Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:23 17.05.24 
Автомобили
   >> Автомобилни газови уредби
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Това не е РЕКЛАМА ! Просто..нови [re: нeдoвoлeн]  
Автор slavgas (непознат )
Публикувано17.05.10 12:33



Уважаеми монтажници. не съществуват идеални системи за впръскване, но има една обща тенденция: производителите се стреми да осигури на системата за впръскване на горивото, бързо-инжектори, стабилни съоръжения и координиране на ръководителите на гориво хармонизирания счетоводен баланс корекция. Ахат ви предлага всичко това в една бутилка на достъпна цена. Хармонизирания счетоводен баланс в момента се изпитва при WHA. Лично аз не се съмнявам, за сметка на други системи, тъй като просто няма аналози. Отиди на германците с техните Evro5, има дори БЧК оборудвани с дюзи Keihin. Регулатор VRTec само няколко пъти дава възможност на инсталатора. премахване на това от фина настройка с HBS-скенер. Програмата е изцяло алгоритъм за определяне на всяка кола, която аз лично не веднъж, но аз не съм на монтажника. Ние трябва да направим нещо само пет операции и всички .... Но това трябва да се справят с настройките. Както се изисква! Борис. www.agat-gas.ru



Тема Re: Това не е РЕКЛАМА ! Просто..нови [re: нeдoвoлeн]  
Автор slavgas (непознат )
Публикувано17.05.10 12:54



Уважаемые установщики, нет идеальных систем впрыска, но есть общая тенденция: производители стремятся оснастить впрысковые системы быстродействующими инжекторами, стабильным редуктором и организовать взаимодействие контроллеров по OBD топливной коррекции. АГАТ VRTec предлагает Вам всё это в одном флаконе по доступной цене. OBD сейчас проходит испытание на Ваз. АГАТ позволяет уже сейчас настроить любой современный автомобиль, избавляя от процесса подгонки жиклёров и тестового заезда со сканером. Для настройки достаточно выполнить 5 функций...Но надо знать каких. Они в инженерном меню, дополнительные коэффициенты. Сам проделывал эту операцию не один раз на разных авто, хотя сам не установщик. Короче инструкция на сайте: www.agat-gas.ru Борис.



Тема Re: Това не е РЕКЛАМА ! Просто..нови [re: Aбcoлют]  
Автор slavgas (непознат )
Публикувано17.05.10 15:28



Из-за отсутствия механических деталей гегулятор VRTec не имеет инерции и нет провалов при старте с холостого хода, также форсунки переваривают 2,0 мс заброс давления при выходе из режима торможения двигателем на холостой ход без проблем.



Тема Re: Това не е РЕКЛАМА ! Просто..нови [re: slavgas]  
Авторнeдoвoлeн (Нерегистриран)
Публикувано17.05.10 16:55



Това кой го е превеждал ? ? ?
Ако не беше публикувал и оригиналния текст щях да си мисля че е написано от човек с ДИСЛЕКСИЯ



Тема Re: Това не е РЕКЛАМА ! Просто..нови [re: нeдoвoлeн]  
Автор injection (lpi service)
Публикувано17.05.10 18:00



Преводача на GOOGLE !
За съжаление по-младите колеги нищо не разбират от Руски ,а пък великите американци са направили ебати преводача !



Тема Re: Това не е РЕКЛАМА ! Просто..нови [re: gig3satelit]  
Автор lz_joro (Joro)
Публикувано22.05.10 19:29



Странно ... май само аз съм доволен от Славгаз.
Имах Пежо 206/1.4i/2002 г. изминати на газ 140 000 км за 2 години
Газова уредба - Славгаз Фаворит
Монтаж - Монтирах сам с малко помощ и разяснения от страна на г-н Неев (за което му благодаря)
1 инжектор сменен (дефектира още в началото)
2 филтъра
Разход - среден 7/100 (доста добър)

Сега имам Пежо 308 1.6VTi - 120 магаренца
Сам си монтирах VRTec на Славгаз
За монета се държи доста добре, ще видим занапред как ще бъде....



Тема Re: Това не е РЕКЛАМА ! Просто..нови [re: lz_joro]  
Автор injection (lpi service)
Публикувано23.05.10 12:03



Направи си update към 76 версия ...просто е супер !!! Ако не знаеш как и нямаш версията звънни на GSM а да ти помогна !



Тема Re: Това не е РЕКЛАМА ! Просто..нови [re: injection]  
Автор lz_joro (Joro)
Публикувано23.05.10 14:57



Вече го направих.
Благодаря... супер е...
Монтажа беше фъсулска работа...4 кабела до 4 инжектора...и 2 маркуча за топла вода...бутилка, пълначка...(3 дена работа)
По - скоро ме затрудни свързването на ламбдата (все още карам без нея)
Имам 1 широколентова ламбда с 5 кабела и другата след катализатора е стандартна с 4 кабела.
Но като цяло и без нея става добра настройка, за сега мога да се похваля с разход 8.4/100 извънградско за 350 км



Тема Re: Това не е РЕКЛАМА ! Просто..нови [re: injection]  
Автор kelti (непознат )
Публикувано27.02.13 14:04



И тука ли лъжете хората с рези фалшиви руски уредби......божеееее нямате почивен ден!!



Тема Re: Това не е РЕКЛАМА ! Просто..нови [re: injection]  
Автор kelti (непознат )
Публикувано27.02.13 14:16



Пълна глупост!!!Точно като онази система фаворит дето я слагаше Дойновски и никога не работеше като хората!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.