Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:03 06.06.24 
Взаимопомощ
   >> Алкохолно зависими
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: Как възстановихте семейството и кариерата си?нови [re: ALONE911]  
Автор memi2011 (минаващ)
Публикувано05.12.14 14:08



Ама аз и теб ще те зарибя, ти как я мислиш тая работа?

Иди разгледай и ти градинките на моите дружки, пък ще видиш как още март месец ще разчистваш с греблото около вилата и ще ми искаш семена и резници.



Тема Re: Как възстановихте семейството и кариерата си?нови [re: alisalisa]  
Автор ALONE911 (I want)
Публикувано05.12.14 14:15



Вземи първо да се спазариш да ти преостъпят част ат градинката и така полека.



Тема Re: Как възстановихте семейството и кариерата си?нови [re: memi2011]  
Автор ALONE911 (I want)
Публикувано05.12.14 14:17



Правя, правя, но аз обратно на Алисия станах зависима от майка ми. Нейното място да не се пипа и това което реши.



Тема Re: Как възстановихте семейството и кариерата си?нови [re: alisalisa]  
Автор ALONE911 (I want)
Публикувано05.12.14 16:12



Знаеш ли, че в Продавалника в Дом и градина тази година имаше доста добри попадения. Бях се огледала в храстите. Те са по- устойчиви на суша.
Иначе само слънчогледите ми се хванаха тази година от семената. Явно, нещо не улучих, че станаха два метра и вятъра изкорени част от тях. Другата година мисля да си направя ограда от тях.

И да сме по клуба. Тази година засадих и три лози. Дано не измръзнат. Любимият плод в къщи е грозде. След това череши.



Тема Re: Как възстановихте семейството и кариерата си?нови [re: ALONE911]  
Автор memi2011 (минаващ)
Публикувано05.12.14 16:25



Абе ние имаме една такава планинска виличка, като твоята, в Искърското дефиле, във вилната зона на Реброво. Горе на баира е, наоколо борови гори, а надолу - долината на Искър. Красота извънземна! Там пък каква алпийска градина само от храсти, иглолистни и сукулентни растения ми е мерак да барна (друго няма да вирее, понеже няма вода, като при теб). Обаче толкова много се краде, че нито косачка можеш да си оставиш, нито лопата, нито нищо. Три пъти на година я разбиват тази къщурка и то при положение, че нищо не държим вътре, защото рядко ходим там. Последния път бяха откраднали една бутилка олио, то друго нямаше. И някак си това ми спира мераците. А и с две градини направо ще се олея, то и копане се иска, не само съзерцание и дзен будизъм.



Тема Re: Как възстановихте семейството и кариерата си?нови [re: memi2011]  
Автор ALONE911 (I want)
Публикувано05.12.14 16:35



О, нас колко пъти ни разбиват...
Миналата година и отворената храна взеха и най- важното инструментите. Яд голям. Тук от една година вече не са ни разбивали защото съседа малко се позавъртя повече, но ще видим през зимата когато намалее движението. Една година ни изрезаха всички кабели, но това ни е единственото място където всички харесват и ходят с удоволствие.
Тази година мисля, да правя промени и то основни, но нека да тръгне пък ще видим.

Редактирано от ALONE911 на 05.12.14 16:37.



Тема Re: Как възстановихте семейството и кариерата си?нови [re: ALONE911]  
Автор ALONE911 (I want)
Публикувано09.12.14 15:17



Не е добре тази тема да изостава назад.

Нека да я доразвием.

Кажете сега какви планове имате за в бъдеще?

Идват празници. Какво си пожелавате на Коледа, а на Нова година?



Тема Re: Как възстановихте семейството и кариерата си?нови [re: ALONE911]  
Автор memi2011 (минаващ)
Публикувано09.12.14 17:00



Алоун, в тази тема си пишем само аз, ти и Лиса. Поне се преброихме хората, на които им се говори и за неща извън абсолютно втръсналата ми тема "пиене-непиене". То е ясно, че форумът е за алкохолно зависими, ама въпреки тази зависимост нали все пак... как да го кажа... живеем. И като живи хора се предполага да имаме и други занимания, интереси и планове. Да, ама не. Никой няма да се включи, хич не се хаби да ги подканяш. Щом не се хленчи и не се човъркат стари рани, интерес - нула.

Редактирано от memi2011 на 09.12.14 17:02.



Тема Re: Как възстановихте семейството и кариерата си?нови [re: memi2011]  
Автор ALONE911 (I want)
Публикувано09.12.14 18:37



Нали трябва човек на някъде да поеме, пък и додето е жив има някакви занимания. Няма човек който да не е свързан с друг човек/хора, работа. Иначе, как живееш?



Тема Дойдохнови [re: memi2011]  
Автор nbb (весела)
Публикувано10.12.14 09:40



в клуба, за да пусна тема, но се зачетох в тази и съм ви безкрайно благодарна. Мога само да ви поздравя за силата, която имате. Дълбок поклон !




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.