Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:49 21.05.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Хомосексуализмът е опасен за здраветонови [re: about blank]  
Автор Double Trouble ()
Публикувано29.09.08 14:34



и сега като станеш един щастлив и преливащ от радост и любов към всичко, което те заобикаля...току виж пак станеш гей





Тема Re: Мене ли питаш :-)!?нови [re: Zara_83]  
Автор Фьoн (анТиква)
Публикувано29.09.08 15:30



Всичко,което е в противоречие с Библията е грях.

Драга Зара, искрено се надявам, че си си свършила работата в събота, преди да дойдеш да проповядваш тук в понеделник сутрин. Т.е. събрала си тайфата и сте отишли да избиете с камъни всички, които не пазят съботния ден. Наистина ще бъда горко разочарвоана, ако в момента си комуникирам с грешница, която влиза в противоречие с Изход 35:2.
Прочее как са робите ти? Нали знаеш, че не е редно да притежаваш българи според Левит 25:44, но затова пък винаги можеш да си закупиш македонци или пък гърци?
Да ти кажа, имам един въпрос, който ме мъчи от край време. Не се съмнявам, че ти която черпиш Истината от първа инстанция, ще успееш да ми отговориш. Според Библията хомосексуалността е гнусота (Левит 18:22). Яденето на това, което италианците наричат "морски плодове", т.е. същества без перки и люспи, също (Левит 11:10). Би ли ме ориентирала все пак кое измежду двете е по-голямата гнусота?
И накрая, нека ти разкажа една истинска приказка. Имало едно време (1550-1611), в една далечна страна (Швеция) един крал (Чарлс IX). През 1608 въпросният взел съдбовно решение. Обявил Стария завет за официален държавен закон. И тогава се случило нещо много интересно. Естествено, крайно Правилно, Праведно и съобразено с Истината. Започнал лов на "вещици" и "содомити". Стотици хора били изгорени живи...
Ето такива вълнуващи времена настъпват, когато хората не влизат в противоречие с Библията. Всичко останало е грях.


Е, приятно практикуване на посвещаването в Истината и не е зле да започнеш да събираш камъните още от днес, че да имаш достатъчно до събота.



Тема Re: Хомосексуализмът е опасен за здраветонови [re: Guardian_Hearts]  
Автор Фьoн (анТиква)
Публикувано29.09.08 15:33



Ама някой ти е изпрокламирал ъъъъ... "истината" и ти си му повярвала? Ама той Бог ли беше? Той ли ти го каза? Или някой негов наместник? Или го пишеше в книга? Или ти го каза друг човек? Или сама го разбра?





Тема Re: Хомосексуализмът е опасен за здраветонови [re: about blank]  
Автор Фьoн (анТиква)
Публикувано29.09.08 15:50



Тогава от днес вече съм хетеросексуален, така реших, и това решение за мен е важно, защото аз съм загрижен за здравето си...

Ама измъкна ми думите изпод клавиатурата!!!! И аз много се загрижих! И взех същото решение. От днес нататък никакви влюбвания в жени! Невъ ъгейн! Щом Зара цитира таквоз престижно проучване в такъв престижен и най-паче нАучен и независим сайт, значи е самата Истина!
Прочее, някой разбра ли от кото се прави "независимият" сайт на Зара?

Редактирано от Фьoн на 29.09.08 15:51.



Тема Re: Хомосексуализмът е опасен за здраветонови [re: Фьoн]  
Автор Фьoн (анТиква)
Публикувано29.09.08 16:11



Oooo... почнах да разплитам нишката. Зад Истината, видите ли, стоял Християнски център "Прелом" с небезизвестния от близкото минало пастор Георги Бакалов. :))))) "Слово за живот", сещате ли се? :))))


Е да ви кажа, момчета, от тая Истина по-Истинна нЕма да намерим. Добре, че беше Зара да ни озари. ;)



Тема Re: Хомосексуализмът е опасен за здраветонови [re: Фьoн]  
Автор loverrock ()
Публикувано29.09.08 16:15



Църквата е в Пловдив





Тема Re: Хомосексуализмът е опасен за здраветонови [re: Zara_83]  
Автор redjeep (TJ-Sport)
Публикувано29.09.08 16:33



Щом е опасен,край,особенно за здравето.Добре де,ама аз не чуствам да съм болен,за какво става дума?
На 57 години съм,от днес на татък ставам хетеросексуален.Но от 12 години живея с партньора си с когото се обичаме много.Какво да направим?



Тема Re: Хомосексуализмът е опасен за здраветонови [re: redjeep]  
Автор Фьoн (анТиква)
Публикувано29.09.08 17:02



Видя ли! На 57 си! А ако беше хетеро сега щеше да си на 81! Щото според статията на Зара хомосексуализмът съкращава живота с 24 години. ;)



Тема Видях,нови [re: Фьoн]  
Автор redjeep (TJ-Sport)
Публикувано29.09.08 17:30



и си мисля,защо не и изтриват глупостите.Тая е луда,била курва,и сега се покайва,че на всичкото отгоре ни дава съвети.
Малко е ,това което и пиша.
С такива изказвания като на Зара,тук кадето живея,ще я дадът на съд за обида.



Тема Re: Видях,нови [re: redjeep]  
Автор Фьoн (анТиква)
Публикувано29.09.08 17:44



Не, аз вярвам в нейната добронамереност, още повече, че съм последният човек, който може да я съди, защото и аз съм минала през своите фанатично-религиозни периоди; и аз фамилиарничила с Истината и съм посвещавала бурно народа около мен в нея. :) Сигурна съм, че тя е малка и тепърва ще осъзнае относителността на истината, така че не заслужава агресията ни. Въпреки че е трудно да не отговориш с агресия на толкова агресивно натрапване на собствени истини. :)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.