Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:16 27.05.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re:До котенце 777нови [re: kotence777]  
Автор skydriver (казанлъшкия)
Публикувано22.11.09 19:46



Не съм сигурен дали ще получиш бележката която ти пратих,за това я копирах и
поставих по-долу:
Благодаря котенце 777.Още веднъж ме извини за грубия тон в началото.Странното е,че обичам фантастичната литература,"Междузвездни войни"е любимия ми филм(а вече съм на 36 г.и чакам второ дете през Януари).Обичам да чета за необясними явления,космос,квантова физика,астрономия и пр.Някак Астрологията ми е убягнала като материя,но не е хич късно да се поинтересувам какво представлява фундаментално.Няма да ми навреди,напротив,мисля,че ще увеличи познанията ми.
Просто искам да контролирам нещата които ми се случват,да бъдат на сигурна база и малко или много да зависят и от моите решения.В момента работя като Автоинструктор в Шотландия и е много важно постоянно да взимам малки но важни решения и да не оставям нищо в ръцете на случайността.Искам някак съдбата ми да е в моите собствени ръце,но на 100%едва ли.И аз си мисля,че някак живота ми е предначертан.Може би някъде във вселената през очите на други,нашият живот е вече приключил и някой знае,какво ще ни се случи утре.

Много ми беше приятно докато писах тези редове.Желая ти всичко най-хубаво!!!



Тема Re:Планетите НЕ ВЛИЯЯТ...нови [re: galy]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано22.11.09 20:00



Влиянието на планетите се ограничава единствено и само до това, че има връзка между движението и взаимните връзки на планетите и типа характер/ психологическа настройка на ума / събитията в човешкия живот.

Това можеш ли малко да го преведеш, че нищо не разбирам от него. В чисто граматически смисъл говоря.






Тема А бренови [re: skydriver]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано22.11.09 20:19



да ти кажа, тук като дойде някой да плюва все едно и също гледам. Почват да го подиграват и да се държат надменно, все едно им зависи живота от това.

Мен ако питаш, за такъв що гуде културен чиляк като теб, ще да трябва друг подход. Далеч по- мек и залагащ на женствеността(не говоря за мъжете), а не на полагането на врата.

Иди в клуб "Ошо" и кажи, че чичко Ошо е бошлав работа. Едва ли ще почнат да те дюдюкат както тук. Даже ще отнесеш всякакви виртуални прегръдки и целувки.

Апропо, тази склонност към вмъжаване на жените тук е тревожна.



Тей де, а ти що пусна темата?




Тема Котарачкенови [re: kotence777]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано22.11.09 20:23



и твоята реакция е очаквана.



Не е късно да надминеш себе си и да си поотвориш малко сърцето, че да видим.

Личните неща се кастрят и ще се кастрят, но за всичко си има време и постепенност. Извън това, замисли се дали тази тема не е точно на място и не идва ли да покаже нещо.




Тема Re:Планетите НЕ ВЛИЯЯТ...нови [re: galy]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано22.11.09 20:24



Е, мисля ние сме толерантни хора тук

Не сте, но защо пък да не станете. Няма нищо лошо.






Тема Re:нови [re: skydriver]  
Автор Bиливap (heartbreaker)
Публикувано22.11.09 20:43



Въпросите са си съвсем правилни.

Виж какво написа ти: Първата стъпка е зачеването на плода в утробата на майката.От този момент започва формирането на личността
И аз питам как се формира личност без наличие на висша мозъчна дейност


Хайде, аз ще ти отговоря - никак
Ама ти наистина не знаеш за какво говориш
Това е закономерния резултат, когато пишеш за нещо, за което всъщност не знаеш нищо

Ap' exo koukla kai apo mesa panoukla!

Тема Re: А бренови [re: huanji]  
Автор skydriver (казанлъшкия)
Публикувано22.11.09 21:01



Защо пуснах темата ли?
Разбира се, не за да обидя някой лично(но това стана).И стана каквото очаквах.
Все пак благодаря,че остави тази тема за дискутиране.Повечето от мненията с които се сблъсках са на интелигентни хора.Е някои изпаднаха в лека криза,но ще им мине.



Тема Re:ВИЛИВАР-че.. [re: Bиливap]  
Автор skydriver (казанлъшкия)
Публикувано22.11.09 21:08



Изразих се съвсем ОБРАЗНО(защото,ако използвам"МЕТАФОРИЧНО"няма да разбереш изобщо.



Тема Re:ВИЛИВАР-че..нови [re: Bиливap]  
Автор skydriver (казанлъшкия)
Публикувано22.11.09 21:10



Като говориш за Висша мозъчна дейност,нямаш предвид себе си,нали?



Тема Re: А бренови [re: skydriver]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано22.11.09 21:17



Чакай малко, никой, никого не може да обиди, ако той сам не се припознае, особенно когато взима прекалено насериозно учението.



Между другото, нашите моми(интелигентни) все не знаят какво значи, някой да се пречупи . Ами ей та на, ти си пример и да си водят записки.

Все пак е интересно някой да дойде и да покаже на живо съвсем прости неща, които са препъни камък за астрологическото войнство.

Дискусията може да продължи, не виждам лошо. Нито астрологията ще пострада от това, че някой не я приема.





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.