Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:19 22.06.24 
Горещи теми
   >> АЕЦ Козлодуй
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема КОЙ И ЗАЩО ОТКРИ ТАЗИ ТЕМА  
Автор farmer (ПОЗНАТ)
Публикувано05.09.01 18:38



АКО НАЙ -ПОСЛЕ НЯКОЙ В ТАЗИ ДЪРЖАВА СЕ ИНТЕРЕСУВА ОТ ПО ШИРОКОМНЕНИЕ ПО ВЪПРОСА -ПРИВЕТСТВАМ ГО
НО АКО Е САМО ЗА УЧАСТНИЦИТЕ В ДИР.БГ НЕ Е НЕОБХОДИМО АЗ ЗНАМ
ЧЕ СМЕ УМНИ И МОЖЕМ ДА ДИСКУТИРАМЕ, И УВАЖАВАМЕ МНЕНИЯТА НА ДРУГИТЕ.


И ТАКА З А Щ О ??????????????/

НЕЩО КАТО НОЖ,НЕЩО КАТО ЦВЕТЕ, ИЗОБЩО КАТО НИЩО НА СВЕТА


Тема Re: КОЙ И ЗАЩО ОТКРИ ТАЗИ ТЕМАнови [re: farmer]  
Автор DAMON (член)
Публикувано06.09.01 00:12



Днес във вестник "Сега" четох в една колонка за откириването на този клуб. Мисля, че е по инициатива на ръководството на АЕЦ "Козлудуй". След като има и обявен чат с директора на централата. А това, че се интересуват от мнението на обикновените потребители е много добро начало... Дано да се получи добра дискусия. Интересното, е че не видях нито едно мнение ЗА затварянето на 3 и 4 блок или ПРОТИВ построяването на АЕЦ "Белене" (колкото и невъзможно да ни се струва последното поне в близкото бъдеще). Значи поне тук в клубовете хората са сравнително осведомени по въпросите на ядрената енергетика. Не виждам никаква алтернатива на тази енергия поне в близките 10, че и повече години. Германското правителство постигна някаква договореност за затварянето на атомните си ценрали до 20 год., но те се надяват дотогава да се открие някакъв алтернативен енергиен източник. Иначе е абсурдно в момента да си спрат централите...

______________________

Keep Walking


Тема Re: КОЙ И ЗАЩО ОТКРИ ТАЗИ ТЕМАнови [re: DAMON]  
Автор тиxичka (непознат )
Публикувано06.09.01 10:20



Мисля че си е много навременно откриването на темата.
Това, че е обявена в пресата бъдещата он-лайн дискусия с Изпълнителния директор на АЕЦ "Козлодуй" е добра медийна политика, на АЕЦ или на ДИР.БГ. Но при всички положения ще има струва ми се голямо посещенние.
И дали един концентрат от тази дискусия да не бъде излъчен и по телевизията...?
Нека наистина всички да са осведомени за тенденциите в енергийната политика , мненията на специалистите, и на техните противници.



Тема Re: КОЙ И ЗАЩО ОТКРИ ТАЗИ ТЕМАнови [re: farmer]  
АвторTAЛACЪM (Нерегистриран)
Публикувано06.09.01 10:34



Мили приятели,не е важно кой е открил тази тема,а важното е ,че тя съществува.Това е моето мнение.Вярвам,че и Вие сте на същото мнение.



Тема Re: КОЙ И ЗАЩО ОТКРИ ТАЗИ ТЕМАнови [re: farmer]  
Авторpetkok (Нерегистриран)
Публикувано07.09.01 13:15



farmer и другите,

от темата има смисъл разбира се. Но ми е интересно защо всички се криете зад прякори по такива теми? Айде най-сетне да се види, че българите не се страхуват да си кажат мнението за нещата от живота.

С прякори-маски не се прави гражданско общество, нали?



Тема Re: КОЙ И ЗАЩО ОТКРИ ТАЗИ ТЕМАнови [re: petkok]  
Автор Ozzi (непознат )
Публикувано07.09.01 14:46



Това дали пишеш по някакъв псевдоним, мисля че не е проблем. Още повече че много от форума са си избрали псевдоними и останалите участници ги познават точно по тези псевдоними .. така че не виждам какъв е проблема. Иначе тази тема трябваше отдавна да се постави.



Тема Re: КОЙ И ЗАЩО ОТКРИ ТАЗИ ТЕМАнови [re: petkok]  
Автор DAMON (член)
Публикувано07.09.01 15:43



Ами всеки се представя с прякор и ако иска на негово място може да си напише името. Друг е въпроса, че в профила трябва да има информация за тебе ако си регистриран. Като гледам ти не си! Например в моя профил ми има мейла, ICQ-to и ако погледнеш данните на ICQ-to ще видиш и телефона ми дори. Мисля, че и снимката ми я има... Ако не можеш да се справиш ми кажи. Обещавам ти че ще си публикувам трите имена, адреса и телефона. Но като гледам ти не си готов за това...

______________________

Keep Walking


Тема Re: КОЙ И ЗАЩО ОТКРИ ТАЗИ ТЕМАнови [re: DAMON]  
Автор Ozzi (непознат)
Публикувано07.09.01 16:11



И как позна че не съм регистриран???



Тема Re: КОЙ И ЗАЩО ОТКРИ ТАЗИ ТЕМАнови [re: petkok]  
АвторПpяkop (Нерегистриран)
Публикувано07.09.01 16:21



Страх, братле!
Ако си кажа името утре вече няма да съм на работа!
А ще ми се намерят и много сестри-курви!
Парата е голяма и интересите са такива, не можеш да се пребориш.
Шиляшки си отиде, но неговите хора останаха. Мразя това СДС!
Познавам ги.



Тема Re: КОЙ И ЗАЩО ОТКРИ ТАЗИ ТЕМАнови [re: Ozzi]  
Автор DAMON (член)
Публикувано08.09.01 00:18



Не съм отговорял на теб а на онзи по-горе. Нещо си се объркал :)

______________________

Keep Walking



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.