Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:59 21.05.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | (покажи всички)
Тема Re: Cum hoc ergo proter hoc е логическа грешканови [re: Фьoн]  
Автор Double Trouble ()
Публикувано02.10.08 16:30



Айдеее, нали съм добра, нещо да изплакнем очи - кой с кола, кой с жена...:





Тема Re: Зара е трол,нови [re: ljove]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (redeaming & hot)
Публикувано02.10.08 16:40



Помеждувпрочем много се разочаровах от Дева Мария, като учих миналата година за това как трепе дечица, за да и повярват, че е тя...

Някак си точно от нея не го очаквах.



Тема Re: Cum hoc ergo proter hoc е логическа грешканови [re: Zara_83]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (redeaming & hot)
Публикувано02.10.08 16:52



Моралните и християнски ценности??? Ама какви са тези фантасмагории бе!

Християнството е вероятно най-кървавата и насилствена религия. Що народ е измрял в името на същото това морално християнство...

Това е нова религия, само на около 2000 години, плюс минус няколко. И както казва една моя преподавателка - някой е изпитал нужда да контролира огромни маси хора, подчинявайки ги и поробвайки ги. Затова се е появило и християнството. Склонен съм да виждам много смисъл в думите и. Християнството има за цел да подчини, да пороби, да изолира. То не дава право на избор. То определя всичко като черно-бяло. Без светлосенки. И възпитава коне с капаци.

Според мен всеки има правото да вярва в каквото си иска, стига да не превръща нещата в мании и фанатизъм. И нека не почваме с кой кого и какво създал, че ще трябва да почнем от самото начало...



Тема Re: Cum hoc ergo proter hoc е логическа грешканови [re: Фьoн]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (redeaming & hot)
Публикувано02.10.08 16:59



Все пак при евреите религията се онаследява само чрез жената. А и предбрачните им договори в защита на жената на мен поне ми направиха голямо впечатление.

Понякога се замислям - щях ли да съм по-ориентиран към Бог, ако той беше турил облак за 40 години над "моя народ"?



И въобще, ако приемем, че първи са Адам и Ева, то каква е била тяхната религия? Християнство? Без Христос? Ъъъъ...



Тема Re: Cum hoc ergo proter hoc е логическа грешканови [re: Zara_83]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (redeaming & hot)
Публикувано02.10.08 17:02



Ама това същото ли християнство, дето разрешава до три развода(или бяха 5???)?





Тема Re: Cum hoc ergo proter hoc е логическа грешканови [re: Фьoн]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (redeaming & hot)
Публикувано02.10.08 17:19



Аз подозирам, че за домашно в сектантското училище са им дали задачка да изобличат, просветят и покръстят определен брой хора. Сега Зарето се опитва да бъде примерна ученичка и да зарадва своя учител, който за награда ще излее божията любов в нея...

Хм, това съм го гледал на гилм май.



Тема Re: Cum hoc ergo proter hoc е логическа грешканови [re: Double Trouble]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (redeaming & hot)
Публикувано02.10.08 17:21



Признай си, грешнице, че просто искаш да дочакаш последния епизод на "Дързост и красота", не за друго ти се живее 00-400 години... Знам аз, знам.





Тема Re: Cum hoc ergo proter hoc е логическа грешканови [re: Double Trouble]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (redeaming & hot)
Публикувано02.10.08 17:26



Ох пате...

Значи не съм само аз, дето открих, че имало "буч" и...



Тема Re: Cum hoc ergo proter hoc е логическа грешканови [re: Double Trouble]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (redeaming & hot)
Публикувано02.10.08 17:31



За наказание ще ни сводничите без процентен хонорар до края на 2009-та...

Ще примамвате мъже в тъмна стаичка, пък оттам ние поемаме нещата в свои... ръце...



Тема Re: Cum hoc ergo proter hoc е логическа грешканови [re: Guardian_Hearts]  
Автор loverrock ()
Публикувано02.10.08 17:35



А може ли да гледаме?




Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.