Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:28 02.06.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Тема Re: Много флиртнови [re: Rose*]  
Автор kotence777 ()
Публикувано16.01.10 22:02



Ох, Роузи,в такива времена живеем,че вече на 30, 30 и няколко си е нормално за женене.Преди това е рано.Не сме по времето на бабите ни.Стига си се вайкала.Просто времената се изменят.Няма да ти избяга.

После ще се чудиш защо си бързала.

Please God,if you can't make me thin,make my friends fat!

Тема Re: Много флиртнови [re: kotence777]  
Автор snowflakes never cry ()
Публикувано16.01.10 22:04



Дам, колкото проблеми има сега, после двойно могат да й се изсипят на главата. Пък и няма да си свободна, а ще си вързана за тях, проблемите.




let it snow, let it snow, let it snow

Тема Re: Много флиртнови [re: snowflakes never cry]  
Автор kotence777 ()
Публикувано16.01.10 22:09



Точно.Като се ожениш,на първо нясто става "НИЕ", няма го вече "Аз"......Дай Боже и деца да има,тогава вече става доста сериозна работата. Радвай се Роузи на последните ти свободни годинки.Някой ден ще си спомниш какво сме ти казвали



Please God,if you can't make me thin,make my friends fat!

Тема Re: Много флиртнови [re: kotence777]  
Автор Rose* (доказан феникс)
Публикувано16.01.10 22:09



сигурно, ама овенското в мене все бърза за някъде



да се надяваме, че щастието ще дойде с пълна сила и при нас някой ден

не, че сега съм нещастна, но ми се иска от хубавото повече,

а и рестрикциите на сатурнчо знаеш ли как ме подтискат и ми опъват нервите...

да идва свободата най-накрая



Тема Re: Много флиртнови [re: snowflakes never cry]  
Автор Rose* (доказан феникс)
Публикувано16.01.10 22:10



хах, аз това си мислех наскоро, че май никой не искам, искам да си живея сама и никой да не ме занимава с глупости, дори деца май не искам вече....



Тема $ ...нови [re: kotence777]  
Автор Struggle For Pleasure (₪)
Публикувано16.01.10 22:10



... доста са крайни и ако не вървиш по краищата с тях им ставаш враг





Тема е па ...нови [re: Rose*]  
Автор Struggle For Pleasure (₪)
Публикувано16.01.10 22:13



... нали се пулеше, че били деца





Тема Re: Много флиртнови [re: Rose*]  
Автор snowflakes never cry ()
Публикувано16.01.10 22:14



Предполагам и ти като мен си представяш щастието като крайна точка. Което е огрооомна грешка

Защото животът непрекъснато се променя и си тече..... и човек може да бъде щастлив само в тази промяна, ако съзнателно я случва, а не се оставя тя да му се случва. Т.е. ако знае накъде отива. А аз си представям идеално положение и не че не ми се е случвало, но това, което правя е да се опитам да го задържа, а то си се оттича....в канала, като всичко друго. Няма да имаш момент в живота, от който всичко натам ще тръгне като след края на приказка. Т.е. дотук бяха неволите, оттам пили, яли и се веселили до 100 години. И в този смисъл сега не ти е кофти период - случват се хубави и нетолкова неща, просто ти самата си случи повече хубави. Защото трудно сами ще дойдат, а и ако си заета да се оплакваш, няма да си готова да ги хванеш.


let it snow, let it snow, let it snow

Тема тъ ...нови [re: snowflakes never cry]  
Автор Struggle For Pleasure (₪)
Публикувано16.01.10 22:16



... познавах две с асц. в рак

... и двете бяха много ревящи и несигурни в чувствата си ... по скоро търсеха все някой да ги утешава и се чукаха редовно с непознати



Тема Re: $ ...нови [re: Struggle For Pleasur]  
Автор kotence777 ()
Публикувано16.01.10 22:16



Не вярвам.Скорпи ако не го предизвикаш,няма да те нападне.Никога без причина. А иначе какво,някаква овца да остави да го тъпчат и да си седи ли? Няма да стане това със скорпи никога. Само изглеждат страшни,защото се "пазят".Чувствата им са много дълбоки и знаят,че после няма връщане назад.... Тъй казва моята скорпионска луна.

вЕрвай ми

Please God,if you can't make me thin,make my friends fat!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.