Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:40 21.05.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема ВКС отмени ефективната присъда на Кузов  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано18.02.09 17:08



ВКС отмени ефективната присъда на Кузов, като го осъди на 3 години затвор условно, с 5 години изпитателен срок... Инфото е от actualno.com

Въпреки огромната си лична неприязън към този скрит педераст и педофил, който членува във фашистка партия, заради личната далавера, а в свободното си време ходи да духа на малолетни проституиращи циганета, трябва да отбележа, че решението на ВКС е справедливо и връща вярата ми в съдебната система.

И СГС и Апелативния съд определено се бяха престарали с тази ефективна присъда, правейки реверанс на общественото мнение... В БГ практиката е да се дават условни присъди почти за всичко, включително и за въоръжен грабеж и непредпазливо убийство... Не виждах тогава правно основание да се осъди някой да лежи ефективно 3 години в затвора заради една свирка на проституиращо цигане...



Тема Re: ВКС отмени ефективната присъда на Кузовнови [re: mizrahi]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано18.02.09 17:51




Това решение най- малко може да ми върне вярата в правосъдната ни система... Тоя толкова нагло лъже и е толкова кална личност, че направо ми се гади от него...

Стависки заслужава според мен такава присъда...

Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: ВКС отмени ефективната присъда на Кузовнови [re: mizrahi]  
Автор Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaйcти (Prince of Sodom)
Публикувано18.02.09 19:19



ЪЪЪЪЪЪЪЪЪ защо смяташ за нужно да ни информираш за Кузов? Човекът е леко в страни от нормите и идеята той да бъде тема за обсъждане в този клуб ми се струва абсурдна.
Все пак, радвам се, че ти виждаш някаква спарведливост във всичкото това - аз съм далеч от правото и не мога да коментирам, но ти се доверявам





Тема Re: ВКС отмени ефективната присъда на Кузовнови [re: mizrahi]  
Автор ros2r (1 филер)
Публикувано18.02.09 19:59



Може и да си прав. Не разбирам от правораздаване, а този случай за мен лично се преекспонира. Педофилията е гнусно нещо, но питам : "Щеше ли да се шуми толкова за случая, ако не беше свързан с депутат ? Даваме ли си сметка, какви хора избираме за депутати ?"



Тема Re: ВКС отмени ефективната присъда на Кузовнови [re: Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaй]  
Автор about blank (to be filled in)
Публикувано18.02.09 20:00



Що да е абсурдно обсъждането на Кузов бе, Папа? Дори и като обществено значима тема пак има смисъл. И като се има предвид, че тук дъвчем какви ли не глупости и неща от губи-време областта, Кузов направо ми се струва и по темата на клуба.
А иначе съм абсолютно съгласен с mizrahi - при положение, че всякакви престъпници се разхождат безнаказано по улиците на правовата ни държава, та даже и благоденстват, защо пък точно за някоя и друга свирка да се лежи в затвора? Същото смятам и за Стависки, ама него вече го дъвкахме и мисля да не го повтаряме, че с'я ше изскочи от някъде пак Саргон ли беше, цар изрод ли, забравих, и ще се почнат едни благопожелания....



Тема Re: ВКС отмени ефективната присъда на Кузовнови [re: about blank]  
Автор Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaйcти (Prince of Sodom)
Публикувано18.02.09 20:13



Защото на хетерунгелите малко им трябва! И без друго, половината от тях ни слагат в една графа с Кузов! Защото загнилите им мозъци трудно правят разлика, а и не искат. Затова! Говоря за ограничените хетерасти, да не се обиждат другите.



Тема Re: ВКС отмени ефективната присъда на Кузовнови [re: Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaй]  
Автор about blank (to be filled in)
Публикувано18.02.09 20:16



Е, нали трябва бавно, полекичка, да ги образоваме -! То ние няма да сме живи де,да го видим това,ама все от някъде някой е почнал, трябва да се настоява


Обаче шапка ти свалям -как успяваш всеки път различни хубави снимки и картинки да слагаш! и тоя enarees къде та отвя,та се тройки ги мяташ(или повече)



Тема Re: ВКС отмени ефективната присъда на Кузовнови [re: ros2r]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано18.02.09 22:50



Ма драги Рос, рибата си мирише от главата, а тази глава много мирише... Не може един кокошкар да лежи една година за открадната кокошка/както писаха скоро някъде/, а този варел да се размине с потупване по рамото. Още повече в затвора ще има възможност да направи колкото си иска /и не иска/ свирки, без да ходи до Подуне...

Прави каквото трябва, да става каквото ще...


Тема Re: ВКС отмени ефективната присъда на Кузовнови [re: ljove]  
Автор ros2r (1 филер)
Публикувано18.02.09 23:02



Хубаво започна за главата, но защо не продължи? И този точно ли ти е идеята за Главата ?

Да му берат греховете тези, които са гласували за него ...



Тема Re: ВКС отмени ефективната присъда на Кузовнови [re: ros2r]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано18.02.09 23:06



Никой не е гласувал конкретно за него, както и за другите тюфлеци в т.н. Народно събрание... /А ако се хванем за последното понятие, направо трябва да се гръмна...

/

Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: ВКС отмени ефективната присъда на Кузовнови [re: ljove]  
Автор ros2r (1 филер)
Публикувано18.02.09 23:08



...

...



Тема Re: ВКС отмени ефективната присъда на Кузовнови [re: mizrahi]  
Автор Sargon lll ()
Публикувано19.02.09 06:19



В България педофилията е повсеместна! Нима тези 12-13 годишни циганки, които раждат, не са били жертва на педофилия? Дори при съгласието им за сексуален контакт. Да сте чули бащата на някое от тези деца да е осъден дори условно?! Някои от тях са на 40-50 г., на възрастта на Кузов. Затова и съдът бе благосклонен към последния, зер депутат е и можеше много да се размирише работата - той може да се оплаче къде ли не, като даде множество примери за това, че е третиран неравноправно.

Освен това, в случая на Кузов има много неясни моменти и сериозен съд едва ли би могъл да се произнесе с осъдителна присъда. Според мен, цялата работа до голяма степен беше скалъпена, за да се очерни Атака. Целта бе постигната, а сега това дело вече не е нужно. Много е съмнително, как това цигане, на което са правили свирки и което вероятно е било доволно от това, реши, че е унижено и оскърбено, пък даже започна да си търси правата...

Иначе, навсякъде има малолетни циганета и от двата пола, които за символична сума са готови на всичко. Държавата трябва да се опита да забрани сексът с малолетни, като ги разгонва и въдворява в домове и интернати. Това ще е по-резултатно, отколкото да раздава условни присъди!



Тема Re: ВКС отмени ефективната присъда на Кузовнови [re: Sargon lll]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано19.02.09 08:30



Е, да, ако приемем, че българите сме цигани- напълно съм съгласен... Съгласен съм, и ако в законите се посочи кои трябва да ги спазват и кои не. Щото някой наркозависим можеше да отиде при друг депутат и на колене да го помоли да му намери поредната доза, иначе ще се самоубие- тъй като няма нищо по- ценно от живота, този депутат би трябвало да му я осигури...
Атака си се разпадна веднага, после имаше магистрала "Тракия" и т.н.- нашенска политическа реалност... Кузов го изхвърлиха оттам след началото на скандала, така че въобще не може да се говори за очерняне на когото и да е било- ми фактите са такива, да не би цигането да го е изнасилило?
А щом има толкова малолетни циганета, предлагащи се за пари, ти от колко такива си се възползвал? Ако не си- не ставаш за депутат!



Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: ВКС отмени ефективната присъда на Кузовнови [re: Sargon lll]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано19.02.09 13:05



Според мен, цялата работа до голяма степен беше скалъпена, за да се очерни Атака. Целта бе постигната, а сега това дело вече не е нужно. Много е съмнително, как това цигане, на което са правили свирки и което вероятно е било доволно от това, реши, че е унижено и оскърбено, пък даже започна да си търси правата...


Съгласен съм за скалъпването. Имам инфо от човек, присъствал на делото, където цигането през цялото време не можело да разбере защо съдят добрия чичко... Казвало нещо от типа "Ама той всичко ми плати, защо го съдите..." :)



Тема Re: ВКС отмени ефективната присъда на Кузовнови [re: mizrahi]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано19.02.09 13:18



Страхотен аргумент...


Ама вие и двамата говорите абсурди, бре...

Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: ВКС отмени ефективната присъда на Кузовнови [re: mizrahi]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано19.02.09 13:32



И аз не съм кой знае какъв моралист, ама е отвратително като си помисля, че едно дете /макар и по- рано сблъскало се с гадната действителност/, ще се продава на някакви отвратяги, да не говорим, че може и да са му платили или да са го заплашили, за да говори за добри чичковци и лелки...

Май ви влече платения секс /па макар и с малолетни.../.



Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: ВКС отмени ефективната присъда на Кузовнови [re: ljove]  
Автор Sargon lll ()
Публикувано19.02.09 18:28



Циганите в България обикновено са граждани на страната и конституцията, както и законите, произтичащи от нея, са в сила и за тях. Циганите имат задължения, не само права и е крайно време да го научат. Когато видя осъден пълнолетен мангал, онодил 12-13 годишна и я заплодил, ще реша, че наистина законът работи.

Напротив, Кузов беше поредния пирон в ковчега! Макар че, го изхвърлиха, Атака бе очернена и дамгосана като свърталище на педофили. По-късно имаше подобен случай с друг неин висш функционер. Последният случай обаче сигурно не е нагласен, но за случая с Кузов съм почти сигурен. Дори наистина да е духал на цигането, последното е получило сериозна подкрепа и насърчение от хора, искащи да компрометират Атака.

Сега колко циганета съм ебал си е моя работа, важното е, че никое не се оплакало!





Тема Re: ВКС отмени ефективната присъда на Кузовнови [re: ljove]  
Автор Sargon lll ()
Публикувано19.02.09 18:34



Малолетен, непълнолетен - това са условни определения. Възрастта не е в пряка и постоянна връзка с умственото развитие на индивида. В действителност, някой може да е вече зрял и трезвомислещ човек дори на 12-13 г. Други си остават "деца" до дълбока старост.
Щом цигането е било доволно, общо взето аз оправдавам Кузов. Не е имало насилие, не е имало някакви душевни травми след контакта. Ако, разбира се, въобще е имало контакт - може всичко да е изфабрикувано.



Тема Re: ВКС отмени ефективната присъда на Кузовнови [re: Sargon lll]  
Автор Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaйcти (Prince of Sodom)
Публикувано19.02.09 19:00



Малолетен, непълнолетен - това са условни определения.

Хич не са условни - човек може да разсъждава трезво на 13 години, но тялото му не е готово за секс.
Гнусна е тази история



Донякъде е добре, че се разшумя, за да може подобните на Кузов да си правят сметка какви мизерии вършат и да ги прекратят. Освен това, всяко унижение и затапване на атакистите е нещо, на което много се радвам

Колкото до хетеросексуалните актове между непълнолетни роми - кой да бъде осъден - момичето на 12 или момчето на 14?
Като оня английски пиклкьо дето станал баща - само като го видях и ми прилоша - такова хлапе, изглежда като 8-годишно и е правило секс! Отврат!!!
Какви се тези родители, как може да възпитават така!



Тема Re: ВКС отмени ефективната присъда на Кузовнови [re: Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaй]  
Автор Sargon lll ()
Публикувано19.02.09 19:27



Глупости говориш! Тялото не било готово...

И, на колко години според теб вече е готово?! Не си ли забелязал, че с всяко поколение хората узряват по-бързо физически - акселерация. Има разни пикли, 12-13 годишни, напращяли от всякъде, пък им личи, че си го търсят. Повярвай ми, никакви физически проблеми нямат, за да правят секс.

Не се радвай толкова на "унижението" на Атака, те поне са българи.

Също така, явно не си наясно със сексуалните взаимоотношения между мангалите. Бащата рядко е малолетен, даже често е на христова възраст или по-стар. Не, че няма и секс между малолетни в тази група, но аз въобще нямам предвид него. Чети какво съм писал!



Тема Да не говорим за "Атака"нови [re: Sargon lll]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано19.02.09 21:28



Не се радвай толкова на "унижението" на Атака, те поне са българи.


Всички сме българи, щом се с БГ паспорт, независимо от етническата принадлежност - евреи, цигани, турци, все тая...

Не знам дали Атака са българи, но определено не са най-добрите българи



Тема Re: ВКС отмени ефективната присъда на Кузовнови [re: Sargon lll]  
Автор Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaйcти (Prince of Sodom)
Публикувано19.02.09 22:02



И какво като са българи? Нима сред българите няма измет? Или щом е с лейбъл "Бугар" значи може да му се вярва.
Атака и БНС ми се ще някой да ги кремира





Тема Re: ВКС отмени ефективната присъда на Кузовнови [re: Sargon lll]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано19.02.09 22:25



Имам два въпроса- имаш ли деца? Ако да, би ли желал някое от тях да духа на неква измет или да му го духат или да я лижат пак такива /или направо да ги таковат/?
И второ- случвало ли ти се е нещо подобно в детството? На мен да- бях на 13- 14 години, когато в едно кино един ме така ме стисна за патката, че за малко да изкрещя...

После два часа не посмях да се прибера вкъщи, мислех, че всички знаят какво ми се е случило, седмици живях с това преживяване... И забележи, и на мен ми се щеше да го пипна, но шокът беше толкова голям в началото, че даже не посмях да го погледна нито веднъж... Да ти припомня ли онази случка в Борисовата градина, където един беше изнасилил 14- 15 годишно момче с пръчка!!!!!! Или педофилските скандали с католически свещеници по цял свят? При някои хора това остава травма за цял живот, не говоря точно за случая Кузов, ама някой гарантира ли, че утре няма да налети на някое друго дете? И не само да му духа, но и нещо повече?
Въобще добре е човек да се постави на мястото на другите и след това да говори /например за педофилско съзаклятие за очерняне на дадена партия???/.

Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Редактирано от ljove на 19.02.09 22:36.



Тема Re: ВКС отмени ефективната присъда на Кузовнови [re: ljove]  
Автор Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaйcти (Prince of Sodom)
Публикувано19.02.09 22:42



Ти затова ли стана гей? От това опипване? Недей, че точно такива истории търсят хетерасите, за да ни изкарат ненормални, объркани и заблудени.

И все пак - тогава за пръв път ли осъзна, че имаш влечение към мъжете?

Хвърли ме в тъч и размисъл.

На мен такива неща не са ми се случвали, за щастие.

Някой друг препатил в ранното детство от пишещите тук?

Редактирано от Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaйcти на 19.02.09 22:43.



Тема Re: ВКС отмени ефективната присъда на Кузовнови [re: Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaй]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано19.02.09 22:56



Не бе, Папа, още 3- 4 годишен съм си играл със съседчето на чичо Доктор...

Винаги съм предпочитал момчетата пред момичетата...
На 13- 14 г. бях влюбен вече в някои мои съученици. Но онова в киното беше толкова неочаквано, че щях да припадна... Тогава не предполагах, че някога ще ми се случи подобно нещо в действителност.

Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: ВКС отмени ефективната присъда на Кузовнови [re: ljove]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано19.02.09 23:43



За мен няма съмнение, че Атака е фашистка партия, която ако има истинска власт, безнаказано, ще прати всички цигани, турци, евреи и гейове в газовите камери... То тогава ще останат едни българи за чудо и приказ...

За мен е абсурдно някой гей да гласува за фашисти, но най интересното в нашата мила родина е, че и това се случва !!!



Тема Re: ВКС отмени ефективната присъда на Кузовнови [re: ljove]  
Автор ros2r (1 филер)
Публикувано20.02.09 00:00



На теб все против волята ти ли ти се случва?





Тема Re: ВКС отмени ефективната присъда на Кузовнови [re: mizrahi]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано20.02.09 00:07



Не съм на съвсем същото мнение. Освен перченето и декларирането на някакви крайни позиции, видя се, че и в техните редици има всякакви...
Да не споменавам Йорг Хайдер...
Нито Ернс Рьом, благодарение на който Хитлер идва на власт- цялото ръководство на SA са били хомосексуални...
Това, че после Революцията изяжда своите бащи, е всеизвестно...



Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: ВКС отмени ефективната присъда на Кузовнови [re: ros2r]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано20.02.09 00:07



Какво?

Прави каквото трябва, да става каквото ще...


Тема Re: ВКС отмени ефективната присъда на Кузовнови [re: mizrahi]  
Автор ros2r (1 филер)
Публикувано20.02.09 00:13



Ами, задай си въпроса : "Защо?" Може ли някой да има 1000 лв. не платена сметка за ток и да има ток, и да е етнически Българин ? И има ли малцинствен етнос в тази държава, при който влизайки във властта да не изстрелват своите по върховете? А Българинът е толерантен човек, но може би има граница на насищане.
А по въпроса за Атака - не знам дали са фашисти, но са лумпени /а лумпени колкото щеш в тази държава/.





Тема Re: ВКС отмени ефективната присъда на Кузовнови [re: ros2r]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано20.02.09 00:25



Същият въпрос можем да зададем и за онези в джиповете, мерцедесите, по лъскавите партита, с яхтите, частните самолети, имотите в чужбина, за милиардите? източено ДДС, партиите и партийките от един файтон хора, които купуват същите тези гласове, абе много въпроси можем да си задаваме, и какво от това?

Прави каквото трябва, да става каквото ще...


Тема Re: ВКС отмени ефективната присъда на Кузовнови [re: ljove]  
Автор ros2r (1 филер)
Публикувано20.02.09 00:41



Сам си отговори ...





Тема Re: ВКС отмени ефективната присъда на Кузовнови [re: ros2r]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано20.02.09 00:52



Не се прави на теменужка...



Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: ВКС отмени ефективната присъда на Кузовнови [re: ljove]  
Автор ros2r (1 филер)
Публикувано20.02.09 01:00



...





Тема Re: ВКС отмени ефективната присъда на Кузовнови [re: Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaй]  
Автор ros2r (1 филер)
Публикувано20.02.09 01:18



Че аз дъл не съм я изгубил някъде?

Ако Яъ срИещнеш, пописувай ми .... , шъ съм ти Одължен ...

Редактирано от ros2r на 20.02.09 01:23.



Тема Re: ВКС отмени ефективната присъда на Кузовнови [re: Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaй]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано20.02.09 07:43



О, да, добре изглеждам! Мразя да се снимам, но на този кадър сред природата съм просто неотразим!



Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: ВКС отмени ефективната присъда на Кузовнови [re: Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaй]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано20.02.09 10:41



И в интерес на истината, другото дърво не го познавам...



Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: ВКС отмени ефективната присъда на Кузовнови [re: ljove]  
Автор Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaйcти (Prince of Sodom)
Публикувано20.02.09 12:31



Зачи така, сред природата отдаваш се на безразборен секс с непознати.



Обаче много ти харесва явно - как сладко си се усмихнал



Тема Re: ВКС отмени ефективната присъда на Кузовнови [re: Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaй]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано20.02.09 13:50



Ми да, природата ме кефи!



Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: ВКС отмени ефективната присъда на Кузовнови [re: mizrahi]  
Автор boian (новак)
Публикувано21.02.09 00:19



А защо е важно, че получилият свирка е "цигане"? Ако не беше на друго мнение ли щеше да бъдеш? Какво изобщо допринася етноса в случая, да не говорим за подигравателното използване на думата?



Тема Re: ВКС отмени ефективната присъда на Кузовнови [re: Sargon lll]  
Автор boian (новак)
Публикувано21.02.09 00:22



Тя Атака сама си се черни. От телеканала и да видиш какви помии бълват ежедневно.



Тема Re: ВКС отмени ефективната присъда на Кузовнови [re: mizrahi]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано21.02.09 04:33



според мен кузов е гей и си прав, че не заслужава присъда ами си е направо за разстрел. съгласен съм с теб.



Тема Re: ВКС отмени ефективната присъда на Кузовнови [re: Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaй]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано21.02.09 04:34



Имаш притеснение защото се обсъжда в този клуб ли?:) Гузен какво беше.....





Тема Re: ВКС отмени ефективната присъда на Кузовнови [re: boian]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано21.02.09 16:59



А защо е важно, че получилият свирка е "цигане"? Ако не беше на друго мнение ли щеше да бъдеш? Какво изобщо допринася етноса в случая, да не говорим за подигравателното използване на думата?

Не бързай да ми се правиш на ощипана госпожица, не съм растист, но в случая е интересен факт, че фашист от Атака, който по презумпция би трябвало да мрази циганите, духа на цигане :)



Тема Re: ВКС отмени ефективната присъда на Кузовнови [re: mizrahi]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано21.02.09 17:19



Приличаш ми на хетераст, който ръси определения- "Тоя е педал, дай да го начукаме, набиеме, напсуваме, ...." и т.н.


P.S. Пък и Кузов е един фашист, колкото аз съм президент на Щатите....

Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Редактирано от ljove на 21.02.09 17:31.



Тема Re: ВКС отмени ефективната присъда на Кузовнови [re: mizrahi]  
Автор boian (новак)
Публикувано21.02.09 19:20



Хайде без епитети. И дори ако интереса е бил щото е от Атака, защо трябва да им подражаваш и да говориш за "циганета." Все едно по вестниците да пишат Кузов е правил свирки на педераст.



Тема смешен плач...нови [re: boian]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано22.02.09 15:14



Дотолкова сте се вживели в ролята си на жертви, че просто нямате очи за нищо друго... Не можете да видите иронията в ситуацията... Знаете само да ревете и да се заяждате... Почти мога да се обзаложа, че нито един от вас не е отишъл на гей парада, ама тука във форума сте първа писта...

Колкото до това, дали Кузов е фашист или само членува във фашистка партия, за да се вмъкне в далаверата е без особено значение... и в двата случая е жалък...

За "цигане"-то не се впрягай, иронично и обидно е, само ако се влага такъв смисъл... Ти какво би предпочел ? "ромче"... И от кога циганите станаха "роми" бих искал да знам - дори на Запад "джипси" си означава циганин, не ром...

Все се правим на по католици от папата...

Апропо, и ангели да се наричат, все ми е тая...



Тема Re: смешен плач...нови [re: mizrahi]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано22.02.09 19:37



Ти ходи ли на парада? Доколкото си спомням, не беше... Всеки решава къде да ходи, пише, танцува /снощи потанцувах в ID Club/...
И откъде ти хрумна, че някой се прави на жертва? Май ти се чувстваш като жертва в момента, но защо, не разбирам... Каза своето виждане по случая Кузов, останалите- също... Нали не смяташ, че всички трябва да са на твоето мнение?

Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Редактирано от ljove на 22.02.09 22:43.



Тема Re: смешен плач...нови [re: mizrahi]  
Автор boian (новак)
Публикувано22.02.09 20:37



А сега кой се прави на ощипана мома? Но да не почвам с епитетите.

Логично е щом можем да изискваме като общност да не казват хомосексуалист, а да сменят езика с хомосексуален, да се дава това право и на други общности.



Тема Re: смешен плач...нови [re: ljove]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано22.02.09 22:24



Бях и на този парад и на първия... Е той предишния беше смешен, ние бяхме 5 човека, а полицаите 30 :) само дето май никой не разбра че беше гей парад, въпреки знамената :)

Е, всяко начало е трудно.



Тема Re: смешен плач...нови [re: mizrahi]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано22.02.09 22:35



????????????????

Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: смешен плач...нови [re: mizrahi]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано22.02.09 22:42



Единствен Курвоазие беше на последния парад!

Прави каквото трябва, да става каквото ще...


Тема Re: смешен плач...нови [re: ljove]  
Автор about blank (to be filled in)
Публикувано22.02.09 23:01



Стига де сега, пак ли ще дъвчем кой е бил и кой не бил на парада? И това ли е единствения начин от първостепенно значение да заявиш позиция? Пак ли ще се укоряваме за това, че не излизаме с името си и лицето си, щото ни е страх да не загубим работата си например? Ми да, така е, мен ме е страх и няма да го направя, тъй като върховната цел в живота ми не е да ме разбере целия свят какъв съм, пък ако ще да платя и най-високата цена. И какво ще постигна с това?



Тема Re: смешен плач...нови [re: mizrahi]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано22.02.09 23:01



Имам чувството, че и първия си го "изпуснал"...



Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: смешен плач...нови [re: about blank]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано22.02.09 23:05



Ама абаут, прав си, ако прочетеш дебатите от тогава, и моето мнение е подобно на твоето... Но поне не посочвам "факти"... ъъъ от друг живот...


Нито пък ще се изкарам партизанин...

Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Редактирано от ljove на 22.02.09 23:06.



Тема Re: смешен плач...нови [re: ljove]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано22.02.09 23:27



аз отидох с един френд - хетеро, ама не можахме да хванем шествието до Червената къща... То уж от южния парк щеше да почва и тн... Както и да е... Не отричам, че в "Окото на бурята" не съм бил, просто се разминахме... Но пък станалото - станало.



Тема Re: смешен плач...нови [re: ljove]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано22.02.09 23:28



Имам чувството, че и първия си го "изпуснал"...


А, за този ще извиняваш, ама не... Макар че се брояхме на пръсти - Солджъра, Аксиния, Елия, аз, Ивелин, Иво... Май тва беше... може и да изтървам някой, ама мина време



Тема Re: смешен плач...нови [re: mizrahi]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано22.02.09 23:33



ОК, но по- горния ти пост ме навежда на тази мисъл- ако вторият е историческо събитие, първият какво е?
Да не се ровя пак, но мисля, че за последния писа, че ще пътуваш извън София и т.н. ...
Както и да е, това за мен няма значение...



Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: смешен плач...нови [re: ljove]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано23.02.09 14:05



Първият беше провал...



Тема Нонови [re: mizrahi]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано25.02.09 10:41



- малко му е, трябва да го пратят да мете пероните на Подуене, без достъп до подлезите!

Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: Нонови [re: ljove]  
Автор [bbourgas] (дзверо)
Публикувано25.02.09 12:02



много интересно къде спаха, че чак сега да се сещат да му отнемат депутатските права.

направо съм потресен колко тенденциозно се сържат всички институции



Тема Re: Нонови [re: ljove]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано25.02.09 20:06



ами казусът е интересен и ще представлява прецедент... Пък и все си мисля, че по отпадането му трябва да се произнесе Централната избирателна комисия, а не Парламента... впрочем все едно - с политическата му кариера е свършено, независимо дали ще изкара в залата още 2-3 месеца или не...



Тема Re: Нонови [re: mizrahi]  
Автор ros2r (1 филер)
Публикувано25.02.09 23:48



Къде я видя тази "кариера", може би в Чепинци? И какви инертни материали се добиват там?



Ако Глупостта имаше крила, небето щеше да почернее от птици...

Тема Re: Нонови [re: ros2r]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано26.02.09 12:56



така де, с мечтите му за политическа кариера е свършено. Аз съм доволен от развоя на събитията - всеки си получава заслуженото... Все пак - Кузов е върхът на лицемерието...



Тема Re: Нонови [re: mizrahi]  
Автор ros2r (1 филер)
Публикувано27.02.09 00:05



Но не е единстеният политик - лицемер за съжаление...



Ако Глупостта имаше крила, небето щеше да почернее от птици...


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.