Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:11 30.04.24 
Природни науки
   >> Астрономия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: Холографската Вселена...нови [re: bObbO]  
Автор Shpaga ()
Публикувано16.09.16 08:26



Цензура ли? Кое е общото между измишльотините и астрономията?

И все пак, ако

е вярно, не само Земята, но и цялата Вселена всъщност е плоска:

"Възможно е всички ние да живеем в гигантска холограма, а триизмерността на пространството да е само илюзия..."

Лесно можем да си представим холографската Вселена, ако я сравним например с холограмата на банкова карта – двуизмерната рисунка изглежда обемна, тоест триизмерна. Тя се състои от два едномерни слоя, които създават илюзията за триизмерен обект. Нашата Вселена може да е устроена точно по същия начин.

И т. н.

Ето го и



Тема Re: Холографската Вселена...нови [re: Shpaga]  
Автор Baba Pena (непознат)
Публикувано16.09.16 08:42



Tova e interesno i moje i da e taka.

Az gledam da si zadavam po prakticheski vaprosi.

Zashto sled kato sa bili na lunata oshte 60te, ot togava ne sa se vrushtali tam? NASA kazvat che rabotiat nad tehnologii koito shte im pozvoliat da izleza izvun "lower earth orbit" koeto e okolo 200 km visochina. Demek, oshte ia niamat tehnologiata. Tova e na videoto koeto sam slojil.

Zashto niama snimki na zemiata ot kosmosa, a vsichko koeto ni se pokazva e CGI - computer generated images?

Zashto sled kato ima sateliti na vsiakade e nujno voennite da polzvat razuznavatelni samoleti? Ohste 80te ni kazvaha che te veche ne sa nujni.

Zashto komunikaciite mejdu kontinentite minavat prez kabeli po dunoto na okeana?
Nali ima sateliti?

Izvivkata na zemiata ia vijdame samo po filmi i ot snimki i video koito idvat ot kosmicheskite agencii na niakolko darjavi.

I mnogo drugi .....



Тема Re: Ploska zemiaнови [re: Baba Pena]  
Автор hidrazin4o (стар клубар)
Публикувано16.09.16 09:12



Може но с хора дето могат да пишат грамотно и имат поне основно образование.
С хора дето нямат елементарни познания няма какво да се говори.
Да ходят да копат канали и да носят цимент, вар ...



Тема Re: Ploska zemiaнови [re: Baba Pena]  
Автор hidrazin4o (стар клубар)
Публикувано16.09.16 09:13



Няма кой да ти чете маймуницата. Ебаси и липсата на елементарно образование!



Тема Re: Ploska zemiaнови [re: hidrazin4o]  
Автор Baba Pena (непознат)
Публикувано16.09.16 09:16



Chesno kazano ne znam kakuv ti e problema. Trudno mi e da pisha na kirilica, ot malak sam izvun BG. Obrazovanie imam, no tova kakvo obshto ima s temata?



Тема Re: Ploska zemiaнови [re: Baba Pena]  
Автор hidrazin4o (стар клубар)
Публикувано16.09.16 09:21



Хич не ми дреме къде си и от кога си там. Пишеш в български клуб и тук се пише на кирилица.
Аз като пиша в англоезичен клуб пиша на английски. Като пиша в руски клуб, пиша на руски.
Това твоето е липса на елементарно уважение и култура.
Ти какво очакваш? Някой да ти се радва ли?
Да прибавим към това и малоумните ти разбирания...



Тема Re: Ploska zemiaнови [re: hidrazin4o]  
Автор Baba Pena (непознат)
Публикувано16.09.16 09:24



I kato ne ti dreme i ne mojesh da chetesh kakvo pisha, zashto mi togovariash na vseki posting?



Тема Re: Ploska zemiaнови [re: Baba Pena]  
Автор hidrazin4o (стар клубар)
Публикувано16.09.16 09:35



Защото все някой трябва да се бори с неграмотните глупаци.
Като си вън от България си намери някой тамошен форум дето да обсъждате глупавите ти разбирания.
Предполагам там няма да е проблем да намериш такъв. То и еврогейовете превземат Европа.
Кофти е когато човек му липсва и основно образование ....



Тема Re: Ploska zemiaнови [re: hidrazin4o]  
Автор Baba Pena (непознат)
Публикувано16.09.16 09:37



Teb te e iad mai che si ostanal v BG i buhtash za 300 leva na mesec.



Тема Re: Ploska zemiaнови [re: Baba Pena]  
Автор FlLERO99 (оперативний )
Публикувано16.09.16 09:42



Говоря не за самолети които кацат, говоря за самолети които идват от хоризонта когато се появяват на небето идвайки. Отначало ъгълът им е голям спрямо наблюдателя именно защото Земята е кръгла и те се изкачват под този ъгъл на хоризонта а впоследствие този ъгъл спрямо Земята пак защото тя е кръгла става по-малък и когато минават над нас в зенита ъгълът спрямо Земята е нула градуса.

Независимо кой какво пише и какво мисли Земята е доказано кръгла. И няма никакъв начин видеозаписите от всички полети на голяма височина от самолети и балони и горе в орбита да са фалшифицирани, това просто е абсурд.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.