Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:11 28.04.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема офф топик  
Автор kotence777 ()
Публикувано26.03.10 23:18



Знам,че тук не му е мястото.Няма да коментирам нищо, и без това в момента не мога. Пускам ви линкове към един репортаж и петиция,ако сметнете за добре,подкрепете.





Когато едно нещо се счупи и да го лепиш,винаги ще останат следи!!!

Тема Re: офф топик [re: kotence777]  
Автор scarlettt (бивша никоя)
Публикувано26.03.10 23:32



Миличка, кога ще спреш да се опитваш да спасяваш света?
Трогваш ме с това, което правиш. Само не си го слагай твърде присърце. Тогава няма да си в помощ на никого, най-малко пък на себе си.



Тема Re: офф топик [re: scarlettt]  
Автор kotence777 ()
Публикувано26.03.10 23:35



Не знам как човек може да е безразличен към подобна жестокост! ;( Не знам повече какво да кажа........ Нищо вече не знам.......

Когато едно нещо се счупи и да го лепиш,винаги ще останат следи!!!


Тема Re: офф топик [re: kotence777]  
Автор scarlettt (бивша никоя)
Публикувано26.03.10 23:51



Не казвам безразличие, защото в случая наистина е трудно да не заемеш позиция, макар и само пасивна.
Имам предвид да не взимаш това и всяко подобно нещо навътре, защото батерията ти ще отиде бързо. И тогава кой ще се грижи за онеправданите?





Тема Re: [re: scarlettt]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано27.03.10 00:34



И аз постоянно си повтарям това, но знаеш ли - батерията не се изхабява, не и тази


Защото във всеки от нас има по едно малко реакторче, което постоянно генерира нова енергия и презарежда батерията :)
Затова и винаги намираме сили и дори се учудваме от себе си от къде сме намерили сили за това или онова - ето от там

Do what works or do what's right?

Тема Re: [re: Bиливap]  
Автор scarlettt (бивша никоя)
Публикувано27.03.10 11:26



като се замисля...права си.
Пък и не е важно откъде и как черпим сили, важното е да има откъде да ги черпим





Тема Re: офф топик [re: kotence777]  
Автор snowflakes never cry ()
Публикувано27.03.10 12:06









Тема Re: офф топик [re: snowflakes never cry]  
Автор kotence777 ()
Публикувано27.03.10 12:14



Да,обаче лошото е,че на никой не му дреме.Само съжалява животинката и си отминава.Мъчно му е за 10 мин.....после живота продължава.....Само не и за горкото животно. Пуснах на няколко места линк към петицията,много малко хора са я подписали.Иначе няма проблем да се постват куп глупости в мрежата и всеки да си изразява ярката индивидуалност,но да сложи едно подписче е много. Не говорим дори и за това да направи нещо материално по въпроса.Говорим за елементарното отношение.

Както и да е.Аз спирам да говоря повече.Всеки си има съвест и преценява.

Лошото е,че това се превръща в нещо нормално.Сега осакатиха това животно.Преди дни чух по телевизията,че баща се е гаврил с детето си. Изнасилвал 3 годишното си дете!!! На къде отива светът?!? На къде?

Когато едно нещо се счупи и да го лепиш,винаги ще останат следи!!!


Тема Re: офф топик [re: kotence777]  
Автор snowflakes never cry ()
Публикувано27.03.10 12:19



Аз подписах, но изгледах само първите 10 секунди от клипчето и го спрях.

Не мога да я пусна тази емоция в себе си, защото единственото решение на такива неща (в това число и това, което се случва на хора, нападнати от животни, защото има и такива ужасяващи случаи) е Земята да се взриви и точка. Друго решение няма възможно.
Това, което го считам единствено за свой принос е, че поне няма да навредя на някое дете като го родя.





Тема Re: офф топик [re: kotence777]  
Автор scarlettt (бивша никоя)
Публикувано27.03.10 12:25



Котенце, ще ти разкажа една история, ако това ще те успокои поне малко.

Историята е и трогателна, и глупава. Вчера бях на ски, возя си се на лифта и се наслаждавам на красотата и снежните върхове наоколо. По едно време гледам - на ръкава на грейката ми някакъв малък паек. Явно тъкмо се беше събудил от топлите слънчеви лъчи, топли вече дори в планината. Разбира се, първата ми реакция беше да понеча да го смачкам или поне да го бръсна надолу, но ми стана жал, представи си.
И така, отглеждах си го паячето до последна станция, много внимателно слязох от лифта, за да не го засегна, което трябва да отбележа не беше много лесна задача. После внимателно и грижливо го оставих на тревата, която вече се беше подала между снега.

Глупава история, но навярно означава нещо.

Ако някой не подписва петиции и подписки, не означава, че не показва любовта и съпричасността си по друг начин, макар и много странен понякога.

Редактирано от scarlettt на 27.03.10 12:28.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.