Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:02 30.04.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема За слабите мъже...нови  
Автор Guardian_HeartsМодератор (redeaming & hot)
Публикувано26.09.07 23:57



Какво по дяволите виждате в тях?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?


Искам да чуя мнението ви за предпочитаните типажи.
По какво си падате вие - по какви мъже?
Защо един сочен мъж ще изгуби пред една вейка, дори да прави фантастични свирки на фона на слаботелесното подухване?
Защо един мърляв хърбел ще се котира по добре от спретнат пукавелко?
Защо тук вирее само мускулната мечка, но не и другите и събратя, братовчеди и роднини по мъжка линия, които другаде вървят ръка за ръка?
Как 50 кила са секси, а 90 - не?
Пенисът мускул ли е, и ако "да" - гарантира ли мускулягата ефикасността на прилежащото му достойнство?
Защо ако се възбудиш от торба кокали се смята за нормално, а от космат тираджия с корем - извратено?
И въобще - какво по дяволите виждате в слабите мъже?!?!?!?!?
... И все в тоя дух. Ако имате и вие подобни въпроси - споделете ги!

И малко материал, преди следващия ми постинг, евентуално след няколко мнения:
- мъж без задник не е мъж;
- мъж с миниатюрен задник не е мъж;
- мъж, когото мога да счупя с един удар по гърба не е мъж;
- мъж, който не би издържал на нещо повече от лек ефирен секс не е мъж;

(to be continued)



Тема Re: За слабите мъже...нови [re: Guardian_Hearts]  
Автор Пaвчyko (živ)
Публикувано27.09.07 02:07



Сега ще се обиждаме ли?!
Всичко е въпрос на вкус... На мен примерно не ми се свиждат шкембета, отпуснати тела и тлъстини. Предпочитам хора с нормално или тънко телосложение. Това за свирките не знам от къде си си го измислил - няма нищо общо с телосложението, защото съм пробвал и с двата типа (дебели, тънки), и от двата съм имал случаи на разочарование, и случаи на удоволствие.

Ето в новия ми колега, който е тънък какво привлекателно намирам:
- не е изваден от списание, но си има някакъв специфичен чар в чертите на лицето
- има страхотен глас (въпреки, че има 1-2 езикови паразита, които ме дразнят, но...човек като хлътне по някого го приема и с недостатъците му)
- няма тлъстини и тялото му изглежда стегнато
- от това, което успях да изчопля до момента си пада по по-тежките сексуални занимания


- имаме страшно много общи теми за разговор в профисионален и личен план, и почти еднакъв вкус
- разправяме си мръснишки истории и вицове без да се притесняваме един от друг докато останалите колеги позеленяват пред повръщане докато ни слушат
- не пуши
- не е лесен, което е много важно за мен, защото ако нямам предизвикателство насреща губя всякакъв интерес

За задниците не си прав, щото имам приятели и приятелки, които като ми го хванат после не мога да ги накарам да пуснат По-добре малък и стегнат от колкото грамаден и разплут ... поне така стоят нещата за мен

Я сподели какъв е поводът за тази остра тема? Да не би да са те заменили... Ако е така, съчувствам ти... и на тънките ни се случва ... и на мен ми се случи това лято да ме заменят с друг тънък, но гледам да съм над тези неща... така е било съдено...




Тема Re: За слабите мъже...нови [re: Guardian_Hearts]  
Автор L.J.K. (не/бесен)
Публикувано27.09.07 02:49



Сеа, нема се засягам*, а и въпросът е интересен!

Значи на външен вид определно не предопчитам пълните господа - наистина даже са ми леко гнусни.
Ъх, тлъст задник - боже опази! Ще ми дойде да се застрелям ако някой ден го пусна. Ходене, каране на колело, плуване - даже без специално трениране във финтеса, всичко може да ти стегне г*зта, дявол да го вземе. Занчи, като видя някое хубво лице и после тлъст, запуснат, разплут задникь – ми се отщява всичко... А и не ми е много удобно, занеш за какво;)
Малко коремче не е такъв проблем. Е*ал съм се с леко сочен младеж, с умерен задник(!) но и с бирене коремче, за което той бая се притесняваше... За мен не беше проблем - даже много добре си беше човека, пък и е хубавец.

За това: "мъж, който не би издържал на нещо повече от лек ефирен секс не е мъж " ша има да вземаш - хич не е вярно - може да сме слаби, но сме енергични. Тежи, не тежи - да знаеш бая щъкам! Пълните да му мислят могат ли да наваксат, ха!

Стегнатото тяло определено е за предпочитане, за гледане и за пипане, но като дойде до секс и други неща са по-важни, поне за мен. Не размера бе - не само - ами енергията - а тя не е свързана с масата. Един жилав колоездач с яки прасци и по-слабо тяло е много по-енергичен от един насечен фитнес-маниак.
Напимер, с културист, или някой тип "охранител" просто не мога да си представя какво мога да правя - това чудо тежи като говедо. Те мутрите често са и с тлъсти мускули - пинеш, то меко... Не, даже на външен вид не ми харесват - аз пък на това не мога да му разбера какво му е хубавото, ама...

Ъъъ, още нещо - май казват, че хубостта е до време, а пък коремчето и гъза са непреодолими възрастови изменения. Но аз си викам -- добре си е слаб и жилав, докато мога
И друго нещичко:сети се какво казало кучето като се облизало отзад




--- Забе(ле)жка под черта--
*щото моят показател за телесната маса (BMI) е 19.8, което е в долната граница на "нормалното" телосложение за моята възрастова група...


T. Капоти (1948)
– C. Van Vechten

Тема Re: За слабите мъже...нови [re: Guardian_Hearts]  
Автор aпpил (STR8)
Публикувано27.09.07 08:56



Аз пък се чудя защо не се котират по-високо косматите гърбове, след като обикновено не намирам нищо привлекателно у неокосмените, слабо окосмените и обезкосмените мъже.









Тема Re: За слабите мъже...нови [re: Guardian_Hearts]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано27.09.07 09:41



Темата ти наистина е интересна, но и тука няма да се стигне до някакво съгласие - знаеш как е, когато видиш едно момче или ти харесва, или не ти харесва... Няма какво да се направи - въпрос на "химия" ако щеш...

Колкото до тялото, всеки си има вкус. Дебели не харесвам - намирам ги за хора със слаба воля - тялото е нещо, което се прави, което може да се контролира. Човека, който тежи 140 килограма има някакъв недостатък на характера, който го е довел дотук, от където впрочем няма връщане...

Апропо, момчета, които са толкова слаби, че могат да си мият краката в епруветка също ме отблъскват. Може би е остатък от родова памет /понеже съм наполовина евреин/, ама ми напомнят за концлагеристи... Спомням си едно момче, хубаво уж, ама като се съблече и се надупи, то тазовите му кости се очертаха ясно, все едно скелет бррррррррр...

Иначе телосложение в рамките на нормалното ми харесва, дори и да няма плочки на корема :) Имал съм момчета, които са били леко загладени, но много секси... Имал съм и слабичи, но те се котират, само ако са тийн... иначе един по възрастен мъж с инфантилно телосложение на 15 годишен ми се вижда гнусен и сух...

Както стана ясно от казаното по-горе - всеки си има вкус :)



Тема Re: За слабите мъже...нови [re: Guardian_Hearts]  
Автор WebMister (content)
Публикувано27.09.07 14:52



хмм, май ще стане като "гласувам за това и това мнение", защото май повечето го казаха вече.


най-важното е човека в тялото си . ще си харесвам мъжа и 100 кила да стане, а ако не му харесва ще му помогна да го овладее .
Като цяло визуално не харесвам нито прекалено пълни нито прекалено слаби. Аз самия съм си донякъде във втората категория и от години се каня да направя нещо по въпроса

И наистина, кой ти каза че слабите мъже не издържат на нещо повече от лек ефирен секс?



Тема Re: За слабите мъже...нови [re: Guardian_Hearts]  
Автор redjeep (TJ-Sport)
Публикувано27.09.07 16:30



И аз да се включа.
За всеки влак си има пътници.
При всички случаи ще има обидени,но пък кой ви познава.
Природа,какво да се прави.Ако всички сме еднакви,сигорно ще е ужасно.
От пълните и закръглени мъже има такива чаровници,
може да е пълен и закръглен,обаче да е душата на компанията.
Давам пример:
Бях поканен на някакво събиране с почерпка.Имаше много хора не познавах никого.Един ми се наби в очите веднага,пълен, грозен.Но какво се оказа.
Та той бе такава душа,и ми стана най симпатичният от всички.
Какво аз харесвам.Определено слабите,за секса става дума.
За приятелите, истинските приетели те не се избират.



Тема Re: За слабите мъже...нови [re: redjeep]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано27.09.07 17:29



Да, ама тука става въпрос за секс - ако ще да е най готиния на света като характер, не съм сигурен, че мога да си легна с него, заради характера, ако физически ме отблъсква...

Иначе се е случвало тялото да няма кой знае какво значение, когато всичко друго е ок, ама все пак в определени граници :)



Тема Re: За слабите мъже...нови [re: mizrahi]  
Автор redjeep (TJ-Sport)
Публикувано27.09.07 17:42



Точно така,аз мисля,че добре се изразих.Съгласен съм с теб.



Тема Re: За слабите мъже...нови [re: redjeep]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано27.09.07 22:16



:)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.