Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:18 01.05.24 
Здравна
   >> ХИВ и СПИН
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Re: симптоми,тестнови [re: U-ha]  
Автор FireeeМодератор (същата)
Публикувано21.05.08 22:19



Напоследък много бисери, искрено се веселя



No Fear
Destination Darkness


Тема Re: симптоми,тестнови [re: Fireee]  
АвторУ-xa (Нерегистриран)
Публикувано21.05.08 22:25



А представяш ли си д-р Хауз как ще се разлюти, ако си види сигнатурата под такова мнение! Ще уволни целия екип и ще го преназначи 4-5 пъти в рамките на една серия!



Тема Re: симптоми,тестнови [re: D-r House]  
Автор no one (мнителен ;))
Публикувано22.05.08 07:41



Остави ги тея за интелигентните.
Познай дали не си падат по някой Митю Крика да ги овършее за една нощ, път то "съоръжението за повдигане" дали няма да скъса капута или тайно да го махне щото кефа му е на първо място?



Тема Re: симптоми,тестнови [re: no one]  
Авторjosefine (Нерегистриран)
Публикувано01.07.08 22:51



Здравейте отново,отидох на тест и след 3-тия месец-отрицателен.Искам само да питам за колко време излиза резултата?Жената там го провери след около 5 мин.,беше се появила контролната черта и тя ми каза че е отрицателен.Възможно ли е и втора черта да се е появила но по-кьсно?Мерси



Тема Re: симптоми,тестнови [re: josefine]  
Автор no one (мнителен ;))
Публикувано01.07.08 22:54



Хич не.
Затова е контролна чертата.



Тема Re: симптоми,тестнови [re: no one]  
Авторjosefine (Нерегистриран)
Публикувано01.07.08 23:08



Мерси много за бързия отговор

но съм чела из нета за 15-20 мин и за това се притесних.



Тема Re: симптоми,тестнови [re: josefine]  
Автор about blank (новак)
Публикувано01.07.08 23:27



5-10 мин.е нормалното време за отчитане на резултата. Отговорите в нета варират, защото много от питащите настояват да разберат "къде най-бързо излиза резултата?" и "колко бързо е най-бързото?" И за да им отговориш бързо, казваш примерно - 15 мин. - защото за теб това е бързо. И т.н....



Тема Re: симптоми,тестнови [re: about blank]  
Автор about blank (новак)
Публикувано01.07.08 23:37



А ти, Жосефин, започна ли вече да си лягаш само с интелигентни мадами, както те посъветва д-р Хауз, тъй като те обикновено нямат ХИВ? Аз не разбрах той що те праща при мадамите де, след като ти говориш за себе си в женски род, но това е подробност. Важен е интелигентният игнор на ХИВ!



Тема така ли?нови [re: josefine]  
АвторИзpoдa (Нерегистриран)
Публикувано02.07.08 13:35



И си мислиш, че ако теста е бил положителен консултантката ще те пусне така да си одиш....??? Що за пртитеснения, шо за хипохондрични болежки, някой си внушават!!! М/у другото направи ли си тест за туберкулоза? Много по опасна болест е хваща се само от обикновен разговор - няма нужда ни от целувки, ни от милувки!



Тема Re: така ли?нови [re: Изpoдa]  
Авторjosefine (Нерегистриран)
Публикувано03.07.08 17:29



Ами знам че ако е видяла положителен няма да каже обратното,пък аз си видях теста и имаше само контролната черта,по скоро за времето се бях притеснила.Вярвям че консултантката си знае работата,но като си внуша нещо,разумът остава на заден план.Иначе за туберкулоза сега почвам да търся симптомите в google






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.