Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:05 20.04.24 
Автомобили
   >> Автомобилни газови уредби
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Това не е РЕКЛАМА ! Просто..нови [re: nqkoi1 ®]  
Автор nqkoi1 ® (плямпало ®)
Публикувано05.10.09 23:35





Не питаи старо,а патило.
Който не може да си купи FERRARI,си купува ALFA ROMEO

Тема Re: Това не е РЕКЛАМА ! Просто..нови [re: injection]  
Авторpreeban (Нерегистриран)
Публикувано06.10.09 18:27



Защо, г-н Дойновски, да не се ровим. Да не би да върнахте парите на хората, които останаха без поддръжка на системата. Да не би да възстановихте някаква частица от 400% надценката с която продавахте системата ГИГ3?

Сега ще стане същото, защото Вие не сте коректен към клиентите си.



Тема Re: Това не е РЕКЛАМА ! Просто..нови [re: injection]  
Автор injection (lpi service)
Публикувано11.11.09 15:55



Хора

............. VRTec - a наистина работи с НУЛЕВО налягане !Баси даже и с РАЗРЕЖДАНЕ ,не е вярно ...вчера го монтирах и пуснах ,направо се кефа няма такова чудо !Качих и малко видео в "YOUTUBE "!!!



Тема Re: Това не е РЕКЛАМА ! Просто..нови [re: injection]  
Авторpreeban (Нерегистриран)
Публикувано14.11.09 00:03



Не казахте г-н Дойновски, кво правим като ви резнат кранчето и пак се окаже, че системата която продавате няма никаква поддръжка.

Да, страшна работа, приказките ви големи, ама преебавката също голяма.



Тема Re: Това не е РЕКЛАМА ! Просто..нови [re: preeban]  
Авторlnj. Novobranec (Нерегистриран)
Публикувано14.11.09 17:42



Г-н Дойновски, много ме заинтригува работата на VRTec-a и особено работата при отрицателно налягане. Видях в Youtube клипчето и, и иксам да знам къде и кога мога да видя на живо системата?



Тема Re: Това не е РЕКЛАМА ! Просто..нови [re: lnj. Novobranec]  
АвторEBPOГA3 (Нерегистриран)
Публикувано17.11.09 08:16



Имах удоволствието днес да видя VRTec на живо монтирана на Пикасото на инж.Дойновски, впечатлен съм и искам да кажа че това наистина е нещо ново и съвсем различно. Изпарителя е един съвсем елементарен топлообменник като на входа има инжектор който работи с течна фаза и дозира количеството гориво, пропуснатото гориво се изпарява в един лабиринт в нагрятото тяло на изпарителя. Изпарената газ постъпва в дюзите които са стандартни, налягането стига до нула и дори минава в отрицателни стойности. Времената на газовите дюзи се движат в много малък интервал от празен ход до максимално натоварване, причината е че инжектора за течната фаза извършва основното регулиране на горивото. Идеята е интересна, изключително проста и същевременно революционна, реално работи доста добре, според бат Любо харчи по-малко и върви по-добре !!!



Тема Re: Това не е РЕКЛАМА ! Просто..нови [re: EBPOГA3]  
Авторdido (Нерегистриран)
Публикувано17.11.09 09:00



А според теб?Само не ми ясно как може да работи с отрицателно налягане или такожа с1с стоиност 0.Ще звьнна на колегите от Москва да разбера за 6то иде реч. За предните модели отзижите им бяха отрицателни макар тук да се лееха какви ли не хвалебствия.





Тема Re: Това не е РЕКЛАМА ! Просто..нови [re: injection]  
АвторStan (Нерегистриран)
Публикувано17.11.09 19:21



Или не искаш да ме разбереш или не можеш.Под отрицателно налягане разбирам вакуум.Как вакуум?Не може на празен ход ти да смучеш въздух от колектора към газовата бутилка и колата да работи.Още веднъж те питам ,за нула диференциално налягане или абсолютно говориш?



Тема Re: Това не е РЕКЛАМА ! Просто..нови [re: dido]  
АвторDlDO (Нерегистриран)
Публикувано17.11.09 19:46



И така разговарях с един от големите тьрговци на АГУ в РОСИЯ и неговото мнение е;Поредния прах в очите на клиента.Сега няма да излагам аргументи.





Тема Re: Това не е РЕКЛАМА ! Просто..нови [re: DlDO]  
Автор injection (lpi service)
Публикувано17.11.09 20:20



Дали е прах ,виелица ,буря или отваряне на очите ще видим

От днес системата официялно работи с ВОДОРД !!!Не знам с кой ВЕЛИКАН на търговията в Русия си говорил .......но кажи и Ние да поговорим с Него да видим какво и колко продава от италяно-полско-турски-латвийско-китайско-индийски "системи"!Така и баба знае ..........говорих с Папата ..брей и ..... и вземете се регистрирайте на форума омръзна ми да си пиша с "господа".
Моля........ изложи аргументи ........за да питаме производителя за какво става въпрос!Ти виждал ли си VRTec на ЖИВО !Не знам от къде си или кой си (защото сте все "нерегистрирани")но с огромно удоволствие ще ти покажа и нулевото налягане и работата на системата на разреждане !




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.