Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:45 20.05.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | >> (покажи всички)
Тема Re: айдеденови [re: ljove]  
Автор aidede11 (новак)
Публикувано04.02.09 00:39







Тема Re: aidede11 & Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaйcтинови [re: aidede11]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано04.02.09 00:50



Ако се върнем назад във времето, ти се появи тук като мой съдник- не знам що за нахалство и самочувствие трябва да има човек, който се е заел с подобна дейност. Както и някои други, и ти си позволяваш да определяш хората, лично аз не съм го правил без основание и непредизвикано, така че ще си търпиш последствията...
Не вярвам в каноничния Господ, още по- малко на .../щях да кажа на Сульо и Пульо/, които да се погрижат за душата, тялото и разсъдъка ми... Подозирам ищаха ти да ме ... /ама какво точно ми правиш, не разбирам/ откъде може да идва, но това въобще не ми е проблем. Срещал съм доста тапигьози, които даже когато ги плюеш, се правят, че дъжд ги вали...
Преглъщам те без проблем, независимо от намеренията, които имаш...

Прави каквото трябва, да става каквото ще...


Тема Re: aidede11 & Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaйcтинови [re: ljove]  
Автор aidede11 (новак)
Публикувано04.02.09 00:53



Очевидно или по подразбиране имаш голяма уста, ама като не съм дипломатичен, изпуснах шанса да изпитам удоволствие от нея





Тема Re: aidede11 & Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaйcтинови [re: aidede11]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано04.02.09 01:00



Ха, ти си такава сериозна конкуренция, що не пробваш сам да си го...



Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: aidede11 & Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaйcтинови [re: ljove]  
Автор Kurvoazie ()
Публикувано04.02.09 01:18



...ти се появи тук като мой съдник- не знам що за нахалство и самочувствие трябва да има човек, който се е заел с подобна дейност.

Ти що си изживяваш за недосегаем, Льове!
Че той не е първия който ти говори така. Точно горе в началото се изписани почти същите мисли от.... мен.
Да, вчера се появи айдеде11 и ти повтаря същото.
В по-горен пост ти казва в прав човешки текст, че това което правиш говори на какъв хал си, ти.... просто си пееш своята песен, която не е млъкнала откакто си тук.
Никой, дори и айдеде11, не ти забранява да пишеш или изказваш мнение, но кагото друг има мнение, защото това да е нахалство когато е изразено.
Нима ти не обиждаш хората тук! Че да се ровна ли назад и да ти покажа зад разни иронии, иносказателни простотии, които вероятно ги смяташ за интелектиални постижения, прозира... човешки недоимък.
Сага, когато в прав текст ти се говори, то по твоите гънки освен задръствене друго не се усеща. Ти се се обвил в едно словоблудство и раздрусан.... си показваш реалния образ. Не ми е работа да го коментирам, но в него не виждам нищо по-различно... от проблемен човек.

Към Рос поста ти е толкова зъл, зъл... до безобразие. И най-важното открита злост.
Никой към теб не е проявявал такова отношение.
Не случайно написах, че си промених мнението за теб, не защото искам някакви отношения или съм ги заработвал, а защото с времето се разкриваш. С противоречията ти в много теми, които тактично съм подминавал, освен за човешки проблем, за друго не виждам.
И си мисля, че доброто отношение към теб, търпимостта която всички, абсолютно всички проявяват, е плод на разбиране.
Но ти като добър българин, чист образец, на друго място осмивал, си се катериш по главата на който ти падне.

Ей, Богу, самотниците са повече от напаст, репей.

И това написах с добро чуство! Отчитай факта, че някой ти обръща внимание, че ти казва какво мисли за теб, а не те подминава като крайпътен знак, който като го мернеш (прочетеш) подминаваш. Но, не знак фактор, а знак забравен и от Господа.



Тема Re: aidede11 & Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaйcтинови [re: Kurvoazie]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (redeaming & hot)
Публикувано04.02.09 01:37



Ей, алоу, НЕсамотния! Аре да млъкнеш и да престанеш да ръсиш глупост след глупост с претенциите, че си по-по-най от всички останали! До гуша ми дойде от теб и идиотизмите ти!

Баси буклука си, честно.

Приемай го както искаш, реагирай както искаш.



Тема Re: aidede11 & Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaйcтинови [re: Kurvoazie]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано04.02.09 02:06



Ако аз съм репей, ти вероятно си лианка, която се увива около висотата на своето нищожество...
Няма да се обяснявам с теб- също толкова досадно и безпредметно е, както и с другия елемент...
За твое сведение, моя човек пише тук, но чутурата ти е толкова задръстена с самоизграждането са собственото ти величие за пред "милиардите, които ни четат тук", та всичко останало се е превърнало в каканижене на некви измишльотини.
Продължавай, не ми пречиш да се излагаш...
Що се отнася до вниманието- знаеш ли, че никой не може да те прочете открай- докрай? На път си да се превърнеш в нарицателно, заместващо "разтягането на локуми"... /То пък поне да си заслужаваха../.

Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Редактирано от ljove на 04.02.09 02:13.



Тема Re: aidede11 & Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaйcтинови [re: Kurvoazie]  
Автор Kurvoazie ()
Публикувано04.02.09 02:51



Льове и Гардиън,
оставам с впечатление, че две неща ви вълнуват:

лъскане са собственото его;
кой е по-по-най.

Това ми е крайно далечно.



Тема Re: aidede11 & Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaйcтинови [re: Guardian_Hearts]  
Автор aidede11 (новак)
Публикувано04.02.09 08:11



ЛЕЛЕ КАКЪВ ИЗИСКАН РЕЧНИК, ако се държах така на поста, на който съм избран или назначен, не ви разбирам тъпите правила тук, щото да ти кажа правила в цялата држава няма, нък видите ли тук имало такива, но ако аз така се държах на подста си, много щях да се замисля, ама за да се замислиш трябва да има с какво... А при такъв речник на "ДЛЪЖНОСТНО" лице...



Тема Re: aidede11 & Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaйcти [re: ljove]  
Автор aidede11 (новак)
Публикувано04.02.09 08:20



Леле колко си зле, савсем на скоро ти правих бележка и ти се оправдаваше , че знаеш че пред думи със с с-то се членува, ама явно си стигнал времето и положението да не помниш и един ден - ЕВАЛА




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.