Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:48 23.05.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | >> (покажи всички)
Тема Re: aidede11 & Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaйcтинови [re: ljove]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (redeaming & hot)
Публикувано04.02.09 09:22



Пия хапчета.





Тема Re: aidede11 & Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaйcтинови [re: ljove]  
Автор ros2r (1 филер)
Публикувано04.02.09 09:29



Прав си ! Мълчах си дори когато ме нарекоха "антисемит". Винаги съм призовавал за коректен тон, но виждам, че това е невъзможно. Не аз съм човека /и опазил ме Господ/ - Модератор в клуба. И ако обидите към други не са трити за да може самият той да обижда, то всичко това е жалко !
Хората сме различни, но тук това май трудно се приема. Дебнем се като в джунгла и чакаме някой да каже нещо та да го захапем.
Модераторът има право /в качеството си на член/ да изказва мнения и това е нормално, но няма право да оставя обидни постове в пространството и да пише такива. Съжалявам, че не изтриха обидите към теб, ама и ти не остана длъжник май.


И понеже този ден започва зле с прекалено много негативна енергия, нека чуем и нещо хубаво - отличен пример как два жанра могат да си бъдат полезни, независимо от различията.




Тема Re: aidede11 & Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaйcтинови [re: ros2r]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано04.02.09 09:49



"Дебнем се като в джунгла и чакаме някой да каже нещо та да го захапем." - кого визираш? Хубаво е като посочваш персонално Гардиан, да продължиш и с още никове, по специално ще те помоля да намериш някъде мое мнение към някого в стил "айдеде & курвоазие"- непредизвикано, изразяващо вероятно ниско самочувствие, директно обидно и последователно негативно.
Общи послания и пожелания без конкретни доказателства, или порицаването на реакции, след като човек е търпял достатъчно дълго разпищолването на някого си, не са в услуга на никого.
Негативна енергия трупаш, ако негативното мнение на някого си има значение за теб- в противен случай си е жива претенция всички да са на едно мнение и да спазват добрия тон...

Прави каквото трябва, да става каквото ще...


Тема Re: айдеденови [re: aidede11]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано04.02.09 17:42



Искам да кажа, че в случая съм против банване, намирам единствената по- сериозна вина в прецакването на чужди теми...
Не се сетих да отворя една тема за размяна на псувни, но това не е трудно да се направи, само трябва айдеде11 да пише бележка на Мартир да му махне бан- а и ще може да ме ругае в самостоятелна тема!

Прави каквото трябва, да става каквото ще...


Тема Re: словесен двубойнови [re: ros2r]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (redeaming & hot)
Публикувано14.06.09 01:59



Ros2r:
Номинациите текат в момента. Ако желае не му пречи да го направи пак.
Ти номинира jaytee, a той също беше заявил /предварително/ отказ, така че какво те притеснява? И ПРЕСТАНИ, МОЛЯ С МАНИПУЛАЦИИТЕ. По всяка вероятност ще останеш. Направи го с поне малко достойнство...

Kurvoazie:
Да, прав си.
Но..., според логиката на правилата в избора, може.
В темата за гласуване - втория етап, човек когато даде гласът си, после може да го променя, първо. Второ, никъде не е записано, че един път от казал се номиниран, после не може да си промени решението, т.е. щом не е изрично указано, то значи е допустимо/разрешено.
Не забравяй, че сме на етап събиране на номинации... Същинското гласуване не са номинациите, а в нова тема, следващата за избор. Там ще се брои... за 'победител'.
Пак пишеш... под емоционално напрежение.

Guardian:
Мне, просто отбелязвам. Редно е да отбележим и че Рос и Родена във... също номинират в грешната тема, както ти отбеляза по-рано за Сапиенс.
Не казвам, че Папата не може да промени мнението си. Просто новата тема е продължение на заключената. Моя грешка е, че не изброих обобщено от другата тема освен номинираните които не са се отказали и номинираните, които се отказаха.

Kurvoazie:
Защо зорлем се буташ още по-ниско околкото ти е дадено да си. (разчети и по обратния вариант)
Ако намекваш, че не са умници според моите разбирания, то плетеш интрига. Че си падаш по интригите... сам съм свидетел, чул съм и от други.
Ти си виновен за безпорядъка, който тръгва оставяйки номинации да се пишат в тази тема. Сам задействаш принципа... щом за някой може, то може и за мен.
Ако Рос и... имат друго оправдание, то каквото и да е... в тази обстановка, всеки може да сгреши. Ти си този, който трябва с две прости действия... местене, да наместваш пропуските.
Надделей на ината си и премести номинациите на правилното място. Хората ще се ориентират. Щяха да са предизвикани още по-добре отдавна, ако бе послушал съвета.
Асолютно нищо не ти коства да правиш технически манипулации.
Овладей се! Втори път ти казвам. Иди пиши в друга тема. Иди на заведение, чети книга, готви си манджите... резсейвай се. Непоправими неща не могат да се случат.
Моето определение към Сапиенса ще го защитя на по-късен етап.
пп
Видя се колко ти... спазваш Правилата и как първосигнално действаш.
Видя се колко и други... уж модове разбират пет заплетени реда писани от Сам...
Улесних изборите. На теб ти помогнах... глупчо. Спестих сравнение между оригиналните Правила и това, което ти правиш. Не усети ли!
Мисли позитивно и практично. Създаваш дразнения и вероятно напрягаш нарочно.
Казвам и забравям...

Sapiens:
Отговарям с ясното съзнание, че нарушавам указанието на Гардиън при отваряне на темата :"Моля придържайте се към добрия тон и елементарното възпитание.", тъй като ти с цялото си държание показваш, че изобщо не си имал намерение да спазваш тази молба-модераторско нареждане -указание.
Високомерното ти държание и изказванията в стил "последна инстанция" с нравоучително размахване на пръст могат да направят впечатление единствено на личности от типа "махленско плямпало", респективно лъвският ник.
По-големи интриганти от вас в този клуб не е имало.
Само послеписът ти колко пари струва...
"Видя се колко ти... спазваш Правилата и как първосигнално действаш.
Видя се колко и други... уж модове разбират пет заплетени реда писани от Сам...
Улесних изборите. На теб ти помогнах... глупчо. Спестих сравнение между оригиналните Правила и това, което ти правиш. Не усети ли!
Мисли позитивно и практично. Създаваш дразнения и вероятно напрягаш нарочно. "
Не считаш ли, че ти е твърде късно да се правиш на интелигентен, след като си доказал на целия свят, че не си и не би могъл да бъдеш?

ros2r:
Съжалявам, но в тази тема писанията ти са СПАМ. Отвори нова и там пиши на воля, след като имаш потребност.
Моля Модераторът да си влезе в ролята, както беше обещал! Най-накрая в този Клуб Правилата трябва да станат валидни за всички без значение кой, кога и на кого се подмазва !!!

Sapiens:
Ако Курвоазие не си беше позволил така нагло и безцеремонно да нарушава правилата, нямаше да съществува моя отговор.
Всеки трябва да носи отговорност за действията си...
Дори и ти. Когато се опитваш да упражняваш модераторски функции, без ОЩЕ да си оторизиран от никого за това.
Когато те изберат за модератор - пробвай, може пък и да мине...

Ros2r:
Появата ти в този час говори само за едно...
А аз не пиша неща, за които да се срамувам на следващия ден...
Не съм се кандидатирал и нямам такива намерения. Имам си работа, която ми е достатъчна, че и в повече.

Rodena vuv vtornik:
Персонално те каня на ................ среща. Тва допустимо ли е според ............... правилата

Sapiens:
Винаги си има първи път за нещо, може би утре ще съжаляваш...

Ros2r:
Как не се сети да преместиш и номинацията ми за Папата?



Тема Re: словесен двубойнови [re: Guardian_Hearts]  
Автор Kurvoazie ()
Публикувано14.06.09 03:08



Гарди,
къде си покрил твоя пост от който запали страстите?

Ето това си е чиста спекула. Като модератор твоя пост-тест-провокатор премахваш. Заличаваш го от историята, а останалите на пънгара.

Излиза, все едно Рос е подбудителя и от там се почва всичко. Добре си го замислил. Невинно пропускаш (сигурно така ще се заобесняваш) как си създал интригата, и... ни лук ял, ни лук мирисал....

Е, айде сопри се малко! Много своеволия, много некоректност, много манипулации. От къде толкова негативизъм в толкова млад човек!
Стига!
А, ако замисълът е между теб и Сапиенс - единият да отпочва, другият да поддържа огъня... Много хитро! Много!

Айде, друже, прибави си и твоето постче. Не се свени. Постави го най-отгоре на цялата редичка, за да е ясно, че ти си отпочнал, ти си подклал реплики, репликиране и прочие последици.
Айде, смело! Бъди мъж, какъвто си!!!!!!



Тема Re: словесен двубойнови [re: Kurvoazie]  
Автор linjack ()
Публикувано14.06.09 03:14



Ходете да спите, бе хора. Кое време е вече при вас! И утре е ден, пък това дето го мислиш вечер не е съвсем така на сутринта.
Утрото, казват, се смеело на нощната работа. Нека уточня, че при вас слъценто скоро ще изгрее, а при мен още не е залязло - лято е и нощите са къси. Използвайте ги за сън!


от C. Van Vechten

Тема Re: словесен двубойнови [re: linjack]  
Автор Kurvoazie ()
Публикувано14.06.09 03:48



Джак,
не може така. Много грубо (той) работи форума.

Преди години по време на изборите се нагледах на такива маневри и манипулации. Това момче просто има закласката на нещо старо и грозно.
Рита като на умряло...

А, аз си имам нощно задържение. С репликиране се разсейвам.

Разбирам, че гасиш огъня, но бъди честен... тази вечер Гардиън предизвика форума. Бяха се успокоили страстите и той... с лека ръка... пална натрупаното спокойствие.

Всичко може да се очаква от Гардиън. Иска старото толкова силно, колкото и да е модератор.
А представи си, че щях да го номинирам.
Защо не знам.
Не изпитвам лоши чувства към него. Разбирам го и вероятно от това не мога да му се вържа. Но, каквото прави е над... допустимото.

Вероятно усещаш как подбирам думите си, за да не кажа в прав текст какви ги мисля. И смятам, че нарочно ръчка предизвикателства, за да сее раздори, да се изживява за манипулатор. Детински му работи, че и нескопосани.

Редактирано от Kurvoazie на 14.06.09 03:52.



Тема Re: словесен двубойнови [re: Kurvoazie]  
Автор Sapiens (The Pope's Boss)
Публикувано14.06.09 14:27




Аха, това е дълго изработваният "нов стил на изразяване"...
Явно се готвиш за депутат, след като вече успешно можеш да изсипеш стотина думи, свързани в изречения и лишени от абсолютнво всякакъв смисъл, освен това, че всички, с изключение на тебе и Льовето (защо ли не се учудвам...) са гнусни манипулатори - като тръгнеш от Гардиън, минеш през Линджак, забършеш и Папето и стигнеш и до мен...
Да, бе, ние по цял ден и цяла нощ кроим пъклени и коварни манипулаторски планове как точно да ви попречим да станете мани.., пардон, модератори...
Нямаш никакъв проблем, ако това е мечтата на живота ти...
Ето, номинирам ви и двамата.
Официално номинирам за модератори Курвоазие и Льове.
Не съм се побъркал, то така и така ще съсипят клуба, поне да се модерират един друг...

"Само две неща са безкрайни - Вселената и човешката глупост"...

Тема Re: словесен двубойнови [re: Sapiens]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано14.06.09 14:42



Както обикновено, нямаш връзка с реалността и честността- аз си дадох отвод преди няколко дена, ама кой се интересува от фактите /исках да кажа, интересуват ли те въобще някакви факти/?
И отново си сътвори дружинката, като не пропусна да включиш Папето, тази абсолютна глупост според друг твой сподвижник...


Отдавна казах, че да посочваш фаворитите си е доста неблагодарна работа, току виж, пожелал си да правиш "групов секс" с хора, които не се понасят взаимно...

Прави каквото трябва, да става каквото ще...


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.