Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:24 21.05.24 
Автомобили
   >> Audi
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: НЕ!нови [re: ---]  
Автор tsvet4O ()
Публикувано10.06.03 16:21



Незнам как е с А4, но 80-ките са с доста по-слабо окаване от на конкуренцията. Пак казвам, това им е единствения косур, но...

Съединението прави силата! Audi


Тема Re: НЕ!нови [re: tsvet4O]  
Автор thunder125 ()
Публикувано10.06.03 19:05



Neznam moze da e 4asten slu4ai, oba4e basta mi ima peugeot 406, maika mi Clio i az se zanimavam s podrazkata im i vizdam. Imam i golf 3 i sravneno s audito toi e po zdraw. oba4e onia frenskite em sa kupeni ot nowi i sa na malko km mi pisna da gi karam po servizite im.

Ne te znam ti otkade sadish 4e sa im slabi prednitsite na 80 kite, no da ti kaza 4e s moeto ( kupih go na 3 god. ot priatel v belgia na 30 hil.km )minavah na godina po 50 - 60 hiliadi s edna smiana na tamponi i vtulki. Amortisiorite izkaraha 200 hil sled kato slozih po 120 lv. par4eto. Sharnirite mu smenih na 240 h. km. Imai v predvid 4e parvite 2 godini v serviza na audi v Solun samo sa go prawili.
Normalno e oba4e ako edna kola da se 4upi ako se kara s turski boklutsi, da ne goworim osobenno za prednitsata s sharniri ot turska lamarina.
Spored mene towa e pri4inata za powe4eto oplakwania na kolegite. I onazi prikazka na angli4anite 4e "ne sme tolkova bogati da si kupuvame evtini stoki" i tuka vazi s palna sila.
pozdravi

the Lord of the Rings


Тема Re: НЕ!нови [re: thunder125]  
Автор c23O (KECTEH)
Публикувано10.06.03 21:08



mi az imah B4 s V6 pod kapaka i smenih amortesiorite na 160K km, i ne zastoto na tiah im imashe nesto, ami zastoto manshonite(ne sam siguren za tochnoto ime, na angliiski e strut mounts) hlopaha. e slojih novi amortisiori i manshoni, no si prodalji da hlopa. zabeliazal sam sastoto nesto na VW Jetta(v BG mislia e Borra ili Vento, ne sam siguren za generaciite). taka che spored men ako ima niakav problem, toi ne e v amortesiorite. a inache za tvardosta na okachvaneto, mi sredna rabota e, moje i oste dosta po tvardo da stane.



Тема Re: НЕ!нови [re: thunder125]  
Автор tsvet4O ()
Публикувано10.06.03 23:11



И аз незнам...моето Клио нямаше никакви проблеми, макар че мина 25000 на уволнение... специално ходовата част на какво беше подложена - 2 комплекта джанти унищожих, на колата нищо й нямаше.. А можеш да питаш всеки собственик на 80-ка каква му е най-голямата болка - втулки на носачите

Съединението прави силата! Audi


Тема Re: НЕ!нови [re: tsvet4O]  
Автор c23O (KECTEH)
Публикувано10.06.03 23:22



o.k., s risk da mi se smeiat niaki, kvo e vtulka i kvo e nosach, ako moje imena na angliiski ste pomogne mnogo.



Тема Re: Помощ за B4нови [re: mdadam]  
Автор AUTO_FORUM (ВАЗ 21063)
Публикувано11.06.03 06:48



Извинявайте ама маже ли да сложите някоклко картинки на Audi B4, защото все още не знам на кое ауди му викат В4.



Тема Re: Помощ за B4нови [re: AUTO_FORUM]  
Автор c23O (KECTEH)
Публикувано11.06.03 08:06



mi eto moito staro, triabva da e B4, ako ne se laja, po staroto(mai se vodi B3, no ne sam siguren) prednia kapak e otdelen ot reshetkata s emblemata, dokato na B4 sa zaedno i e izkakena malko napred. za drugi razliki pitai specovete.





Тема Re: НЕ!нови [re: c23O]  
Автор tsvet4O ()
Публикувано11.06.03 08:23




Не ги знам как са на английски
Втулка = тампон, ако ще помогне.. Айде някой с познания по технически английски да се включи СЕГА

Съединението прави силата! Audi


Тема Re: НЕ!нови [re: tsvet4O]  
Автор c23O (KECTEH)
Публикувано11.06.03 08:30



o.k. mai se sestam za kakvo govorish, vtulka bi triabvalo da e bushing, a nosach da e lower control arm. ako e taka, nachi sam gi smenial veche , i ne biaha nikak evtini, tamponite de, nisto mu niamashe na nosacha , niakade $20 na parche i mi triabvaha 4.



Тема Re: НЕ!нови [re: c23O]  
Автор tsvet4O ()
Публикувано11.06.03 08:53



Досега не съм виждал кола с 4 носача Нещо не можем да се разберем с езиците А в повечето случаи втулките са 4 и $20 ми се струва реална цена за тях...

Съединението прави силата! Audi



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.