Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:34 30.04.24 
Природни науки
   >> Астрономия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: Ploska zemiaнови [re: FlLERO99]  
Автор Baba Pena (непознат)
Публикувано16.09.16 09:47



A ti kakvo mislish che e horizonta?



Тема Re: Ploska zemiaнови [re: FlLERO99]  
Автор Baba Pena (непознат)
Публикувано16.09.16 10:07



https://www.youtube.com/watch?v=w7Ry0UAJKO4

Horizontat ne e krivinata na zemiata a prosto perspectiva.



Тема Re: Ploska zemiaнови [re: hidrazin4o]  
Автор ayahuasca (ентусиаст)
Публикувано16.09.16 16:08



Намери си друга конспиративна теория,тази не струва.Исках да ти обясня това онова,ама като помислих при твоите разбирания,от колко далеч трябва да тръгна,и се отказах.Мисля че е твое задължение /или по-скоро твое право/ да се ограмотиш на някакво ниво,както в граматично отношение,така и що се отнася до основни познания по физика и естествени науки.
Накратко,земята не е плоска,филмчетата които гледаш са пълна идиотщина и противоречат на всяка логика от средновековието насам.Ако послушаш съвета ми и се поинтересуваш какво представлява днешната физика,сам ще разбереш че да задаваш подобни въпроси е по близо до гротеската,отколкото до дикудията :) Без лоши чувства :)
И още един съвет,преди да повярваш в някоя авангардна нова теория,изследвай дълго и упорито фактите,които се знаят за момента по този въпрос,преди да правиш заключения,каквито в горните постове си направил много /под формата на въпроси,естествено / :) От опит ти го казвам,и аз гонех /отчасти още гоня / Михаля,но с времето си отговорих на някои въпроси и сега съм по-кротък :)



Тема Re: Холографската Вселена...нови [re: Shpaga]  
Автор Heoбoгoмил (ХЕРМАФРОДИТОЛОГ)
Публикувано16.09.16 16:19



Не си трови мозъка с глупости!

ТЕ полагат специални грижи, да отровят мисленето на жените!



Тема Re: Ploska zemiaнови [re: ayahuasca]  
Автор hidrazin4o (стар клубар)
Публикувано16.09.16 18:30



Намери си друга конспиративна теория,тази не струва.

Чакай малко сега, тва за мен ли се отнася бре???





Тема Re: Ploska zemiaнови [re: Baba Pena]  
Автор xristogagovGmailcom229 (пришълец)
Публикувано16.09.16 18:43



Бабо гледай

там върви да пишеш, и се научи да пишеш на кирилица. Иначе темата за плоската земя и на мен ми е интересна, не може да се обори от конвенционалната наука, нали ?. ХеХеХе

(и нека да пребъде во веки веков само истината)

Тема Re: Ploska zemiaнови [re: ayahuasca]  
Автор Baba Pena (непознат)
Публикувано17.09.16 00:31



Konspirativna, avangardna teoria?Imai v pred vid che povecheto hora viarvat che vsichko kolo nas e proizlezlo ot nishtoto, ei taka hop i gotovo. Jiveem na topka koiato se varti s hiliada i ne znam si kolko kilometra v chas okolo osta si, pak s ne znam si kolko kilometra v chas okolo slanceto. Pak slanchevata sistema se dviji s ne znam si kolko hiliadi km/h na ne znam si kade si i tnt. Bili sme maimuni edno vreme i tnt. Koito se opita da pomisli po vaprosa biva usmivan shtoto ima mnogo "ucheni" koito sa mnogo po umni ot nego i te sa kazali che e taka. Niama znachenie che nito mojesh da vidish izvivka na zemiata (osven ot snimki i filmcheta deto ti gi pokazvat "uchenite" pod pulen kontrol na pravitelstvata), nito useshtash neshto da se dviji i taka na tatak.

Ama ei na, ako niakoi se zamisli nad glupostite s koito ni pulniat glavite oshte ot malki, lud.

Obadi mi se ako otidesh mnogo na visoko i vidish izvivka na zemiata, ili vidish niakoi satelit da obikalia, ili vidish kosmicheskata stancia da mine nad glavata ti, ili vidish kade sa kacnali na lunata i tnt.

Savremennata nauka ne e nauka, ami prosto religia. Nishto ne se e promenilo ot srevnovekovieto.

Ne gonia Mihalia. Zadavam logicheski vaprosi, na koito ne poluchavam otgovori, a lichni obidi.

Viedoto koeto sam slojil govori za tova. Vij go i go obori. Ako ne razbirash neshto, shte ti go preveda.

Razbira se che niama loshi chustva :) Prosto diskutirame. I pak da kaja, ne tvurdia che zemiata e ploska, no ima neshta v ofcicialnata nauka deto ne se vruzvat.



Тема Re: Ploska zemiaнови [re: xristogagovGmailcom2]  
Автор Baba Pena (непознат)
Публикувано17.09.16 00:46



Da, interesna diskusia. I drugi hora zadavat podobni vaprosi.

Konvencionalnata nauka, i to po specialno astronomia se bazira na prekaleno mnogo teorii za da otgovori na prakticheski vaprosi.



Тема Re: Ploska zemiaнови [re: Baba Pena]  
Автор Alenadrow (пристрастен)
Публикувано17.09.16 07:32



Еми разбира се! Прекалено много теории, объркана работа. Виж, например теорията, че Земята е плоска, обяснява всичко, което някога сме наблюдавали, наблюдаваме, и някога ще наблюдаваме!



И по-горе ти направиха забележка - с такава отвратителна 6liokavica е абсолютно все едно какво искаш да кажеш. Човек, който не си прави елементарно усилия да пише разбираемо за другите е без значение какви други познания или въпроси има - хора много, все ще се намери някой със същите, който е достатъчно възпитан, грамотен и подхожда с необходимото уважение към съфорумниците си.

П.П. За да не започнеш да се обясняваш с врели-некипели глупости как живееш отдавна в чужбина, което няма никаква връзка с употребата или не на шльокавица, просто започни да пишеш на местния литературен език на държавата, в която живееш. В България сме грамотни, учим езици, все ще се намери някой да преведе, в случай че някой се заинтересува, а не знае езика, пък и в краен случай преводачът на Google ще свърши тази работа.



Тема Re: Ploska zemiaнови [re: Alenadrow]  
Автор Baba Pena (непознат)
Публикувано17.09.16 08:57



Fair enough. Now can you address the issue that I brought forward? I posted a video that discusses some of the flat earth concepts. May we finally proceed with the discussion?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.