Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:49 01.05.24 
Здравна
   >> ХИВ и СПИН
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема о ми тяхния резултат нали не е верен?нови [re: Fireee]  
Авторcoпoлaнka (Нерегистриран)
Публикувано19.07.08 09:04



те самите си казват - на едната и нямало някаква бледорозова черта на другата нещо друго и липсвало. При тебе случея е друг. или и ти започна да се съмняваш в твоите черти?



Тема Re: о ми тяхния резултат нали не е верен?нови [re: coпoлaнka]  
Автор FireeeМодератор (същата)
Публикувано19.07.08 11:04



И какво като е друг случаят? Може утре и аз да реша, че има опасност да е станало нещо лошо, и да го споделя. После мога да се зарадвам на отрицателен резултат и пак да го споделя, какво лошо? Всеки тук може да е в моята ситуация, и то без да знае.

No Fear
Destination Darkness


Тема Re: о ми тяхния резултат нали не е верен?нови [re: Fireee]  
Авторcoпoлaнka (Нерегистриран)
Публикувано19.07.08 12:03



Въпроса е защо споделят нещо на което те самите не вярват??? Като прочетат 340 реда писаници по форум резултата ще се промени и ще им
а) върне вярата обратно
б) няма да им върне вярата обратно
и вкрайна сметка пак стигаме до текста на едната потребителка- не могла да се успокои дори след теста и резултата му, което за мен автоматично означава че минаващи през КАБКИСИте трябва да бъдат на ръба на нервна криза???
Добре ама това е клуб СПИН, а не психо-социална подкрепа. Или аз пак съм се объркала???



Тема Re: о ми тяхния резултат нали не е верен?нови [re: coпoлaнka]  
Автор about blank (новак)
Публикувано19.07.08 12:06



Може и да има известна доза истина в това,което казваш, но все пак сме в раздел "Взаимопомощ''!



Тема Re: о ми тяхния резултат нали не е верен?нови [re: coпoлaнka]  
Автор FireeeМодератор (същата)
Публикувано19.07.08 15:05



Даваш неуместен пример. Преди малко нахока човек, който просто споделя резултата си. Той може да е всеки-може да е партньор на ХИВ+ човек, но дори да не го знае, щото някои не казват и на партньорите си. Не можеш да знаеш кой седи там и пита. Съвсем нормално е да каже, че не е +, теб това какво те дразни? Вместо да се радваме, че не е поредният позитивен в България, дай да злобеем, понеже има отрицателен резултат... Е това не го разбирам. Както каза потребителят след теб-това е клуб за взаимопомощ, а всеки има право на помощ. Може някои въпроси да са тъпи, но то е нормално за нашето общество, така че винаги има риск да се наложи да се похилим, няма нищо лошо.

No Fear
Destination Darkness


Тема Re: о ми тяхния резултат нали не е верен?нови [re: Fireee]  
Авторcoпoлaнka (Нерегистриран)
Публикувано19.07.08 15:51



да ама те нямат такъв резултат и самите си го казват.



Тема Re: о ми тяхния резултат нали не е верен?нови [re: about blank]  
Авторcoпoлaнka (Нерегистриран)
Публикувано19.07.08 15:58



ми тогава да помогнем на

като и кажем че може и да е заразена, вече, защото
а) хив се предава по хората (а тя е човек), б) хив се предава при секс и обмен на телесни течности (а тя е имала допир със сперма) и срещу ХИВ няма имунитет и ваксина , следователно всеки може да го хванем. Защо да я караме, сама да си помръдне, бременното тяло, до някой КАБКИС, и да я ободат? Не е ли по-добре в случея, направо да и запишем дата и час в някое отделение за лечение на ХИВ и СПИН, като им изпратим е-маийл???
Има логика и в това нали???? да бъдем добри и да и спестим разкарването до КАБКИС! Тя търси точно това - взаимопомощ!



Тема Re: о ми тяхния резултат нали не е верен?нови [re: coпoлaнka]  
Авторjosefine (Нерегистриран)
Публикувано19.07.08 16:15



Аз не казвам, че КАБКИС ми е виновен,че се притеснявам или че тестовете им не са хубави.Знам,че трябва да не се поддавам на някакви паранои,ама това не мога да го контролирам и за това питам тук дали такава ситуация е възможна.А и много помага,когато някой друг ти каже-"стига си мислил глупости,не е възможно".И как да си задам въпроса,ако не си кажа резултата?



Тема Re: о ми тяхния резултат нали не е верен?нови [re: josefine]  
Авторcoпoлaнka (Нерегистриран)
Публикувано19.07.08 16:58



ами ако не е така? Ако наистина в КАБКИС са немърливи - както ти твърдиш с какво ще ти помогне някой - най много до момента докато не се развие тотален срив в имунната система. А иначе ти си измисли начин как да си формулираш въпроса, без да съобщаваш медицински резултати които са тайна и се обсъждат не публично а само м/у лекар и пациент. Или в крайна сметка и според теб наистина форум СПИН не е свързан конкретно със проблемите на 900 заразени с вируса българи, а е място е което се решават психически проблеми? И тогава се питам, защо толкова параноясваш от това дали ще си ХИВ+ или не, след като има лечение>??? Какво те разтройва толкова много???



Тема Re: о ми тяхния резултат нали не е верен?нови [re: coпoлaнka]  
Автор FireeeМодератор (същата)
Публикувано19.07.08 18:11



"А иначе ти си измисли начин как да си формулираш въпроса, без да съобщаваш медицински резултати които са тайна и се обсъждат не публично а само м/у лекар и пациент." Хайде стига с тези глупости! Преди малко каза, че аз съм била друг случай, сега пък тотално заклейми споделянето. В такъв случай пиши до администрацията на дир.бг да затвори клубове "медицинска" и "медицина", където се пишат такива неща по цял ден. Или пък "клуб на раково болните", където хората постоянно споделят медицинските си резултати. "Проблемно забременяване" също трябва да е аут.
Я ти влез малко в час и стига си нападала хората за едното нищо. Просто не пиши, като не искаш или нещо те дразни.

No Fear
Destination Darkness



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.