Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:43 03.06.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: И на мен ми стананови [re: 3aйчe]  
АвторЯCHOBИДEЦ (Нерегистриран)
Публикувано09.09.03 09:13



Имаш добро самочувствие, но напоследък те преследват едни романтични стремления. Внимавай, обаче, тези стремления да не те забият в девета глуха или да забъркат някой скандал... на работното място, на което си сега или скоро ще бъдеш!
Бъди твърде внимателна със своите настоящи или бъдещи колеги!
Нуждаеш се от пребиваване с любим човек някъде далече на романтично място, може би във висока планина, за да преодолееш натрупано
еднообразие, за да ти се отвори душата.



Тема Re: Любовен статуснови [re: ЯCHOBИДEЦ]  
Автор pp (ученик)
Публикувано09.09.03 09:54



Iha, kakvo li moje da stane? :)))



Тема Re: Любовен статуснови [re: ЯCHOBИДEЦ]  
Автор Super Nova (неизбухнала)
Публикувано09.09.03 10:05



Ami moiat liuboven status e obiknoveno... legnal


No ako mojech da mi kajech s kogo, i..

"Kade i Koga?"/ ala Amelie Poulen:))))/

A moje i telefonnia nomer da dobavich, za po-lesno:)

Thanks in advance!

A, da, chtom darjich na zodiata- taia godina sam si skorpion



Тема Re: Любовен статуснови [re: ЯCHOBИДEЦ]  
Автор M42 (nebula)
Публикувано09.09.03 10:16



УАУ!!! Тва верно ли моето информационно поле?
Не те знам къде си гледал, ама нещо не е баш... щото в мрежата отношенията и връзките ми са като и в живота- много избирателни... за бързи изобщо и не може да става въпрос
Всъщност, не знам дали изобщо очакваш коментар на написаното от теб. То не е и речено, че трябва да ми хареса това, което "вижда" един ЯСНОВИДЕЦ, ама как да не се изкуша да си кажа, че и реалния, и виртуалния ми любовен статус е 0 /нула/...
Прав си, че имам нужда някой да се грижи за мен- не заради грижата, разбира се, но... това не го виждам да се случи, еле па виа интернет! Пък на планина не се очертава да ходя... еееех, пак си прескочих късметя...
Благодаря за отделеното време!

no name, no signature...


Тема Близначе!нови [re: ЯCHOBИДEЦ]  
Автор ushco (Texturator)
Публикувано09.09.03 10:31






Calm like a bomb


Тема Re: Любовен статуснови [re: ЯCHOBИДEЦ]  
АвторEли (Нерегистриран)
Публикувано09.09.03 11:06



Еха я да чуем сега нещо за мен.Много ми стана интересно как някой просто от добра воля забавлява народа, ама то си е направо за възхищение. Благодаря.
Та аз съм скорпион, с асцедент водолей.Чудно нали, я да видя що за екземпляр съм.

Тръпна в очакване!!!



Тема Re: Любовен статуснови [re: cлънчorлeдka]  
АвторЯCHOBИДEЦ (Нерегистриран)
Публикувано09.09.03 11:40



Ами при тебе нещата се движат на приливи и отливи.

При отливите има голяма суша, а при приливите стават опасни наводнения.

С други думи много противоречия и страсти те напрягат и мъчат!...
Отпускай им отвреме навреме предпазния вентил! Любовта, силната, страстната любов или вече те е навестила и са се получили сътресенията, за които споменах или скоро ще те навести.

Началото е или на дискотека или на местоработата.



Тема Re: Любовен статус [re: ЯCHOBИДEЦ]  
Автор sisenceto (непознат )
Публикувано09.09.03 11:52



kakvo 6te kaje6 za ra4e vliubeno v lab



Тема Re: Любовен статус [re: devilface]  
АвторЯCHOBИДEЦ (Нерегистриран)
Публикувано09.09.03 11:55



Там, където работиш или ще работиш има май нещо за забърсване.
Или ако няма, има компютри и чрез тях се добираш до търсения обект... или обекти.
Но ти липсва въодушевление, много постно я караш.
Само с тънки сметки и тарикатлъци работа май не става...
Или ако става, тя не е онова, което ....

Но всъщност можеш да приложиш доста добра техника тук.



Тема Re: Любовен статус [re: Super Nova]  
АвторЯCHOBИДEЦ (Нерегистриран)
Публикувано09.09.03 12:36



Тебе май те напъва нещо доста силно отвътре. Страсти незадоволени те мъчат... Нощ и ден...
Ха! - любов на кълбета и на търкалета – това е май, което скоро ще ти се случи, ако още не е. От цялата ситуация, обаче, по-пострадалият е той. Макар че изобщо няма да се оплаква, щото няма да знае какво го боли и какво не.
Там, където работиш… че това да не е шефа ти? …Ти какво - да не си си наумила да го дресираш?!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.