Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:14 09.05.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | (покажи всички)
Тема Re: Любовен статуснови [re: ЯCHOBИДEЦ]  
Автор omeg@ ()
Публикувано10.09.03 14:24



бе знаех си аз, че скъпо искаш
ииизобщо не е беше тъй пазарлъка - я на Ленчето кви неща и рече без да е регната!!!:))))
искам и аз - само на ник ... може ли на няколко ника ... питам само де



Тема Re: Йоханес...Гертруда...нови [re: tondy]  
АвторEлeнa (Нерегистриран)
Публикувано10.09.03 14:30



Би ли ми превел? Дано не е нещо гадно, че Пловдив не ми е далеко.... Та за какво рева, казваш?



Тема Не си такъв...нови [re: ЯCHOBИДEЦ]  
АвторEлeнa (Нерегистриран)
Публикувано10.09.03 14:56



Слушай, батка! Каква ти е далаверата (я чакай да го раздам по-кротко) - защо подхвана цялата тази работа? С какво ти нахрани душичката? Ако искаш-не ми отговаряй! Изчисли си %-ите на попадения и виж дали не трябва да се регнеш с ник Предсказател. Тогава грешките са допустими поне на 70%.
Бъди здрав!



Тема Драги ми ЯСНОВИДЕЦО!нови [re: ЯCHOBИДEЦ]  
Автор Super Nova (неизбухнала)
Публикувано10.09.03 15:49



Дойде и твоят ред!...

Че си жена- жена си.
Имаш Ясно Виден стремеж към объркване на публиката, и -уви- самата себе си../ не бой се, и аз си имам проблеми с подлия му Нептун, важното е да не се предаваме!:)

Любовният ти статус...Хм.
Какъв любовен статус може да имаш с туй висене пред компютъра дори и по малките часове?!..."Сложен" е отговорът, а не "никакъв" както предполагам предположи:)
...Освен ако не висиш, щото ти предстоят поправителни, на принципа- добрият студент участва във всички сесии....:))))) Но не, нееее.... ! Не това виждам аз...!:)

Виждам.. фрустрирани страсти да бъдеш обект на желание за обладаване-и обладана. Службицата ти май не я виждаш като такава (умалително-пейоративната форма е важна), а като семейно огнище. Отказът на колегите ти да гледат на нея по същия начин те тормози. Но добрата новина е, че ти излизаш от терзанията вече. Осъзнала си безсмислеността от пълното ти идентифициране с труда, който полагаш, отношенията там (любов ли съзирам?!:) и заплащането...
На кръстопът си в избора си дали да се отправиш към незвестното бъдеще, или да не си останеш там, все пак...Недей! Не виждам удовлетворение, независимо от промените, които скоро ще ти предложат. Твоето място не е там и раздвоената ти душа го знае. Когато се пребориш с естествения си страх от промяната и просто продължиш напред, ще усетиш...непосилната лекота на битието:)))) Но най-вече самото Битие.
Чака те заминаване, при любовта, която е там някъде. Вече си я срещнала, опитали сте се да се разделите, но сърце не трае.
Така че...пожeлавам ти мноооооого любов в сърце ти! И в ръце ти, де...:)))))

P.S.Специални поздравления за безгрешните пунктуация и правопис ( не броя техническите грешки - но без тях- има само една-две запетайки и "урегулирам", дет не са ти като хората....така че ИСКРЕНИ ПОЗДРАВЛЕНИЯ! :)

P.S.S. Надявам се да си се забавлявала, защото нали това е целта?!:))) Благодаря и за моето гадаене, много добра идея беше цялата тая работа!...И наистина се надявам да си ми познала!




Тема Да ти гледам, бе душата, щонови [re: tondy]  
Автор Super Nova (неизбухнала)
Публикувано10.09.03 15:59



да не ти гледам...

салкажинаквоискашдатигоказвам,патигоказвамбе,веднагатигоказвамбедушата!....



Тема Re: Любовен статуснови [re: ln Flames]  
Автор Super Nova (неизбухнала)
Публикувано10.09.03 16:09



Вода ке преплиииивам, но ти ке се удаааавиш, ювек скорпи ке проклииинаааш!



InFlames fan


"Или ще намериш пътя, или сама ще те вкарам в него."




Тема Re: Любовен статуснови [re: omeg@]  
АвторEлeнa (Нерегистриран)
Публикувано10.09.03 16:28



Споко, миличка! Само ми се мазнеше тоя,защото на няколко текили нямам спирка Между другото - сега сигурно почива или е решил да го даде тежко.



Тема Re: Любовен статуснови [re: Super Nova]  
Автор ln Flames (scorpio fan)
Публикувано10.09.03 16:40



хахахахаахаххахахаха

как да не ви е фен човек а ?


пътя съм го намерила, само уточнявам превозното средство

"Или ще намеря път, или сама ще прокарам път."


Тема Re: I az da se vklju4aнови [re: ЯCHOBИДEЦ]  
АвторCrazy (Нерегистриран)
Публикувано10.09.03 16:41



Здрасти, Ясновидецо/Ясновидке,
Аз нещо попропуснах да се регистрирам, но ще се радвам да ми погадаеш, ако не те притеснявам , разбира се. А пък после обещавам да ти върна услугата като хвърля вещ поглед на пъпче или грахче. Аз съм Телец с асцендент Везни.



Тема Да те замоля [re: ЯCHOBИДEЦ]  
Автор Caustic (bomb)
Публикувано10.09.03 17:46



да скокнеш до "Нещо не е наред" на *mi*, щото човека има нужда от 2 думи

!?



Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.