Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:43 20.05.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | >> (покажи всички)
Тема Re: Много флиртнови [re: Are-you-talking-to-m]  
Автор Are-you-talking-to-me (az)
Публикувано17.01.10 14:36



За мен беше любопитно, кои положения правят човек атрактивен за другия пол, не поради физическа красота, ами чар, магнетизъм. Не "атакуващите", а "жертвите" на флирт. Иначе постоянно флиртуващи съм забелязала близнаците; жертви са много често рибите, а скорпионите, с малки изключения, са много търпеливи в намеренията си и не нападат, ако усещат че няма да им вържат. Това обаче по слънчев знак, а иначе?



Тема Re: Много флиртнови [re: Are-you-talking-to-m]  
Автор varadave ()
Публикувано17.01.10 14:47



За мен беше любопитно, кои положения правят човек атрактивен за другия пол, не поради физическа красота, ами чар, магнетизъм.

Чар, магнетизъм=Венера+Кету.
Само да не е изгорена венерата.
чаровни очи =Луна+венера.
Допьлнение като тьрсиш чар, магнетизма се гледат аспектите на 9.дом "Душата
такава каквато е..."или огледалото...
Владетел на Асц . в 9.дом с необходимите планети,всичко ,което идва от вьтре...
есенцията.
2.дом е сигнификатора на лицето.

Редактирано от varadave на 17.01.10 15:03.



Тема Re: Много флиртнови [re: Are-you-talking-to-m]  
Автор kotence777 ()
Публикувано17.01.10 15:03



цЪъъъ Венера в 7ми също става за прицел и венера в 1ви.Колкото по-точен аспект с асцендента,по-голям дивеча. Много са чаровни.Иначе за венера в 1ви не знам до колко са способни на по-дълбоки чувства.......Даже венерата в скорпион в първи не е много по чувствата....Смисъл обичат да им е хубаво и да са богини/богове,ако не ги глезят-няма любов.Някак имам усещането,че обичат най-вече себе си,а партньора е като средство за да бъдат обичани,а даването е малко сложно.......Получават си малко на готово любов без особени заслуги.За сега такива са ми наблюденията от 2ма близки с венера на асцендента.
П.П. Пример за венера на асцендента- Анджелина Джоли....Излишно е повече да се обяснява

Please God,if you can't make me thin,make my friends fat!


Тема Re: Много флиртнови [re: kotence777]  
Автор varadave ()
Публикувано17.01.10 15:15



Чара и атрактивността са по 2.дом и 9.дом...
2.дом е лицето,а не 1 /ви...
Физ. 1.дом е горната ЧАСТ на главата ,Чело...ЛИЦЕТО е по 2.дом.



Тема Re: Много флиртнови [re: kotence777]  
Автор varadave ()
Публикувано17.01.10 15:17



П.П. Пример за венера на асцендента- Анджелина Джоли....Излишно е повече да се обяснява....а ми да по индийскта ЩЕ ДА Е В 12.дом....



голям смех...



и ако и верен рождения Час ( 09Ч09) ...има много разминавания...

Редактирано от varadave на 17.01.10 15:31.



Тема Re: Много флиртнови [re: varadave]  
Автор kotence777 ()
Публикувано17.01.10 15:24



Аз индийската не я разбирам никак.голЕм смЕх



Please God,if you can't make me thin,make my friends fat!

Тема Re: мъж зодиъ Близнаци ...нови [re: Struggle For Pleasur]  
Автор Lillie ()
Публикувано17.01.10 15:28



Една "сериозна" и десетина за чукане.





Тема Re: Много флиртнови [re: varadave]  
Автор Lillie ()
Публикувано17.01.10 15:39



Снощи тъкмо се коментираше раздялата й с Брад Пит в друг астрологичен форум.
Знаеш ли, Варадаве, тази Венера в точен съвпад с АС ми изглежда много съмнителна, сякаш някой нарочно се е опитал да нагласи часа, за да кореспондира максимално с образа й на неустоима красавица, който гледаме от телевизионния екран... А и позицията на Луна в Овен в съвпад с Марс /на трон!/ и Юпитер около МС говори доста красноречиво за истинската й същност, Венера на АС е само за "замазване", камуфлаж. Така че и аз имам леки съмнения за точността на този час.





Тема Re: Много флиртнови [re: Lillie]  
Автор kotence777 ()
Публикувано17.01.10 15:41



Е не знам дали е нагласен часа,но си е красавица



Please God,if you can't make me thin,make my friends fat!

Тема Re: Много флиртнови [re: kotence777]  
Автор Lillie ()
Публикувано17.01.10 15:42



Според модерния стандарт, да. Но виждала ли си я без грим? И сигурна ли си, че няма пластични операции?






Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.