Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:35 04.06.24 
Здравна
   >> Алтернативна
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | (покажи всички)
Тема Re: Петянови [re: Пeтя]  
Автор мaмчe (непознат)
Публикувано06.02.07 21:15



Рискът е за смелите.Който рискува печели,който се съмнява остава при болестите си.По добре грешно действие, отколкото бездействие.

Надеждата умира последна,за да ни се изсмее в лицето.


Тема скрита реклама-към модераторанови [re: мaмчe]  
Авторacтpoapт (Нерегистриран)
Публикувано06.02.07 22:14



Ами мисля, че точно тук може да се намеси модератора, който вижда неща които обикновения юзер не вижда-кой какво чете в момента, къде и какво се готви да поства и най-вече IP-то на юзера.Разбира се ако форума има хистъри.Така че доста неща ще станат ясни.Зависи и модератора с какви права е.



Тема Re: скрита реклама-към модераторанови [re: acтpoapт]  
Автор bira_moreМодератор (бира)
Публикувано07.02.07 00:58



Определено да се огледат всички IP та си е тежка работа.
Прегледах около 20 - 30.
Без да претендирам за изчерпателност, има 2 повторения - тоест 2 двоойки ИПта - или общо 4 мнения са с 2 адреса.
За момента ще заключа темата.
Не мога да твърдя че има явна реклама, но мога да подозирам (и не само аз), че има "стимулиращи" изказвания - да се поддържа интереса.

Bеer? Mоre?




Тема Re: скрита реклама-към модераторанови [re: bira_more]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано10.02.07 11:08



Все пак здравия разум надделя!



Тема Re: скрита реклама-към модераторанови [re: aз]  
АвторTИT (Нерегистриран)
Публикувано21.02.07 14:56



В МОМЕНТА ЧЕТА " Биолокация - приложна радиестезия"И "Многомерна медицина "НА Л.ПУЧКО И СЪМ ШОКИРАНА ОТ ФАКТА,ЧЕ И ТЯ КАТО РАЙФ ТВЪРДИ,ЧЕ ЗАБОЛЯВАНИЯТА И ПО-ТОЧНО РАКОВИТЕ СЕ ПРИЧИНЯВАТ ОТ ВИРУСИ.ПУЧКО ИЗМЕРВА ВЪЛНИТЕ НА ТЕЗИ ВИРУСИ И ГИ УНИЩОЖАВА ПО НЕЙНА МЕТОДИКА,ДОКАТО РАЙФ ГИ ЦЕЛИ С ВЪЛНИТЕ ОТ ГЕНЕРАТОРА.ПУЧКО ПОЛУЧАВА ИНФОРМАЦИ ЗА ЧЕСТОТА НА ВЪЛНАТА ПРИ БОЛЕСТТА ЧРЕЗ МАХАЛОТО,ДОКАТО РАЙФ ИЗПОЛЗВА ТЕХНИЧЕСКИТЕ ПОСТИЖЕНИЯ.НО ИМАТ МНОГО ОБЩИ НЕЩА.КНИГИТЕ ГИ КУПИХ ОТ КНИЖАРНИЦА ХЕЛИКОН НА ПЛ.СВ.НЕДЕЛЯ



Тема Re: скрита реклама-към модераторанови [re: TИT]  
Автор ainshtain (минаващ)
Публикувано22.02.07 23:25



людмила пучко дава радиестезичен метод за диагностика в много широк обхват на патогените живеещи в човешкото тяло.след терапия със запер в установената от радистезията честота на патоген то той умира.така че това е един метод за диагностика дали са унищожени патогените. при райф диагностиката се е извършвала с микроскоп който е изгубен в времето по обясними причини.а на таблиците с честоти които са достигнали до нас едвали може да се вярва.но хулда кларк е изобретила апарат за диагностика с който много успешно е определяла честотитена патогените в човешкото тяло и съответно много точно е въздействала върху тях с нейният запер.райф е съэдал два модела апарати.първият е с лампа излъчваща лъчи във вч. спектър а втория е нискочестотен контактен. за мен специално работата с райф апарата без микроскопа е на принципа на налучкване на съмнителни честоти



Тема Хармоницинови [re: ainshtain]  
Авторalbelow (Нерегистриран)
Публикувано23.02.07 09:02



Не бива да изпадате в заблуда!Всяка честота от високочестотния спектър на Запера при Х.Кларк има своя нискочестотна хармонична ,която се използва при работа с модерен биогенератор - тип Раиф!Но мисля ,че тук не е място за техническо ограмотявяне!



Тема Re: Хармоницинови [re: albelow]  
Автор ainshtain (минаващ)
Публикувано23.02.07 17:46



какъв е пък този нов райф генератор. за пръв път чувам такова нещо.



Тема благодарнанови [re: ainshtain]  
АвторПoли (Нерегистриран)
Публикувано08.03.07 09:14



Въпреки странната реакция на някои форумци относно благодарствените съобщения,аз също ще си позволя от този форум /мисля,че точно тук му е мястото/ да кажа едно голямо БЛАГОДАРЯ на В.Стоев.С две думи ще споделя :Страдам от мултипленна склероза и след честотната терапия,която направих при Васко Стоев получих едно драстично подобрение на симптомите.При мен съществен фактор беше наличието на Epstein-Barr-Virus ,който беше атакуван по време на терапията.Пристъпите ме оставиха.Не смея да кажа,че съм излекувана окончателно,но подобрението за сега е огромно.Освен апаратът на Райф Стоев притежава и много познания ,които са особено важни за правилния подход при лечението.Благодаря ти Васко!Продължавай все така в самоусъвършенстването си,за да помагаш !



Тема Re: благодарнанови [re: Пoли]  
АвторXXX (Нерегистриран)
Публикувано16.03.07 00:23



желая ти много здраве и късмет!




Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.