Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:52 21.05.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Re: ВКС отмени ефективната присъда на Кузовнови [re: Sargon lll]  
Автор boian (новак)
Публикувано21.02.09 00:22



Тя Атака сама си се черни. От телеканала и да видиш какви помии бълват ежедневно.



Тема Re: ВКС отмени ефективната присъда на Кузовнови [re: mizrahi]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано21.02.09 04:33



според мен кузов е гей и си прав, че не заслужава присъда ами си е направо за разстрел. съгласен съм с теб.



Тема Re: ВКС отмени ефективната присъда на Кузовнови [re: Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaй]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано21.02.09 04:34



Имаш притеснение защото се обсъжда в този клуб ли?:) Гузен какво беше.....





Тема Re: ВКС отмени ефективната присъда на Кузовнови [re: boian]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано21.02.09 16:59



А защо е важно, че получилият свирка е "цигане"? Ако не беше на друго мнение ли щеше да бъдеш? Какво изобщо допринася етноса в случая, да не говорим за подигравателното използване на думата?

Не бързай да ми се правиш на ощипана госпожица, не съм растист, но в случая е интересен факт, че фашист от Атака, който по презумпция би трябвало да мрази циганите, духа на цигане :)



Тема Re: ВКС отмени ефективната присъда на Кузовнови [re: mizrahi]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано21.02.09 17:19



Приличаш ми на хетераст, който ръси определения- "Тоя е педал, дай да го начукаме, набиеме, напсуваме, ...." и т.н.


P.S. Пък и Кузов е един фашист, колкото аз съм президент на Щатите....

Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Редактирано от ljove на 21.02.09 17:31.



Тема Re: ВКС отмени ефективната присъда на Кузовнови [re: mizrahi]  
Автор boian (новак)
Публикувано21.02.09 19:20



Хайде без епитети. И дори ако интереса е бил щото е от Атака, защо трябва да им подражаваш и да говориш за "циганета." Все едно по вестниците да пишат Кузов е правил свирки на педераст.



Тема смешен плач...нови [re: boian]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано22.02.09 15:14



Дотолкова сте се вживели в ролята си на жертви, че просто нямате очи за нищо друго... Не можете да видите иронията в ситуацията... Знаете само да ревете и да се заяждате... Почти мога да се обзаложа, че нито един от вас не е отишъл на гей парада, ама тука във форума сте първа писта...

Колкото до това, дали Кузов е фашист или само членува във фашистка партия, за да се вмъкне в далаверата е без особено значение... и в двата случая е жалък...

За "цигане"-то не се впрягай, иронично и обидно е, само ако се влага такъв смисъл... Ти какво би предпочел ? "ромче"... И от кога циганите станаха "роми" бих искал да знам - дори на Запад "джипси" си означава циганин, не ром...

Все се правим на по католици от папата...

Апропо, и ангели да се наричат, все ми е тая...



Тема Re: смешен плач...нови [re: mizrahi]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано22.02.09 19:37



Ти ходи ли на парада? Доколкото си спомням, не беше... Всеки решава къде да ходи, пише, танцува /снощи потанцувах в ID Club/...
И откъде ти хрумна, че някой се прави на жертва? Май ти се чувстваш като жертва в момента, но защо, не разбирам... Каза своето виждане по случая Кузов, останалите- също... Нали не смяташ, че всички трябва да са на твоето мнение?

Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Редактирано от ljove на 22.02.09 22:43.



Тема Re: смешен плач...нови [re: mizrahi]  
Автор boian (новак)
Публикувано22.02.09 20:37



А сега кой се прави на ощипана мома? Но да не почвам с епитетите.

Логично е щом можем да изискваме като общност да не казват хомосексуалист, а да сменят езика с хомосексуален, да се дава това право и на други общности.



Тема Re: смешен плач...нови [re: ljove]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано22.02.09 22:24



Бях и на този парад и на първия... Е той предишния беше смешен, ние бяхме 5 човека, а полицаите 30 :) само дето май никой не разбра че беше гей парад, въпреки знамената :)

Е, всяко начало е трудно.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.