Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:23 21.05.24 
Спорт
   >> Аеробика и фитнес
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Фитнес и издържливост [re: Exte Barrocco]  
Автор Kykepa (-: Зевзек :-)
Публикувано21.08.12 22:05



Ако не може да направиш поне 3 набирания с подхват (китките към тялото), въобще не се опитвай с надхват, защото е доста по-трудно, тъй като бицепса не участва.
Набиранията зависят много от собственото тегло, защото си вдигаш цялат тежест на тялото, ако имаш излишни килограми или тежък скелет винаги ще ти е трудно.
Аз правя в първата си серия 15 повторения и съм 70 кг, а бабанките не могат да направят и 8, но те имат много повече маса.



Тема Re: Фитнес и издържливост [re: mitq]  
Автор Eden Flamingo (keep the change)
Публикувано29.09.12 17:42



Идвам да ти кажа, че ти всъщност беше прав за гребането. Като герба на 5.5 техниката ми се подобри и сега греба 500 м. за 1:57 мин.


Life is too short to drink cheap champagne.

Тема Re: Фитнес и издържливост [re: Exte Barrocco]  
Автор Eden Flamingo (keep the change)
Публикувано29.09.12 17:52



Update:

Още не мога да направя едно пълно набиране, но това е защото в последните няколко месеца пренебрегнах набиранията, така че много се радвам да си видя темата - действа ми мотивационно.

Сега тичам 500 м. за 2:12 мин. Адски трудно се свалят секунди. Една секунда е даже постижение.

Греба 500 м. за 1:57 мин, а 1000 м. за 4:17.

Правя 30 геко лицеви опори с крака горе на пейката, ръцете на пода. Геко са онези, при които си сгъваш единия крак като спайдърмен мен при спускането.

Правя шпагат с левия крак, но с десния още не мога.


Life is too short to drink cheap champagne.

Тема Re: Фитнес и издържливост [re: Eden Flamingo]  
Автор Диxидpoлипoилтpaнcцeтилaз (Комплекс №1)
Публикувано01.10.12 22:28



Интересното е, че сме комуникирали в тази тема без да се знаем



Ами дерзай с набиранията, по-добро за гръб от тях няма. В басейна където ходя има малък класически фитнес и трима "пича" правят по десет "набирания" с около 1/5 от цялото движение. Много си вярват че правят нещо и в съблекалнята само се депресират "ама защо още имам корем"



Тема Re: Фитнес и издържливост [re: Kykepa]  
Автор Диxидpoлипoилтpaнcцeтилaз (Комплекс №1)
Публикувано01.10.12 22:29



За набирания надхват може да ползва ластици или да прави отрицателни набирания.



Тема Re: Фитнес и издържливост [re: Диxидpoлипoилтpaнcцe]  
Автор Eden Flamingo (keep the change)
Публикувано02.10.12 02:52



Хм, кой ти е бил другият ник? Синият ли?:)

Намерих те аз като модератор във Ферари, а точно бях заявила, че превземам клуба. Радвам се, че си ти, сега няма нужда да правя преврат.


Life is too short to drink cheap champagne.

Тема Re: Фитнес и издържливост [re: Eden Flamingo]  
Автор Диxидpoлипoилтpaнcцeтилaз (Комплекс №1)
Публикувано02.10.12 13:10



Разбира се, не си ли личи отдалеч ? :)))


хахаха, Ферари. гъдела да бъде модератор на Ферари беше неустоим :)



Тема Re: Фитнес и издържливост [re: Диxидpoлипoилтpaнcцe]  
Автор Eden Flamingo (keep the change)
Публикувано02.10.12 17:35



Тогава не знаех, че мога да те разпознавам по титлата :)

Между другото, имам чувството, че съм преследвана от лесбийка във фитнеса ми. Дойде и ми направи комплимент, защото не била виждала жена да балансира на три топки. Моят инструктор ме кара да правя някакви неща, някои от които даже не са трудни, но изглеждат много впечатляващо, един вид ПР за него. И така на трите топки, но това е трудно - топка под всяка ръка и двата крака на една топка. Следващата цел е да правя лицеви опори така, но засега се мъча да се задържа върху топките. А девойката, след като ми направи комплимент, ми се появи при душовете в съблекалнята да ме пита дали съм била тичала сутринта, защото ме била видяла покрай реката, а аз наистина тичах тогава. Разменихме си телефони, за да ходим на боди пъмп заедно и от тогава имам поне 10 смс-а от нея. Знам ли... може и да си внушавам. Може момичето просто да ми се радва.


Life is too short to drink cheap champagne.

Тема Re: Фитнес и издържливост [re: Eden Flamingo]  
Автор Belstaff (London)
Публикувано02.10.12 22:24



Използвай машина за cable pull down с надхват, на широчината на раменете, и програмата за класическа "стамина", описана на www.spiderstamina.com - 10x5 с намаляваща тежест. Ако не я разбираш, питай.
Щом сега малко не ти достига до 1 набиране, след максимум 10 "стамини" ще се набираш, може и по-рано.



Тема Re: Фитнес и издържливостнови [re: Belstaff]  
Автор Eden Flamingo (keep the change)
Публикувано03.10.12 18:36



Хей, мерси за линка!
Аз съм чувала за въпросния Спайдър, който е пишел тук преди. Разгледах му подробно сайта, доста е впечатляващо.

A машината, която си ми препоръчал - никога не правя нищо на нея. Това, което правя за гръб е bench dumbbell rows и assisted pull-ups:




Очевидно обаче, след като толкова време не мога да направя едно набиране, трябва да пробвам нещо ново и сега твоето предложение ми идва идеално. След малко отивам на фитнес и още днес ще пробвам да видя с какви тежести правя 1RM на cable pull down.


Life is too short to drink cheap champagne.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.