Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:33 17.05.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Да не говорим за "Атака"нови [re: Sargon lll]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано19.02.09 21:28



Не се радвай толкова на "унижението" на Атака, те поне са българи.


Всички сме българи, щом се с БГ паспорт, независимо от етническата принадлежност - евреи, цигани, турци, все тая...

Не знам дали Атака са българи, но определено не са най-добрите българи



Тема Re: ВКС отмени ефективната присъда на Кузовнови [re: Sargon lll]  
Автор Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaйcти (Prince of Sodom)
Публикувано19.02.09 22:02



И какво като са българи? Нима сред българите няма измет? Или щом е с лейбъл "Бугар" значи може да му се вярва.
Атака и БНС ми се ще някой да ги кремира





Тема Re: ВКС отмени ефективната присъда на Кузовнови [re: Sargon lll]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано19.02.09 22:25



Имам два въпроса- имаш ли деца? Ако да, би ли желал някое от тях да духа на неква измет или да му го духат или да я лижат пак такива /или направо да ги таковат/?
И второ- случвало ли ти се е нещо подобно в детството? На мен да- бях на 13- 14 години, когато в едно кино един ме така ме стисна за патката, че за малко да изкрещя...

После два часа не посмях да се прибера вкъщи, мислех, че всички знаят какво ми се е случило, седмици живях с това преживяване... И забележи, и на мен ми се щеше да го пипна, но шокът беше толкова голям в началото, че даже не посмях да го погледна нито веднъж... Да ти припомня ли онази случка в Борисовата градина, където един беше изнасилил 14- 15 годишно момче с пръчка!!!!!! Или педофилските скандали с католически свещеници по цял свят? При някои хора това остава травма за цял живот, не говоря точно за случая Кузов, ама някой гарантира ли, че утре няма да налети на някое друго дете? И не само да му духа, но и нещо повече?
Въобще добре е човек да се постави на мястото на другите и след това да говори /например за педофилско съзаклятие за очерняне на дадена партия???/.

Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Редактирано от ljove на 19.02.09 22:36.



Тема Re: ВКС отмени ефективната присъда на Кузовнови [re: ljove]  
Автор Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaйcти (Prince of Sodom)
Публикувано19.02.09 22:42



Ти затова ли стана гей? От това опипване? Недей, че точно такива истории търсят хетерасите, за да ни изкарат ненормални, объркани и заблудени.

И все пак - тогава за пръв път ли осъзна, че имаш влечение към мъжете?

Хвърли ме в тъч и размисъл.

На мен такива неща не са ми се случвали, за щастие.

Някой друг препатил в ранното детство от пишещите тук?

Редактирано от Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaйcти на 19.02.09 22:43.



Тема Re: ВКС отмени ефективната присъда на Кузовнови [re: Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaй]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано19.02.09 22:56



Не бе, Папа, още 3- 4 годишен съм си играл със съседчето на чичо Доктор...

Винаги съм предпочитал момчетата пред момичетата...
На 13- 14 г. бях влюбен вече в някои мои съученици. Но онова в киното беше толкова неочаквано, че щях да припадна... Тогава не предполагах, че някога ще ми се случи подобно нещо в действителност.

Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: ВКС отмени ефективната присъда на Кузовнови [re: ljove]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано19.02.09 23:43



За мен няма съмнение, че Атака е фашистка партия, която ако има истинска власт, безнаказано, ще прати всички цигани, турци, евреи и гейове в газовите камери... То тогава ще останат едни българи за чудо и приказ...

За мен е абсурдно някой гей да гласува за фашисти, но най интересното в нашата мила родина е, че и това се случва !!!



Тема Re: ВКС отмени ефективната присъда на Кузовнови [re: ljove]  
Автор ros2r (1 филер)
Публикувано20.02.09 00:00



На теб все против волята ти ли ти се случва?





Тема Re: ВКС отмени ефективната присъда на Кузовнови [re: mizrahi]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано20.02.09 00:07



Не съм на съвсем същото мнение. Освен перченето и декларирането на някакви крайни позиции, видя се, че и в техните редици има всякакви...
Да не споменавам Йорг Хайдер...
Нито Ернс Рьом, благодарение на който Хитлер идва на власт- цялото ръководство на SA са били хомосексуални...
Това, че после Революцията изяжда своите бащи, е всеизвестно...



Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: ВКС отмени ефективната присъда на Кузовнови [re: ros2r]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано20.02.09 00:07



Какво?

Прави каквото трябва, да става каквото ще...


Тема Re: ВКС отмени ефективната присъда на Кузовнови [re: mizrahi]  
Автор ros2r (1 филер)
Публикувано20.02.09 00:13



Ами, задай си въпроса : "Защо?" Може ли някой да има 1000 лв. не платена сметка за ток и да има ток, и да е етнически Българин ? И има ли малцинствен етнос в тази държава, при който влизайки във властта да не изстрелват своите по върховете? А Българинът е толерантен човек, но може би има граница на насищане.
А по въпроса за Атака - не знам дали са фашисти, но са лумпени /а лумпени колкото щеш в тази държава/.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.