Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:08 25.05.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Тема Re: Много флиртнови [re: varadave]  
Автор snowflakes never cry ()
Публикувано17.01.10 00:47



Да, между другото това за играта - на практика хората СЪЗНАТЕЛНО флиртуват в повечето случаи. А аз съзнателно избягвам да го правя

Имаш ли предположения защо?


let it snow, let it snow, let it snow

Тема Re: Много флиртнови [re: snowflakes never cry]  
Автор kotence777 ()
Публикувано17.01.10 00:50



Щото после няма да се оттървеш от досадници или имаш сериозна връзка. Това са два възможни варианта.



Please God,if you can't make me thin,make my friends fat!

Тема Re: Много флиртнови [re: kotence777]  
Автор snowflakes never cry ()
Публикувано17.01.10 00:52



Имах предвид астрологически защо




let it snow, let it snow, let it snow

Тема Re: Много флиртнови [re: snowflakes never cry]  
Автор kotence777 ()
Публикувано17.01.10 00:54



Между другото не е задължително да флиртуваш съзнателно.Не всички сигнали на тялото могат да се контролират.Не знам до колко си запозната с езика на тялото,но дори показването на китките е сексуален сигнал.Зениците също се разширяват ако това,което виждаш ти харесва.Има и още много други,които дори не са ти хрумвали и може да ги правиш без да осъзнаваш.

Please God,if you can't make me thin,make my friends fat!


Тема Re: Много флиртнови [re: kotence777]  
Автор varadave ()
Публикувано17.01.10 00:58



За флирт не ти и трябва да си супер модел ,а се иска акъл и актьорство...
Например Хостесите или придружителките на бизнесмени и...и...иъ
Скрита в виртуала не се вижда много колко си хубава,но отсрещната страна трябва да клъвне . Междудругото големите флиртаджийки флиртуват защото не знаят какво искат.

Редактирано от varadave на 17.01.10 01:01.



Тема Re: Много флиртнови [re: snowflakes never cry]  
Автор kotence777 ()
Публикувано17.01.10 00:58



Имаш сатурн-слънце и квадратура към асцендента.Козирог на върха на 5ти.....Какво повече ти трябва? Иначе и венера в 5ти не е лошо,нищо че е в козирог.Като цяло такава венера не търси леките отношения,а стабилност.

Please God,if you can't make me thin,make my friends fat!


Тема Re: Много флиртнови [re: kotence777]  
Автор snowflakes never cry ()
Публикувано17.01.10 01:02



Знам ги тия неща. Имах предвид, че принципно съзнателно се цензурирам, да не излезе, че флиртувам без да го правя. Защото ако някой реши това, ставам едва ли не злобна, за да докажа, че не е така

Кажи това по коя планета е?


let it snow, let it snow, let it snow

Тема Re: Много флиртнови [re: kotence777]  
Автор snowflakes never cry ()
Публикувано17.01.10 01:04



Сатурн-Козирог, Козирог-Сатурн

Освен да си измисля песничка


let it snow, let it snow, let it snow

Тема Re: Много флиртнови [re: varadave]  
Автор kotence777 ()
Публикувано17.01.10 01:07



Ок.С интернет флиртовете съм съгласна,че иска акъл,а и за другите флиртове.Но хубаво е и мат'рял да има горе-долу сносен,щото иначе някой крокодил ако е трудно ще намери с кой да флиртува.В този ред на мисли,ме подсети,че близнаците асцендент,слънце или венера в близнаци флиртуват интелектуално и доста им кълват

Лошото обаче е,че лесно се отегчават.......... Аз на венера в близнаци вяра нямам Тук има такива май.Да питам аз верни могат ли да бъдат?

Please God,if you can't make me thin,make my friends fat!

Тема Re: Много флиртнови [re: snowflakes never cry]  
Автор kotence777 ()
Публикувано17.01.10 01:10



Еееее,чак пък злобна

Не вярвам.Аз ти казах моите астрологични доводи Ако не ти харесват,други не мога да измисля.Ти идея имаш ли?

Please God,if you can't make me thin,make my friends fat!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.