaka predna guma. a tamponite sa tezi gumichki kadeto svarzvat hosacha za tialoto na kolata. nali taka?



Тема Re: НЕ!нови [re: tsvet4O]  
Автор c23O (KECTEH)
Публикувано11.06.03 09:18



eto, namerih i kartinka, da sme sigurni dali govorim na edin ezik. sadeiki po neia, 10=vtulka, 11=nosach





Тема Re: НЕ!нови [re: c23O]  
Автор tsvet4O ()
Публикувано11.06.03 09:43



Точно така

Съединението прави силата! Audi


Тема Re: НЕ!нови [re: c23O]  
Автор tsvet4O ()
Публикувано11.06.03 09:44



Да, малко объркано си го написал и затова съм се заблудил

Съединението прави силата! Audi


Тема Re: mnogo tochnoнови [re: tsvet4O]  
АвторThor (Нерегистриран)
Публикувано11.06.03 09:57



... kazano! Na vseki 5-7k km i hop gi smeniam!;-)))



Тема Re: mnogo tochnoнови [re: Thor]  
Автор tsvet4O ()
Публикувано11.06.03 10:01



Е, ти слагаш съвсем фалшиви.. Би трябвало 15000 поне да карат! И внимавай повечко с дупките

Съединението прави силата! Audi


Тема Re: abe da ti kajaнови [re: tsvet4O]  
АвторThor (Нерегистриран)
Публикувано11.06.03 10:07



... moita kola e nai-glezenata v ciala Sofia!
Karam ia po vyzmojno nai-vnimatelnia nachin i v dupki riadko vlizam! Imam chuvstvoto, che e ot samoto predno okachvane ili ot nekachestveni vtulki!
A da si priznaia osven, che e nai-glezenata e i nai-gledanata t.e. ne pravia kompromisi v poddryjkata i, no .....!
Abe perfektna si e kolata, no moje bi skoro ste ia prodavam!;-)))



Тема Re: abe da ti kajaнови [re: Thor]  
Автор tsvet4O ()
Публикувано11.06.03 10:29



Незнам колко е гледана, но щом 6-7000 км. караш с едни втулки, значи просто не са оригинални... В Аутотехника ли я поддържаш?

Съединението прави силата! Audi


Тема e tova iskax i az da kaza kolega!нови [re: thunder125]  
Автор deliveryman (непознат)
Публикувано11.06.03 10:41



absloljutno si prav...slabi im bili prednicite,slozi originalni 4asti i ke vidim kolko sa slabi...absolutna zabluda! samo na A6(s golrmite motori) sa malko po slabi shto mnogo im tezi dvigatelja..v4era glrdax edno A4 1998 na 112 000km kypeno ot nas i poddarzano pri nas. 4oveka e smenil 2 pati predni i edin pat zadni nakladki,maslo(njakolko pati) i 1 pat spira4na te4nost,a kolata e kat nova nema kvo da trakne taka 4e za slabi prednici da ne 4uvam...



Тема Re: e tova iskax i az da kaza kolega!нови [re: deliveryman]  
АвторЖopo (Нерегистриран)
Публикувано11.06.03 18:46



Значи ако трябва да обобщя какво разбрах:

1. В този клуб никой няма да ми каже да не си купувам Audi :)
2. Ако колата не се поддържа добре може да има проблем с ходовата част. Според мен на каквато и кола да се слагат боклучави части ще има проблем и то не само с предница и.т.н.
3. За 6.5к лева за колата (тук не слагам застраховки и.т.н) е въпрос на късмет да се уцели B4, 115HP в добро състояние.
4. По възможност да НЕ си купувам внесена от Италия.

Нещо да пропускам/да не съм разбрал? Ако някой има още нещо да каже - ще бъде още по-доволен :)


П.П. А тоя КРЕДОР просто ми бърка в здравето




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.