Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:28 15.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: ИСТИНСКИЯТ ПРОБЛЕМнови [re: Kirinlchiban]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано25.06.08 16:41



Не ми говори за Закони... В БГ има Закон за защита срещу дискриминацията. Той общо взето гарантира правото на всички граждани да бъдат такива, каквито са, без да бъдат тормозени за това...

Аз не идвам в твоето семейство да ти обяснявам, че си грешка на природата... Защо тогава ти се опитваш да ме учиш как да живея?

Още нещо - къде ги видя тоя Расате тия гейове в БГ, че почнаха да му пречат?! В БГ гейовете са толкова скрити и потискани, че освен по тоалетни, гей заведения и интернет, другаде няма да ги срещнеш... Явно Расате посещава интересни местенца в този случай...



Тема Re: ИСТИНСКИЯТ ПРОБЛЕМнови [re: mizrahi]  
Автор Uninvited (непознат)
Публикувано25.06.08 16:48



Той Расате просто е против гей парада и показноста
Иначе май не му пречи на човека че съществуваме стига да сме наврени в кучи задник и да не се виждаме много



Ох ама много ми хареса Боянчо.
Боянеее ако искаш остави си номера тука да се видим някой път след парада за по едно кафе

I need a moment to deliberate

Тема Re: ИСТИНСКИЯТ ПРОБЛЕМнови [re: Uninvited]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано25.06.08 17:40



Разбирам, че му се иска на Расате да ни няма или да живеем в кучи гъз, ама няма да стане. Ще живеем както си искаме и това си е... от нас си зависи...

Да видим дали ще има някой на този гей парад. Искрено се надявам зад него да стои сериозна организация а да не е плод на моментен импулс и наистина да има както представители на НПО та, така и артисти и тн... Ако обаче там отидат само 3ма души от Джемини, ще е истински провал, пък медиите ще гръмнат "Педалите се скриха в миша дупка" или нещо от типа "Гейовете избягаха със скоростта на бит педераст..."

Аз за съжалнеие няма да успея да отида, макар че ще видим, ако успея да се върна, ама тогава просто няма да съм в София... :(



Тема Re: Dnes.bg: Кви медии, кви закони, кви пет леванови [re: prinyo]  
Автор Бaбaлюra (Мухозол до край)
Публикувано25.06.08 18:38



Гледайте утре сутрин "Тази сутрин" по bTV. В 8:30 в ефира на сутрешния блок ще "разговарят" Боян Расате (Български национален съюз) и Аксиния Генчева (БГО "Джемини").



Тема Re: Dnes.bg: Кви медии, кви закони, кви пет леванови [re: Бaбaлюra]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (redeaming & hot)
Публикувано25.06.08 18:42



О...

A bad 3 o'clock decision...



Тема Re: бргхнови [re: mizrahi]  
Автор petar28 (непознат )
Публикувано25.06.08 19:01



И аз няма да успея, прибирам се от чужбина на 30ти вечерта :(



Тема Re: ИСТИНСКИЯТ ПРОБЛЕМнови [re: ljove]  
Автор Kirinlchiban (MPI)
Публикувано25.06.08 19:15



Напълно съм съгласен с 95% от написаното, но за дереджето на държавата са виновни всички, не само хетеросексуалните. Големият проблем е, че всички чакаме държавата да ни оправи. Навремето Джон Кенеди е казал "Не питай, какво държавата ще направи за теб, а се запитай какво ти ще направиш за държавата ?"
Когато всеки българин, без знаение дали е хетеро, хомо, лезби и т.н. разбере смисъла на това изречение, може би след 100-150 години, тогава България ще стане модерна държава. И това няма нищо общо с правата гейовете!

"Нямаш нищо против гейовете, но допускаш, че други могат и трябва да протестират- да заплашват с физическа разправа,"

Всеки има право да протестира, за каквото си поиска. Това е демокрацията. Преди седмица "Дучето", верен фен на ЦСКА, бе отправил заплаха към Сашо Томов, че ще го разчекне, и то публично по медиите, но както виждаш никой не му се върза на високопарните намерения.
По същата логика, не е необходимо да обръщаш внимание на Рассате. Ако наистина има ексцесии, той ще бъде съден заради тях, а не заради гейовете по принцип. За сега Рассате само дърдори.

Редактирано от Kirinlchiban на 25.06.08 19:20.



Тема Re: Dnes.bg: Кви медии, кви закони, кви пет леванови [re: Бaбaлюra]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано25.06.08 19:17



Защо не Сталик, познавате ли го, поканихте ли го? Май ще бъде напуста и тази "дискусия"...




Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: ИСТИНСКИЯТ ПРОБЛЕМнови [re: Kirinlchiban]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано25.06.08 19:22



Кенеди съм го цитирал вече тук...


А съдебна власт- у нас? Разсмиваш ме....

Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: ИСТИНСКИЯТ ПРОБЛЕМнови [re: mizrahi]  
Автор Kirinlchiban (MPI)
Публикувано25.06.08 19:30



"Не ми говори за Закони... В БГ има Закон за защита срещу дискриминацията. Той общо взето гарантира правото на всички граждани да бъдат такива, каквито са, без да бъдат тормозени за това"

Да, но има и свобода на словото, и свободата да протестираш.

"Аз не идвам в твоето семейство да ти обяснявам, че си грешка на природата"

Мен, това какво правиш в личния си живот не ме грее. Но се дразня на онези, които искат признание, без да са го заслужили.

Ако искаш всички да те уважадат, постигни го с някакъв твой принос, а не с това, че си гей. Един пионерите на самолетостроенето е имал хомосексуални наклонности. Но в съзнанието на хората, той е блестящ инженер. Никой не го интересува, че е гей.

Рассате не ме интересува, нито ме притеснява. Наци има навсякъде. Междувременно, много момчета в САЩ също ги страх да се признаят за гейове. Става дума за САЩ, където дори има разрешени гей-бракове, а не за България.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.