Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:53 30.05.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
Тема Cum hoc ergo proter hoc е логическа грешканови [re: Zara_83]  
Автор the Jack (of clubs)
Публикувано01.10.08 20:19



Скъпа Зара,
Когато цитираш подобно излседване е редно да се замислиш: има ли причинно-следствена връзка между две статистически свързани явления. Напълно възможно е трети фактор се явява посредник или причинител на другите два фактора...
В конкретния случай бих обвинил хомофобията...

ПП:Държа да ми отговориш на въпроса за личната суета в другата ти тема. Суетата не е ли грях? Суета ли е да крещиш името на Исус...


T. Капоти (1948)
– C. Van Vechten

Тема Re: Зара е трол,нови [re: ljove]  
Автор about blank (добричък)
Публикувано01.10.08 20:23



Аз предлагам тази тема направо да я затваряте и да си отворим една нова да си нищим боговете/ако искате де/. И без това Зара се мята по другите клубове и там пуска разни цитати и препратки, та я посрещат по същия подобаващ начин като гледам. Явно се върти от клуб на клуб да я ругаят на ротационен принцип

Може би й харесва....



Тема Re: Зара е трол,нови [re: about blank]  
Автор loverrock ()
Публикувано01.10.08 20:32



Тя сега се е заела, да защитава брака като институция. И се бори против съжителството без брак! От това, което чета е нормално момиче, но представлява чужди интереси!



Тема Re: Зара е трол,нови [re: loverrock]  
Автор loverrock ()
Публикувано01.10.08 20:35



Пастори, мормони с латентна шизофрения и евангелисти!



Тема Re: Зара е трол,нови [re: ljove]  
Автор Double Trouble ()
Публикувано02.10.08 09:17



Аз пък мисля, че най-жесток е бил Бог, нашият , християнският, но от Стария завет....там що наказания, чуми, потопи и други екстри е сътворил....





Тема Re: Зара е трол,нови [re: Double Trouble]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано02.10.08 09:50



И аз си мислих за него, но ако е идентичен с този от Новия завет, явно си е взел поука и е жертвал даже сина си /?!?

/, за да си изкупи греховете, които е натворил в Стария...

Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Редактирано от ljove на 02.10.08 09:52.



Тема Re: Зара е трол,нови [re: ljove]  
Автор Double Trouble ()
Публикувано02.10.08 10:10



абеее, то ако така става, начи и ние можем в тоя живот да си правим всякакви зулуми и да обещаем, че в другия ще се поправим...:)
Яхве-то на евреите също е доста нелицеприятен тип....



Тема Re: Зара е трол,нови [re: Double Trouble]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано02.10.08 10:19



То за Йехова ставаше дума, де...
А който желае, да прави зулуми, но после ще трябва да жертва най- милото, ако иска да му поникнат крилца и да си топи крачетата в реки от мед и мляко...



Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: Cum hoc ergo proter hoc е логическа грешканови [re: the Jack]  
Автор Zara_83 (живея за ИСУС)
Публикувано02.10.08 10:22



прав си,пуснах тази тема спонтанно,без да обясня причинно-следствени връзки между явленията. Просто прочетох и реших да я пратя и на вас. Моето мнение е,че хомосексуализмът е опасен за здравето,не само поради изброените в самия текст причини, но и поради факта,че самото човешко тяло е създадено да има интимни взаимоотношения с представител от другия пол. Отделно като се има предвид моралните и християнски ценности хомосексуализмът се счита за грях. БОГ е създал мъжа за жената,а не мъжа за мъжа или жената за жената. Ако хомосексуализмът беше нещо добро, Той щеше да създаде двама мъже,или две жени, но Той създаде мъжа и жената. Само мъж и жена могат да създадат потомство,и това потомство трябва да бъде възпитано в морални ценности. Обществото деградира. С разпадането на брачната инсттитуция ще се разпаднат и остатъците от морални устои на обществото. Могат да се видят последиците от разрушаването на брака и неправилното възпитание на децата - всички виждаме какво болно поколение младежи растат. Наркотици,агресия,неморалност,пълен упадък от всякъде. По мое време учителите все още се уважаваха, нямаше убийства между ученици,нямаше такав морален упадък,какъвто е сега. А съм завършила училище преди 7 години. Не е толкова далечно времето оттогава. Цялото общество се намира в абсолютна деградация. Никакъв морал и никакви ценности. Още по-малко христинско възпитание. Разбира се,че един подпис сам по себе си не може да направи здраво семейство. Става въпрос за брака като заветно отношение до края на живота и то само с един човек. Става въпрос за преданост и любов за цял живот. Нещо което не се наблюдава вече имайки предвид жителствата без брак и множеството разводи. Ето това е в обществото. Виждам разликата,защото в моята църква всички семейства са стабилни,хора имащи брак от 30-40 години признават колко по-силна става любовта им с течение на времето. Децата им са възпитавани по християнски начин и разликата с децата на родители живеещи без брак,или такива,които са положили минимални грижи за възпитанието им е огромна. Това може ли да се види в това разпадащо се общество с деградирало мислене. Много може да се говори. Помислете и вие как ще се чувства едно дете,възпитано от хомосексуалисти. Дали би получило правилното възпитание? Не се заблуждавайте. Обществото е много болно и това се вижда навсякъде.
Колкото до суетата - аз не наричам суета това,че говоря за ИСУС, мразя греха и се боря срещу моралния упадък и призовавам за връщане към християнските ценности.

Попитах ИСУС: Колко ме обичаш?Толкова!Каза Той......И УМРЯ ЗА МЕН!!!!!


Тема Ако християнското семействонови [re: Zara_83]  
Автор martyrМодератор (мчк)
Публикувано02.10.08 10:31



представлява брак между мъж и жена, които създават собствени деца, не си изневеряват, жената уважава мъжа и се грижи за децата то ...

Християнското семейство не само в България е измислица, в която вярват по-малко от 30%. Give or take.






Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.