Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:17 09.05.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | (покажи всички)
Тема Re: Специално за ТОНДИнови [re: ЯCHOBИДEЦ]  
Автор smaragd ()
Публикувано11.09.03 03:34



ясновидецо, ти и нумеролог ще излезеш ... май трябва сериозно да се замислиш какво си или какво искаш да бъдеш всъщност, защото сам не знаеш още ...



Тема Благодаря ...нови [re: ЯCHOBИДEЦ]  
Автор smaragd ()
Публикувано11.09.03 03:47



благодаря за забавата ... и че доказа за пореден път устройството на човешкия мозък ... психологията, сериозната астрология и въобще човешкия разум нямат никакъв шанс да осмислят човешкия ни живот ... не че не ми се реве от това, но явно няма скоро да ни "светне"

Редактирано от smaragd на 11.09.03 04:05.



Тема Re: Благодаря ...нови [re: smaragd]  
Автор DeProfundis (Отвъдна)
Публикувано11.09.03 10:23



И психологията, и астрологията са само пътепоказатели. Как ще ги разчитаме зависи от духовната ни будност. Смисълът на живота е извън тях, извън всичко, макар че те могат да бъдат помощници (но не патерици) на тези, които търсят. Те са като пръстът, който сочи Луната, а не самата Луна.

Все някога ще ни светне...



Тема Re: Любовен статуснови [re: smaragd]  
Автор ln Flames (scorpio fan)
Публикувано11.09.03 11:09



нямах предвид това , просто игра на думи

а за сънищата....май трябва книга да напиша, толкова са много и повечето стават реалност...

"Или ще намеря път, или сама ще прокарам път."


Тема Re: Любовен статуснови [re: ЯCHOBИДEЦ]  
Автор Star-ProofedlAmNot (нежно-прозаична)
Публикувано11.09.03 11:25



Хайде да те видя Ясновидецо, аз съм голямото ти изпитание, регистрирах се специално за теб. Рак съм.



Тема Re: Любовен статуснови [re: omeg@]  
АвторEлeнa (Нерегистриран)
Публикувано11.09.03 12:38



На фона на тоя целия ясновидски пасквил, Ленче е най-подходящо.Голяма е хлебарка тоя...как да го нарека...божке-е-е, в речника си нямам подобаваща дума...Сещаш ли се какво ми е на устата да изръся...
Какво с тарапаната - ами брой ...



Тема Re: НА ПЪП!нови [re: ЯCHOBИДEЦ]  
АвторSuper Chepat (Нерегистриран)
Публикувано11.09.03 12:56



Има ли прелъстени и изоставени дами?

Да им гледам на пъп.
Да им посоча бъдещето.
Да ги ориентирам по посоките на света, чрез многократното им завъртане
около една ОС, около която се върти всичко.

Колкото пъпчето е по-нежно, по-добро ще е завъртането и по-голямо ще е ориентирането и познаването. Ще им позная аааабсолютно ВСИЧКО.

Достатъчно смели желаещи дами има ли?




Тема Re:Ай, на път....нови [re: Super Chepat]  
Авторзнaйм ca (Нерегистриран)
Публикувано11.09.03 13:20



Ш-у-у! На теп кво ти стана ва? Га са научи на пъп, до фчера прайши стрийптиз в шкембеджийницата...Ай са накваскаме с мастичка



Тема Re: Любовен статуснови [re: ЯCHOBИДEЦ]  
АвторSteisi (Нерегистриран)
Публикувано11.09.03 13:33



Az sam deva



Тема Re: Благодаря ...нови [re: DeProfundis]  
Автор smaragd ()
Публикувано11.09.03 13:44



... и какво казва тази забава тук за духовната ни будност? .. не искам да мисля по този въпрос!




Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.