Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:59 21.05.24 
Автомобили
   >> Автомобилни газови уредби
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Това не е РЕКЛАМА ! Просто..нови [re: injection]  
АвторStan (Нерегистриран)
Публикувано02.10.09 22:00



Добре де,като работи на 0атм. налягане какво вкарва газта в колектора?Една добре настроена кола няма нужда от такова самообучение,чак такава разлика в газта да има...(пробвай настройка с обд).Дали 4 или 5 дупки ...незнам...не е като да не дупчиш.Инжекторните времена на газовите инжектори се пресмятат от газовото ЕКУ и на база големината на дюзите.Бензиновите са пресметнати точно за конретния автомобил,докато за газовите инжектори покриват определен диапазон от мощности.Т.е. можеш да накараш газовите да работят на времена по ниски от бензиновите.И като казвам подържат имам предвид че работят с инжекторно време от порядъка на 1-1.2 мс. т.е. са достатъчно бързи че да работят и в режим на extrainjection,както и на малки кубатури с full-group и semisequential.Практиката показва че такива ниски инжекторни времена могат да бъдат избегнати.Само да има на кой да му се занимава.



Тема Re: Това не е РЕКЛАМА ! Просто..нови [re: injection]  
Авторdido (Нерегистриран)
Публикувано02.10.09 22:51



Celij sait sait si li4i kolko e nedodjlan , prevoda e losh "ezda" xa xa
po komunisti4eski . Napraktika njma info samo zaharosani zle prevedeni pisanici.
abe sdelano v sssr



Тема Re: Това не е РЕКЛАМА ! Просто..нови [re: nqkoi1 ®]  
Автор injection (lpi service)
Публикувано03.10.09 05:14



MED на Омегаз на Ланди Рензо работи на 1,2 милисекунди и мога да го докажа ..
Правилно просто не се сетих и за MED !Добавям и MED на LR!!!


законите на физиката базирани на заобикалящата ни природа са в основата на всичко измислено от човека ,затова няма и перпетомобиле!
Съгласен съм с Теб , няма да спорим за точното найменование на стойноста но изглежда има нов прочит на законите
А как мериш МАПА на смукателя ....
Бензиновата система си го мери и съответно коригира работата на агрегата



Тема Re: Това не е РЕКЛАМА ! Просто..нови [re: nqkoi1 ®]  
Автор injection (lpi service)
Публикувано03.10.09 05:21



Ауди А3 !на бензин при демараж 16-18 мСек ,съответно на газ 20-24мСек ,Сеат Ибиза също

има и други трябва да се върна в миналото и да помисля !Моля не ми извивай ръщете за 1-2 мСек
Опаа това трябваше да е по нагоре !


Редактирано от injection на 03.10.09 05:43.



Тема Re: Това не е РЕКЛАМА ! Просто..нови [re: Aз]  
Автор injection (lpi service)
Публикувано03.10.09 05:42



Колега,да не се получи като с ГИГ-а?...
Моля не ровете по памета на Пьтр Сименович Громико !Това е велик човек !ГИГ за времето си беше наистина иновация и знаеш много добре че беше "светая светих" за ГИ .Няма идеална система ,всеки си има косури !

А с AGAT-VRTec ще видим ...никой не е казал че е велика система !Просто искам да Ви запозная с нещо НОВО


По данни на производителя системата работи прекрасно ,като това е подкрепено със съответните сертификати и комерсиални монтажи

Ако може малко повече информация за системата...

Разбира се .........в края на октомври планирам представяне и запознаване със системата с участието на представители от страна на производителя !Живи и здрави да сме ще Ви поканя

<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от injection на 03.10.09 06:29.</EM></FONT></P><P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от injection на 03.10.09 09:58.</EM></FONT></P>

Редактирано от injection на 03.10.09 09:59.



Тема Re: Това не е РЕКЛАМА ! Просто..нови [re: Stan]  
Автор injection (lpi service)
Публикувано03.10.09 06:02



Една добре настроена кола няма нужда от такова самообучение,чак такава разлика ......

Незнам на кого е нужна тази функция "САМООБУЧЕНИЕ" на системата AGAT-VRTec ,но на Мене ми върши работа след като ми свали разхода с 2 литра ,страшно съм доволен ... времето ще си покаже !Аз доволен


Дали 4 или 5 дупки ...незнам...не е като да не дупчиш ......
Е сега ..... става дума че редуктора не се нуждае от вкл.на вакум !!!
Като не ти се дупчи .....караи си колата на спирт (биоетанол) или ....
Пак питам !!!
НЕРАЗБРАХ КЪДЕ Е ПРОСТОТИЯТА "КОЛЕГА"

<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от injection на 03.10.09 06:21.</EM></FONT></P>

Редактирано от injection на 03.10.09 11:39.



Тема Re: Това не е РЕКЛАМА ! Просто..нови [re: dido]  
Автор injection (lpi service)
Публикувано03.10.09 06:11



Различни хора различни вкусове !

На вкус и на цвет тoварищи нет
Като искаш информация купи си патента на системата ....и си чети !
Да бях комунист ,сега съм ГОСПОДАР (от господин и от другар ) !!
Сайта е опознавателен ,а не комерсиален

Редактирано от injection на 03.10.09 07:22.



Тема Re: Това не е РЕКЛАМА ! Просто..нови [re: injection]  
АвторEBPOГA3 (Нерегистриран)
Публикувано03.10.09 20:55



Здравей бате Любо, много е интересна системата, впечатлен съм, наистина революционен подход с който руските конструктори показват че имат свежи идеи. Мисля си какво ли има в този електронен редуктор, някой ден ще разберем като го разглобим или раздробим ?
Разбира се бъдещето ще покаже дали е удачен или не, но факта че правят нещо различно и не тъпчат на едно място както всички други производители е достоен за уважение и гордост. За Громико можем да кажем или хубаво или нищо, таткото на инжекциите, лично за мен това беше първия ГИ който монтирах !

.......американците бяха пръснали 8 милиона долара за почти десет години, за да разработят химикалка която да работи в космоса.......през това време руснаците използвали обикновен молив !!!!!!



Желая успех както на екипа, така и на новата система, като минаваш към Горна Баня те чакам да пием бира и да поговорим !!!!



Тема Re: Това не е РЕКЛАМА ! Просто..нови [re: EBPOГA3]  
Автор injection (lpi service)
Публикувано03.10.09 21:52



Разбира се Жорка !Знаеш че обичам да съм винаги точен ,добър и никога не съм имал лоши мисли към когото и да било !То знанието и добротата винаги се връщат двойно ...може би късно ..........но се връщат !Е станах и писател ...давайте препоръки ,кажете какво да искам от колегите в Москва !
И за Мен е много интересно .... с хиляди въпроси и ......бе сърбят ме ръцете

Ще ти се обадя да направим една презентация при Теб да спретнем една софра !нека хората да се запознаят от професионално ниво за качествата и способностите на системата !



Тема Re: Това не е РЕКЛАМА ! Просто..нови [re: injection]  
Авторcoda3OOO (Нерегистриран)
Публикувано04.10.09 23:12



Колко ще струва тази система?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.