Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:56 18.06.24 
Горещи теми
   >> АЕЦ Козлодуй
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Елате да изразите своята подкрепа за АЕЦ!нови  
Автор Ozzi (минаващ)
Публикувано05.02.02 21:48



Съюза на Ядрените Оператори организира авто-поход последван от митин на площад "Ал. Батенберг" на 09.02 от 12:00 часа за защита на блокове 1-4 на АЕЦ от предсрочно затваряне. Така че всички които желаят могат да дойдат и да дадат своята подкрепа за БЪЛГАРИЯ. Ще бъде връчено открито писмо на Министър Председателя, Президента, Пред. на Народното събрание в което сме изразили нашата позиция като основното искане е РЕФЕРЕНДУМ за съдбата на 1-4 блок на АЕЦ Козлодуй.
Наясно сме че това може да се отрази като "страх че ще си загубим работните места", но според нас основното е че в случая интересите на България са засегнати много дълбоко и условията поставяни от ЕС за затваряне на тези блокове без никаква аргументация си е нарушаване на националния суверенитет!!!
Нека всеки който има желание дойде на 09.02.2002 в 12:00 на площад "Ал. Батенберг" и даде своята подкрепа за България!
Забравих нещо много важно....Нямаме политически искания. Не желаем да сваляме и да качваме когото и да било. Искаме политиците много добре да се замислят какви са интересите на България и желаем да се чуе най-после и мнението на народа!
От Операторския Съвет на Съюза на Ядрените Оператори

Редактирано от Ozzi на 05.02.02 22:03.



Тема Re: Така е..нови [re: Ozzi]  
Автор Tepминaтopa (новак)
Публикувано05.02.02 23:57



Вие най- добре знаете за нашата АЕЦ.
Ще съм там с приятели.
Без политици може-без АЕЦ не.
Вярвам на професионалисти,а не на тъпи политиканти.



Тема Данови [re: Ozzi]  
Автор Kиpo ()
Публикувано06.02.02 00:02



.



Тема Re: Елате да изразите своята подкрепа за АЕЦ!нови [re: Ozzi]  
Автор Иcтopиka (руски шпионин)
Публикувано06.02.02 02:27



Копирано от форума на в."Сега":

"автор :Ирина
05.2.2002 г. 19:32:12 Този автопоход трябва да бъде подкрепен от всички! Само референдум и нищо друго!
Ето и телефоните, на които можете да се обаждате, за да изпращате писма в подкрепа на запазването ан всички реактори, а също и за въпроси:
1. БЪЛГАРСКО ЯДРЕНО ДРУЖЕСТВО
www.bgns.org
Бул. Цариградско шосе 72
Тел: 7144506; 7144304
Факс: 974-3955
Мария Манолова-секретар
manolova@inrne.bas.bg
Приемат членове. Годишната членска такса е 15 лева.
2. БУЛАТОМ
Иван Хиновски
Тел: 665229
Факс: 683313
Бул. "Джеймс Баучър" 51
3. Министерство на енергетиката
Номератор: 54909
Отдел АЕЦ: тел. 987-1312
Пресцентър: 5490325
4. ГРАЖДАНСКИ КОМИТЕТЕ ЗА ЗАЩИТА НА АЕЦ КОЗЛОДУЙ
Председател: проф. Воденичаров
Ако някой знае телефони за контакт на този комитет, който е много важен в случая, моля да ги пусне във форума. О"

Без ЕС може ,без АЕЦ не!

Наше дело правое! Мы победим!
Федеральная Служба Безопасности




Тема Re: Критиканови [re: Ozzi]  
АвторE (Нерегистриран)
Публикувано12.02.02 20:04



Абе, Ози, много ви бяха рехави редиците по време на митинга в събота.
Очаквах нещо по-така. Например, служебни автобуси да докарат няколко хиляди протестиращи енергетици и т.н. Плакатите трябваше да изглеждат
по-спонтанни, а не еднакви, сякаш са изписани от щатния художник
на АЕЦ-а (както вероятно е било).
Трябваше да се организирате по-добре, за да впечатлите тези отвътре (които, естествено в събота не бяха там).
Не го направихте като хората, от което губим всички ние.
Следващият път помислете добре!



Тема Re: Критиканови [re: E]  
Автор Ozzi (минаващ)
Публикувано12.02.02 20:08



Направили сме каквото е било по силите ни. Следващ път може и да няма. Ако желаеш организирай нещо по-така хем ще покажеш как трябва да станат нещата.



Тема Re: Критиканови [re: Ozzi]  
АвторE (Нерегистриран)
Публикувано12.02.02 20:42



Ози, (всъщност няма да издам истинското ти име), не се коркай!
Това е съвсем приятелска критика, понеже съм съвсем доброжелателно настроен, и заинтересован нещата около Козлодуй да придобият гласност
и да се оправят.
Защо да няма следващ път? Ще има - и още как. Само че трябва да се мобилизират повече хора и конкретните протести да са подкрепени от колкото е възможно повече политически сили.



Тема Re: Критиканови [re: E]  
Автор Ozzi (минаващ)
Публикувано12.02.02 21:21



Няма значение дали знаеш истинското ми име или не. Аз не се крия и влизам регистриран. Но пак ти предлагам организирай следващият път мероприятието аз ще участвам с 2 ръце.



Тема Re: Критика [re: Ozzi]  
АвторE (Нерегистриран)
Публикувано13.02.02 18:53



Това и правя.
Ама гледай този път да се съберете повече от стотина души.
Толкова хора сте в тая централа (ако не се лъжа - към 5 хиляди) -
като ще правите нещо, правете го като хората. Поне тези, дето
не са на смяна в момента да дойдат със семействата си, ще напълните
площад "Батенберг", а не само шепа хора.
Защо казваш, че може да нямате друга възможност? Да не би
ръководството на АЕЦ-а да не ви разрешава да протестирате?
И какво могат да ви направят? Ще ви изхвърлят ли - няма,
защото не могат да намерят такива кадри. Е, най-много да ви резнат премиите.
От какво ви е страх?



Тема Re: Критиканови [re: E]  
Автор Ozzi (минаващ)
Публикувано13.02.02 22:55



Всеки отговаря за себе си. Аз ще участвам във всичко което би защитило АЕЦ. Независимо кой го организира. Не ме е страх от уволнение а и не мисля че някой ще тръгне някого да уволнява. Проблема е съвсем друг. Малкото хора бяха почти от смените. Бяха ни разрешени 50 автомобила въпреки че договорихме още 15 след това. Нямаше нужната подкрепа от синдикатите.. Имам впредвид от техните структури в София. И най-важното ХОРАТА НЕ СЕ ИНТЕРЕСУВАТ КАКВО ЩЕ СТАНЕ УТРЕ ЩОМ ДНЕС СА ГОРЕ-ДОЛУ ДОБРЕ. Жалко но е така.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.