Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:16 30.05.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | (покажи всички)
Тема Re: Cum hoc ergo proter hoc е логическа грешканови [re: ljove]  
Автор Фьoн (анТиква)
Публикувано02.10.08 14:13



Ма не ти отричам, че си готин!!!! Нито че си кавалер!!! Само искам да признаеш дрееееебничкия и незначителен факт, че вие сте произлезли от нашето ребро, а не ние от вашето.

Иначе за кво пръснак толкова пари за генетици.



Тема Re: Cum hoc ergo proter hoc е логическа грешканови [re: Фьoн]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано02.10.08 14:18



О, всемогъщи Боже, накажи тези еретици, вземи си Х- хромозомата и им сложи У !!!!!



Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: Cum hoc ergo proter hoc е логическа грешканови [re: ljove]  
Автор Фьoн (анТиква)
Публикувано02.10.08 14:24



Ха, ти ли грешнико ще ме заклеймяваш в еретизъм, дето в момента говориш с нагона си и искаш всичко на тоз свят да е мъжко?!





Тема Re: Cum hoc ergo proter hoc е логическа грешканови [re: Фьoн]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано02.10.08 14:27



Не, разбира се, просто искам и вие да си живеете под негов образ и подобие....



Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: Cum hoc ergo proter hoc е логическа грешканови [re: Фьoн]  
Автор Double Trouble ()
Публикувано02.10.08 14:30



Не знам за Зара, но аз оборвам всички сексистки теории. По-лошото е, че се опасявам, че ще ме низвргнете от клуба

Щото съм нещо като stone хетеро, т.е. падам си само по мъже... но в един момент открих, че има "буч", които са поне 100 пъти повече мъже от мъжете и стана сложно....



Тема Re: Cum hoc ergo proter hoc е логическа грешканови [re: Фьoн]  
Автор Double Trouble ()
Публикувано02.10.08 14:32



За броя на жените им не знам, ама съм яко навита да поживея колкото тях - около 300-400 години





Тема Re: Cum hoc ergo proter hoc е логическа грешканови [re: Double Trouble]  
Автор Фьoн (анТиква)
Публикувано02.10.08 14:54



Никога няма да се надивя колко са различни нещата които ни впечатляват, стимулират, мотивират, вдъхновяват, възбуждат, отблъскват, отвращават и пр., нас, хората. Колко различни и лични са истините ни и ценностите ни. Ние двете с теб, например, сме привидно подобни. И двете сме хетеросексуални (е, аз не по моя вина, а щото двете жени, в които успях да се влюбя до обезумяване, не щяха и да чуят за мен); и двете (предполагам) сме женствени. Същевременно и двете харесваме И жени. Това би трябвало да предполага доста подобна сексуалност у двете ни. Обаче глей кво става оттук нататък. Ти харесваш kd lang, аз харесвам Гуинет. Ти си падаш по бъчове, аз по ефирни хетерки. И привидно сходното съдържа толкова различия.
Светът е удивителен, многообразен, контрастен, противоречив, необясним, изплъзваш се на всякакви категоризации и дефиниции, а има хора, които се опитват да фиксират доброто и злото, Правдата и Кривдата, непорочността и греха и да вкарат цялото това пъстро, непонятно, шизофренично човечество, така непомиримо и несравнимо по вертикала на историята си и по хоризонтала на географията си, в една-единствена ценностна система, в една единствена космогония, в едно единствено мирозрение на една единствена цивилизация... :))))



Тема Re: Cum hoc ergo proter hoc е логическа грешканови [re: Фьoн]  
Автор loverrock ()
Публикувано02.10.08 15:13



Ефирни хетерки, а?



Тема Re: Cum hoc ergo proter hoc е логическа грешканови [re: loverrock]  
Автор Фьoн (анТиква)
Публикувано02.10.08 15:22



Що? Ти такава ли си? Ако си, прекратявам своевременно всякакви комуникации с теб, щото влюбванията ми в жени по дифолт са нещастни. :)



Тема Re: Cum hoc ergo proter hoc е логическа грешканови [re: Фьoн]  
Автор loverrock ()
Публикувано02.10.08 15:25



Знам ли за теб какво е ефирно? Секси?




Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.