Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:06 20.05.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | >> (покажи всички)
Тема Re: aidede11 & Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaйcтинови [re: ljove]  
Автор aidede11 (новак)
Публикувано04.02.09 00:02



Сигурен съм, че всички си падат по находчивите ти сравнения, направо като месия ми се виждаш





Тема Re: aidede11 & Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaйcтинови [re: ljove]  
Автор aidede11 (новак)
Публикувано04.02.09 00:05



Така де, така, важното е че в това влагаш ВНИМАНИЕ, дори май ЦЯЛОТО СИ ВНИМАНИЕ - такива хора са нужни на ПАРТИЯТА И НА НАРОДА - СЪЗНАТЕЛНИ, БДИТЕЛНИ, С ЦЕЛ В ЖИВОТА



Тема Re: словесен двубойнови [re: ljove]  
Автор aidede11 (новак)
Публикувано04.02.09 00:07



Пак ме развесели, за теб не знам, но аз от твойте реакции се забавлявам истински, та то комедии не останаха дето да не съм ги гледал, хубаво че се появи да ги заместиш



Тема Re: словесен двубойнови [re: ljove]  
Автор aidede11 (новак)
Публикувано04.02.09 00:10



То тоз ПЛОД има венчелистче, май костилката е присъща на по-едрички плодове, ама по всяка вероятност и в ботаниката имаш най-добрите знания /както и във всяка друга област де/ та няма да се осмеля да ти противореча





Тема айдеденови [re: ros2r]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано04.02.09 00:13



Ти нямаш спирачки в пустословието си, нали? и такава елементарност отдавна не бях срещал- не четеш между редовете, нито терминът "самоирония" ти е познат, нито успяваш да маскираш примитивната си злоба /породена неизвестно от какво/ по ЕнтелЕгентен начин /и това буквено съчетание ти е неизвестно/, нито пък имаш чувство за такт- този клуб не е създаден заради твоето инакомислие, той е за всички, които имат да кажат нещо смислено, па макар и то да не е свързано с твоята височайша особа.
Нахалството да коментираш другите не пречи да се види ясно фактът, че лафът "Въздух под налягане" има своето реално изражение /да уточня- в твое лице, че май нещо не вдяваш от първия път.../.

Прави каквото трябва, да става каквото ще...


Тема Re: aidede11 & Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaйcтинови [re: aidede11]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано04.02.09 00:21



Да бе, как мога да се конкурирам с такъв титан на мисълта в твое лице...

Прави каквото трябва, да става каквото ще...


Тема Re: aidede11 & Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaйcтинови [re: aidede11]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано04.02.09 00:23



А, не, внимавам единствено да имам колкото се може по- малко допирни точки с досадници...

Прави каквото трябва, да става каквото ще...


Тема Re: словесен двубойнови [re: aidede11]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано04.02.09 00:27



Дааа, елементаризмът, буквоедщината и липсата на чувство за ирония е основен похват за комуникация с околния свят при плоските червеи...

Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Редактирано от ljove на 04.02.09 00:28.



Тема Re: aidede11 & Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaйcтинови [re: ljove]  
Автор aidede11 (новак)
Публикувано04.02.09 00:27



Благодаря





Тема Re: aidede11 & Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaйcти [re: ljove]  
Автор aidede11 (новак)
Публикувано04.02.09 00:37



Ако имаш пред вид мен за досадник, поведението ти говори съвсем друго нещо, та ти не пропусна нито една възможност да ме приближиш, а не да ме избегнеш, или бъркам нещо !? Да остави някъде нещо неотговорено ? Или може би се бориш да запазиш в собствените си очи някакво надмощие

. Разликата е голяма, аз не съм от тук и съм за малко, тук само гледам твоя сеир и не влагам чувства. Ти живееш тук или живееш за тук, но и двете са нездравословни, ако не се събудиш, ще се окаже че няма къде другаде да живееш след известно време и както вървят нещата ако всички престанат да пишат защото пишеш само ти, какво ще стане с твоя живот. Извинявай че ти го казвам, колкото и странно да изглежда на пръв поглед ТОВА ТОЧНО ПИСАНИЕ НЕ Е ЗЛОНАМЕРЕНО и ако не намериш дотатачно здрав разум в себе си да се замислиш след време ще бъде късно да спасиш дори частица от себе си




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.