Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:47 21.05.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: За слабите мъже...нови [re: Guardian_Hearts]  
Автор davide ()
Публикувано07.10.07 17:08



В мъжкото тяло винаги най-много съм харесвал добрата пропорция между височина и ширина, т.е. стройните и слаби момчета. Нямам предвид колкото по-висок и слаб, толкова по-добре, защото всяко нещо си има приемливи граници и не е добре да се навлиза нито в едната, нито в другата крайност.

Примерно височина 190 см. и тегло 55 кг. определено е под нормата. И все пак, ако не може идеалната балансирана пропорция, определено предпочитам килограмите да са под нормата, отколкото над нея. Затова ще избера 190/55 пред 170/80.

А ако към добрата пропорция добавим атлетичност и релеф, както и прилично о(без)космяване, това вече е най-доброто за мен. Харесва ми, когато атлетичността е такава, че не разваля пропорциите. Ето защо културисти или разни там напомпани мъжаги, колкото и да са стегнати, нямат шансове да ми харесат.

Във връзка с отговора на WebMister - не знам дали бих си харесвал мъжа, ако стане 100 кила. Може би само, ако прави големи усилия да ги смъкне, т.е. ми показва искрено, че иска да е това, което харесвам. Всъщност, дори тогава няма да го харесвам външно, но поне ще го има все още духовното привличане. Ако ще ми става 100 кила и ще ми се хили насреща тъпо, няма да се разберем - това вече си е неуважение към другия (мен), та дори и той да си се харесва...

Наистина тръгвам да търся морето и тебе.
С огромното мое безумие тръгвам.


Тема Re: За слабите мъже...нови [re: davide]  
Автор hauntedsoul (mmm)
Публикувано07.10.07 20:07



хм...ако си влюбен в твоя ше го харесваш и 200 кила да стане...

___

Bitter Suites to Succubi *evil grin*

LIVE AND LET OTHERS DIE


Тема Re: За слабите мъже...нови [re: hauntedsoul]  
Автор davide ()
Публикувано07.10.07 20:16



Ако аз стана 300 кила, вероятно ще се окажеш прав.

Иначе ме бъркаш с някого.

Наистина тръгвам да търся морето и тебе.
С огромното мое безумие тръгвам.


Тема Re: За слабите мъже...нови [re: davide]  
Автор hauntedsoul (mmm)
Публикувано07.10.07 20:30



мм...кофти

___

Bitter Suites to Succubi *evil grin*

LIVE AND LET OTHERS DIE


Тема Re: За слабите мъже...нови [re: Guardian_Hearts]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано07.10.07 23:01



По принцип не си падам по пълни..... Но съм имал гаджета, които нямат много общо с представата ми за външа красота. С едно от тях изкарахме две години- след третия- четвъртия месец вече не забелязвах нещата, които не ми харесваха отначало. Като се разделихме, мислех, че настъпва Апокалипсиса. Харесвам стройни и с нормално телосложение, но това е само началото, и тъй като не си падам по еднодневните креватни изпълнения, не мога да се закълна, че извън тези параметри не бих се услушвал, ако се налага да търся трайна връзка.



Тема Re: За слабите мъже...нови [re: davide]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано08.10.07 10:56



Затова ще избера 190/55 пред 170/80

Брррр, какъв ужас... 190/55...Кво ще го правиш тоя ходещ скелет?! Настръхвам само като си представя... То не съм и сигурен, дали може да има жив мъж с такова съотношение. Това не е под нормата, това си е анорексия...

Иначе всички харесваме стройни и стегнати... Общо взето добре е килцата да са по формулата ръста -110, но и минус 100 пак са добре, стига да са стегнати или с мускули...



Тема Re: За слабите мъже...нови [re: mizrahi]  
Автор davide ()
Публикувано08.10.07 17:30



Аз казах, че ако трябва да се избира между 190/55 и 170/80 определено бих избрал скелета, колкото и ужасно да ви се струва. А ти го вадиш от контекста и излиза, че си падам по скелети.



Моето сравнение беше крайно в стил: "ако трябва да изберете по-малката злина от двете...". Иначе какво бих го правил скелета - ами на първо място май ще гледам да НЕ го събличам... Все пак бих се радвал да не е толкова анорексичен колкото съм написал...

Наистина тръгвам да търся морето и тебе.
С огромното мое безумие тръгвам.


Тема Re: За слабите мъже...нови [re: davide]  
Автор WebMister (content)
Публикувано08.10.07 17:52



А когато се облича ще му даваш подплънки?


Шегувам се, разбрах те правилно.



Тема Re: За слабите мъже...нови [re: davide]  
Автор aпpил (STR8)
Публикувано08.10.07 18:16



Ако ще ми става 100 кила и ще ми се хили насреща тъпо, няма да се разберем - това вече си е неуважение към другия (мен), та дори и той да си се харесва...

Ами ако идеалната балансирана пропорция на приятеля ти претърпи травматична ампутация на краката, какво правиш? Просто питам.





Тема Re: За слабите мъже...нови [re: aпpил]  
Автор davide ()
Публикувано08.10.07 18:39



Колко си жалък само!!!!!!!!! И това е най-малкото, което мога да ти кажа...

Наистина тръгвам да търся морето и тебе.
С огромното мое безумие тръгвам.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.