Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:16 30.04.24 
Спорт
   >> Аеробика и фитнес
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Фитнес и издържливост  
Автор Exte Barrocco (just a second!)
Публикувано06.10.11 14:21



Не че някой изобщо чете в този клуб или пише, но да си кажа:

Най-накрая съм много близко до това да направя едно набиране, но качествено - с абсолютно разтягане на ръцете. Нямам идея защо жените се мъчим толкова много с тези набирания, а на мъжете им е толкова лесно.

Тичам 500 м за 2,17 минути. Целта ми е до другата седмица да сляза под две минути.

Греба 500 м. за 2.20. Цел: под две минути.

Правя 60 качествени лицеви опори с гърди до пода без почивка.

Остават ми 3 см. до шпагат.



Тема Re: Фитнес и издържливост [re: Exte Barrocco]  
Автор mitq (член)
Публикувано12.10.11 19:09



Браво бе на какво ги гребеш тези 500 и защо реши че на мъжете им е лесно



Тема Re: Фитнес и издържливост [re: mitq]  
Автор Exte Barrocco (just a second!)
Публикувано18.10.11 13:13



Тичането още не мога да го сваля под 2 минути - 2 мин 15 сек ми е най-добрият резултат до момента за 500 метра.

Гребането е във фитнес. Снощи се впечатлих много от себе си - 500 метра за 2 мин 3 сек. на 10-та степен - това е най-трудната на машините в моя фитнес. Но ми помага много инструкторът. Ако той не е до мен да ми дава зор, нямаше да си бия рекорда. Даже ми се ревеше от изтощение по едно време.



Тема Re: Фитнес и издържливост [re: Exte Barrocco]  
Автор mitq (член)
Публикувано19.10.11 22:28



греби на 5 по близо да реалното е няма смисал да гребеш на най тежкото по важно е да гребеш равномерно и повече време



Тема Re: Фитнес и издържливост [re: mitq]  
Автор Exte Barrocco (just a second!)
Публикувано21.10.11 02:37



Защо да е важно да правя само кардио, като мога да правя и двете: един ден кардио, друг ден интервални тренировки? Това всъщност не е въпрос.

Ти не си инструктор, нали? Просто ей така взе участие в темата ми?



Тема Re: Фитнес и издържливост [re: Exte Barrocco]  
Автор mitq (член)
Публикувано22.10.11 09:53



Че кой е казал да правиш само кардио? Интервалните тренировки сащо са за издръжливост(Кардио) И да добре е да ги редуваш силови със тренировки за издръжливост. От доста време не съм инструктор, съвета ми беше да гребеш на 5 на тренажора което е средно и по близо до истинското гребане.
успех



Тема Re: Фитнес и издържливост [re: Exte Barrocco]  
Автор 1нa6 (прекъснатInet№1)
Публикувано06.11.11 18:11



Набирането подхват или надхват?

Sen: "No 3-0 me please >.< ." oGsMc: "Ok, 3-1."


Тема Re: Фитнес и издържливост [re: 1нa6]  
Автор Exte Barrocco (just a second!)
Публикувано13.11.11 00:22



Надхват. Така ме кара инструкторът. Пробвах отдавна с подхват и се оказа учудващо по-лесно, ти сега ме подсети. Ще се пробвам следващия път така да видя дали ще мога да направя едно цяло набиране. Сега почти го правя, още малко ми остава да си опъна ръцете изцяло. А между другото, повечето мъже в моя фитнес съм забелязала, че не си разтягат изцяло ръцете. Ментета!



Тема Re: Фитнес и издържливост [re: Exte Barrocco]  
Автор eFFeXX (ronin)
Публикувано20.11.11 15:27



Ако това:

Най-накрая съм много близко до това да направя едно набиране, но качествено - с абсолютно разтягане на ръцете. Нямам идея защо жените се мъчим толкова много с тези набирания, а на мъжете им е толкова лесно.

Греба 500 м. за 2.20. Цел: под две минути.

Правя 60 качествени лицеви опори с гърди до пода без почивка.


е вярно, може да има някакъв проблем с инструктора ти.

едно набиране е прекалено малка цел за човек, който прави 60 лицеви. Може би трябва да ти покаже няколко упражнения за бицепс/трицепс, гърди и гръб за да оправи нещата.... предмишници също.

Desunt inopiae multa, avaritiae omnia!


Тема Re: Фитнес и издържливост [re: Exte Barrocco]  
Автор izbira (непознат )
Публикувано25.11.11 11:14



Женските хормони пречат на развиването и увеличаването на мускулите. Тестостеронът помагал. Затова на мъжете им е по-лесно.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.