Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:51 17.05.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема За слабите мъже...  
Автор Guardian_HeartsМодератор (redeaming & hot)
Публикувано26.09.07 23:57



Какво по дяволите виждате в тях?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?


Искам да чуя мнението ви за предпочитаните типажи.
По какво си падате вие - по какви мъже?
Защо един сочен мъж ще изгуби пред една вейка, дори да прави фантастични свирки на фона на слаботелесното подухване?
Защо един мърляв хърбел ще се котира по добре от спретнат пукавелко?
Защо тук вирее само мускулната мечка, но не и другите и събратя, братовчеди и роднини по мъжка линия, които другаде вървят ръка за ръка?
Как 50 кила са секси, а 90 - не?
Пенисът мускул ли е, и ако "да" - гарантира ли мускулягата ефикасността на прилежащото му достойнство?
Защо ако се възбудиш от торба кокали се смята за нормално, а от космат тираджия с корем - извратено?
И въобще - какво по дяволите виждате в слабите мъже?!?!?!?!?
... И все в тоя дух. Ако имате и вие подобни въпроси - споделете ги!

И малко материал, преди следващия ми постинг, евентуално след няколко мнения:
- мъж без задник не е мъж;
- мъж с миниатюрен задник не е мъж;
- мъж, когото мога да счупя с един удар по гърба не е мъж;
- мъж, който не би издържал на нещо повече от лек ефирен секс не е мъж;

(to be continued)



Тема Re: За слабите мъже...нови [re: Guardian_Hearts]  
Автор Пaвчyko (živ)
Публикувано27.09.07 02:07



Сега ще се обиждаме ли?!
Всичко е въпрос на вкус... На мен примерно не ми се свиждат шкембета, отпуснати тела и тлъстини. Предпочитам хора с нормално или тънко телосложение. Това за свирките не знам от къде си си го измислил - няма нищо общо с телосложението, защото съм пробвал и с двата типа (дебели, тънки), и от двата съм имал случаи на разочарование, и случаи на удоволствие.

Ето в новия ми колега, който е тънък какво привлекателно намирам:
- не е изваден от списание, но си има някакъв специфичен чар в чертите на лицето
- има страхотен глас (въпреки, че има 1-2 езикови паразита, които ме дразнят, но...човек като хлътне по някого го приема и с недостатъците му)
- няма тлъстини и тялото му изглежда стегнато
- от това, което успях да изчопля до момента си пада по по-тежките сексуални занимания


- имаме страшно много общи теми за разговор в профисионален и личен план, и почти еднакъв вкус
- разправяме си мръснишки истории и вицове без да се притесняваме един от друг докато останалите колеги позеленяват пред повръщане докато ни слушат
- не пуши
- не е лесен, което е много важно за мен, защото ако нямам предизвикателство насреща губя всякакъв интерес

За задниците не си прав, щото имам приятели и приятелки, които като ми го хванат после не мога да ги накарам да пуснат По-добре малък и стегнат от колкото грамаден и разплут ... поне така стоят нещата за мен

Я сподели какъв е поводът за тази остра тема? Да не би да са те заменили... Ако е така, съчувствам ти... и на тънките ни се случва ... и на мен ми се случи това лято да ме заменят с друг тънък, но гледам да съм над тези неща... така е било съдено...




Тема Re: За слабите мъже...нови [re: Guardian_Hearts]  
Автор L.J.K. (не/бесен)
Публикувано27.09.07 02:49



Сеа, нема се засягам*, а и въпросът е интересен!

Значи на външен вид определно не предопчитам пълните господа - наистина даже са ми леко гнусни.
Ъх, тлъст задник - боже опази! Ще ми дойде да се застрелям ако някой ден го пусна. Ходене, каране на колело, плуване - даже без специално трениране във финтеса, всичко може да ти стегне г*зта, дявол да го вземе. Занчи, като видя някое хубво лице и после тлъст, запуснат, разплут задникь – ми се отщява всичко... А и не ми е много удобно, занеш за какво;)
Малко коремче не е такъв проблем. Е*ал съм се с леко сочен младеж, с умерен задник(!) но и с бирене коремче, за което той бая се притесняваше... За мен не беше проблем - даже много добре си беше човека, пък и е хубавец.

За това: "мъж, който не би издържал на нещо повече от лек ефирен секс не е мъж " ша има да вземаш - хич не е вярно - може да сме слаби, но сме енергични. Тежи, не тежи - да знаеш бая щъкам! Пълните да му мислят могат ли да наваксат, ха!

Стегнатото тяло определено е за предпочитане, за гледане и за пипане, но като дойде до секс и други неща са по-важни, поне за мен. Не размера бе - не само - ами енергията - а тя не е свързана с масата. Един жилав колоездач с яки прасци и по-слабо тяло е много по-енергичен от един насечен фитнес-маниак.
Напимер, с културист, или някой тип "охранител" просто не мога да си представя какво мога да правя - това чудо тежи като говедо. Те мутрите често са и с тлъсти мускули - пинеш, то меко... Не, даже на външен вид не ми харесват - аз пък на това не мога да му разбера какво му е хубавото, ама...

Ъъъ, още нещо - май казват, че хубостта е до време, а пък коремчето и гъза са непреодолими възрастови изменения. Но аз си викам -- добре си е слаб и жилав, докато мога
И друго нещичко:сети се какво казало кучето като се облизало отзад




--- Забе(ле)жка под черта--
*щото моят показател за телесната маса (BMI) е 19.8, което е в долната граница на "нормалното" телосложение за моята възрастова група...


T. Капоти (1948)
– C. Van Vechten

Тема Re: За слабите мъже...нови [re: Guardian_Hearts]  
Автор aпpил (STR8)
Публикувано27.09.07 08:56



Аз пък се чудя защо не се котират по-високо косматите гърбове, след като обикновено не намирам нищо привлекателно у неокосмените, слабо окосмените и обезкосмените мъже.









Тема Re: За слабите мъже...нови [re: Guardian_Hearts]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано27.09.07 09:41



Темата ти наистина е интересна, но и тука няма да се стигне до някакво съгласие - знаеш как е, когато видиш едно момче или ти харесва, или не ти харесва... Няма какво да се направи - въпрос на "химия" ако щеш...

Колкото до тялото, всеки си има вкус. Дебели не харесвам - намирам ги за хора със слаба воля - тялото е нещо, което се прави, което може да се контролира. Човека, който тежи 140 килограма има някакъв недостатък на характера, който го е довел дотук, от където впрочем няма връщане...

Апропо, момчета, които са толкова слаби, че могат да си мият краката в епруветка също ме отблъскват. Може би е остатък от родова памет /понеже съм наполовина евреин/, ама ми напомнят за концлагеристи... Спомням си едно момче, хубаво уж, ама като се съблече и се надупи, то тазовите му кости се очертаха ясно, все едно скелет бррррррррр...

Иначе телосложение в рамките на нормалното ми харесва, дори и да няма плочки на корема :) Имал съм момчета, които са били леко загладени, но много секси... Имал съм и слабичи, но те се котират, само ако са тийн... иначе един по възрастен мъж с инфантилно телосложение на 15 годишен ми се вижда гнусен и сух...

Както стана ясно от казаното по-горе - всеки си има вкус :)



Тема Re: За слабите мъже...нови [re: Guardian_Hearts]  
Автор WebMister (content)
Публикувано27.09.07 14:52



хмм, май ще стане като "гласувам за това и това мнение", защото май повечето го казаха вече.


най-важното е човека в тялото си . ще си харесвам мъжа и 100 кила да стане, а ако не му харесва ще му помогна да го овладее .
Като цяло визуално не харесвам нито прекалено пълни нито прекалено слаби. Аз самия съм си донякъде във втората категория и от години се каня да направя нещо по въпроса

И наистина, кой ти каза че слабите мъже не издържат на нещо повече от лек ефирен секс?



Тема Re: За слабите мъже...нови [re: Guardian_Hearts]  
Автор redjeep (TJ-Sport)
Публикувано27.09.07 16:30



И аз да се включа.
За всеки влак си има пътници.
При всички случаи ще има обидени,но пък кой ви познава.
Природа,какво да се прави.Ако всички сме еднакви,сигорно ще е ужасно.
От пълните и закръглени мъже има такива чаровници,
може да е пълен и закръглен,обаче да е душата на компанията.
Давам пример:
Бях поканен на някакво събиране с почерпка.Имаше много хора не познавах никого.Един ми се наби в очите веднага,пълен, грозен.Но какво се оказа.
Та той бе такава душа,и ми стана най симпатичният от всички.
Какво аз харесвам.Определено слабите,за секса става дума.
За приятелите, истинските приетели те не се избират.



Тема Re: За слабите мъже...нови [re: redjeep]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано27.09.07 17:29



Да, ама тука става въпрос за секс - ако ще да е най готиния на света като характер, не съм сигурен, че мога да си легна с него, заради характера, ако физически ме отблъсква...

Иначе се е случвало тялото да няма кой знае какво значение, когато всичко друго е ок, ама все пак в определени граници :)



Тема Re: За слабите мъже...нови [re: mizrahi]  
Автор redjeep (TJ-Sport)
Публикувано27.09.07 17:42



Точно така,аз мисля,че добре се изразих.Съгласен съм с теб.



Тема Re: За слабите мъже...нови [re: redjeep]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано27.09.07 22:16



:)



Тема Re: За слабите мъже...нови [re: mizrahi]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (redeaming & hot)
Публикувано27.09.07 22:31



He looks retarted...





Тема Re: За слабите мъже...нови [re: mizrahi]  
Автор [bbourgas] (дзверо)
Публикувано28.09.07 11:54



абе нямат ли тия мъже пари за едно подстригване?



аз като видя някакви дългокоси и ми се повдига



Тема Re: За слабите мъже...нови [re: [bbourgas]]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано28.09.07 12:02



Принципно и аз не обичам дългокоси, ама Рафа прилича на индианец, така че става :) Като добавим едно много яко дупе и лапешка физиономия /все пак на снимката сигурно е на 18/ направо се побърквам :)



Тема Re: За слабите мъже...нови [re: [bbourgas]]  
Автор hauntedsoul (mmm)
Публикувано28.09.07 18:15



хмм дългокосите мъже изглеждат неустоимо с черно червило и без дрехи...

___

Bitter Suites to Succubi *evil grin*

LIVE AND LET OTHERS DIE

Редактирано от hauntedsoul на 28.09.07 18:15.



Тема Re: За слабите мъже...нови [re: hauntedsoul]  
Автор Пaвчyko (živ)
Публикувано28.09.07 20:57



хм ... въпрос на вкус... мен готик хората ме отблъскват...




Тема Re: За слабите мъже...нови [re: hauntedsoul]  
Автор [bbourgas] (дзверо)
Публикувано29.09.07 14:45







Тема Re: За слабите мъже...нови [re: [bbourgas]]  
Автор hauntedsoul (mmm)
Публикувано29.09.07 22:35



хм...неее..смисъл...пийт стийл...хехе....за визията му от близкото минало говоря (сега е доста дърт).., ии най-вече за снимките в Playgirl



___

Bitter Suites to Succubi *evil grin*

LIVE AND LET OTHERS DIE<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от hauntedsoul на 29.09.07 22:38.</EM></FONT></P>

Редактирано от hauntedsoul на 29.09.07 22:43.



Тема Re: За слабите мъже...нови [re: hauntedsoul]  
Автор Пaвчyko (živ)
Публикувано30.09.07 02:25



аз си представих нещо такова:


но голо

Редактирано от Пaвчyko на 30.09.07 02:28.



Тема Re: За слабите мъже...нови [re: Пaвчyko]  
Автор hauntedsoul (mmm)
Публикувано30.09.07 10:15



не ти излиза JPG-to...поне аз не го виждам....

___

Bitter Suites to Succubi *evil grin*

LIVE AND LET OTHERS DIE


Тема Re: За слабите мъже...нови [re: WebMister]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (redeaming & hot)
Публикувано01.10.07 11:03



Ето, на теб бих ти повярвал, че се влюбваш и обичаш.





Тема Re: За слабите мъже...нови [re: Guardian_Hearts]  
Автор davide ()
Публикувано07.10.07 17:08



В мъжкото тяло винаги най-много съм харесвал добрата пропорция между височина и ширина, т.е. стройните и слаби момчета. Нямам предвид колкото по-висок и слаб, толкова по-добре, защото всяко нещо си има приемливи граници и не е добре да се навлиза нито в едната, нито в другата крайност.

Примерно височина 190 см. и тегло 55 кг. определено е под нормата. И все пак, ако не може идеалната балансирана пропорция, определено предпочитам килограмите да са под нормата, отколкото над нея. Затова ще избера 190/55 пред 170/80.

А ако към добрата пропорция добавим атлетичност и релеф, както и прилично о(без)космяване, това вече е най-доброто за мен. Харесва ми, когато атлетичността е такава, че не разваля пропорциите. Ето защо културисти или разни там напомпани мъжаги, колкото и да са стегнати, нямат шансове да ми харесат.

Във връзка с отговора на WebMister - не знам дали бих си харесвал мъжа, ако стане 100 кила. Може би само, ако прави големи усилия да ги смъкне, т.е. ми показва искрено, че иска да е това, което харесвам. Всъщност, дори тогава няма да го харесвам външно, но поне ще го има все още духовното привличане. Ако ще ми става 100 кила и ще ми се хили насреща тъпо, няма да се разберем - това вече си е неуважение към другия (мен), та дори и той да си се харесва...

Наистина тръгвам да търся морето и тебе.
С огромното мое безумие тръгвам.


Тема Re: За слабите мъже...нови [re: davide]  
Автор hauntedsoul (mmm)
Публикувано07.10.07 20:07



хм...ако си влюбен в твоя ше го харесваш и 200 кила да стане...

___

Bitter Suites to Succubi *evil grin*

LIVE AND LET OTHERS DIE


Тема Re: За слабите мъже...нови [re: hauntedsoul]  
Автор davide ()
Публикувано07.10.07 20:16



Ако аз стана 300 кила, вероятно ще се окажеш прав.

Иначе ме бъркаш с някого.

Наистина тръгвам да търся морето и тебе.
С огромното мое безумие тръгвам.


Тема Re: За слабите мъже...нови [re: davide]  
Автор hauntedsoul (mmm)
Публикувано07.10.07 20:30



мм...кофти

___

Bitter Suites to Succubi *evil grin*

LIVE AND LET OTHERS DIE


Тема Re: За слабите мъже...нови [re: Guardian_Hearts]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано07.10.07 23:01



По принцип не си падам по пълни..... Но съм имал гаджета, които нямат много общо с представата ми за външа красота. С едно от тях изкарахме две години- след третия- четвъртия месец вече не забелязвах нещата, които не ми харесваха отначало. Като се разделихме, мислех, че настъпва Апокалипсиса. Харесвам стройни и с нормално телосложение, но това е само началото, и тъй като не си падам по еднодневните креватни изпълнения, не мога да се закълна, че извън тези параметри не бих се услушвал, ако се налага да търся трайна връзка.



Тема Re: За слабите мъже...нови [re: davide]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано08.10.07 10:56



Затова ще избера 190/55 пред 170/80

Брррр, какъв ужас... 190/55...Кво ще го правиш тоя ходещ скелет?! Настръхвам само като си представя... То не съм и сигурен, дали може да има жив мъж с такова съотношение. Това не е под нормата, това си е анорексия...

Иначе всички харесваме стройни и стегнати... Общо взето добре е килцата да са по формулата ръста -110, но и минус 100 пак са добре, стига да са стегнати или с мускули...



Тема Re: За слабите мъже...нови [re: mizrahi]  
Автор davide ()
Публикувано08.10.07 17:30



Аз казах, че ако трябва да се избира между 190/55 и 170/80 определено бих избрал скелета, колкото и ужасно да ви се струва. А ти го вадиш от контекста и излиза, че си падам по скелети.



Моето сравнение беше крайно в стил: "ако трябва да изберете по-малката злина от двете...". Иначе какво бих го правил скелета - ами на първо място май ще гледам да НЕ го събличам... Все пак бих се радвал да не е толкова анорексичен колкото съм написал...

Наистина тръгвам да търся морето и тебе.
С огромното мое безумие тръгвам.


Тема Re: За слабите мъже...нови [re: davide]  
Автор WebMister (content)
Публикувано08.10.07 17:52



А когато се облича ще му даваш подплънки?


Шегувам се, разбрах те правилно.



Тема Re: За слабите мъже...нови [re: davide]  
Автор aпpил (STR8)
Публикувано08.10.07 18:16



Ако ще ми става 100 кила и ще ми се хили насреща тъпо, няма да се разберем - това вече си е неуважение към другия (мен), та дори и той да си се харесва...

Ами ако идеалната балансирана пропорция на приятеля ти претърпи травматична ампутация на краката, какво правиш? Просто питам.





Тема Re: За слабите мъже...нови [re: aпpил]  
Автор davide ()
Публикувано08.10.07 18:39



Колко си жалък само!!!!!!!!! И това е най-малкото, което мога да ти кажа...

Наистина тръгвам да търся морето и тебе.
С огромното мое безумие тръгвам.


Тема Re: За слабите мъже...нови [re: davide]  
Автор aпpил (STR8)
Публикувано08.10.07 19:09



Правилният отговор беше „не знам“. Благодаря за мнението.





Тема Re: За слабите мъже...нови [re: aпpил]  
Автор hauntedsoul (mmm)
Публикувано08.10.07 20:07



евала



___

Bitter Suites to Succubi *evil grin*

LIVE AND LET OTHERS DIE

Тема Re: За слабите мъже...нови [re: hauntedsoul]  
Автор aпpил (STR8)
Публикувано08.10.07 20:57



Цял ден бях под впечатлението от разказ на съседка. Наскоро дъщеря `и е загубила двете си гърди, след което зет `и е изоставил съпругата си.

Защо съм отправил въпроса си към davide? Интуитивно.

Дали след репликите, които сме си разменили с последния, ми е олекнало? Като си легна, ще си помисля колко съм жалък; ако се съглася с него, ще си поплача, и ще ми олекне.



Редактирано от aпpил на 08.10.07 21:19.



Тема Re: За слабите мъже...нови [re: aпpил]  
Автор davide ()
Публикувано09.10.07 00:37



Драмата на съседката ти е голяма. Но не може да я използваш, за да се гавриш с мен и моя приятел. Защото, да, за мен въпросът ти беше чиста ГАВРА, още повече, че иронията, която лъха от него, го кара да звучи не като въпрос, а като: "явно щом няма идеалната пропорция, разкарваш човека. Баси тъпанара!"...

В постинга си казах само какво харесвам в мъжкото тяло и какво не. Идеалната пропорция не ми е фикс идея. Но явно не можеш да го разбереш. Както не правиш разлика между "стане 100 кила и иска да ги смъкне" и "стане 100 кила и се хили насреща тъпо". Второто е свързано с неуважение, докато първото - каквато и да е причината за качването на килограмите, независимо дали успява да ги смъкне или не, ще съм до него и ще се борим.

Драмата е нещо съвсем друго. Как смееш да намекваш дори, че единственото, което ме интересува е някаква си "идеална пропорция" и дори в случай на такава драма (ампутация на краката) за каквато споменаваш пак тя ще е единственото, от което ще се ръководя???????????? Не помня откога не бях чел нещо по-грозно и обидно от това........... Чиста гавра.....

И откъде-накъде ще ми философстваш, че правилният отговор бил "не знам"?! Е, ще те разочаровам - ако не дай си боже нещо такова се случи, ще бъда до приятеля си и по този въпрос две мнения няма. Следващия път, когато си под въздействието на драма, недей да я проектираш безмозъчно и грозно където ти падне, а чети и мисли! Ако не можеш, изчакай да ти мине. А ако искаш да споделиш нещо за драмата, има си цивилизовани начини за това.

П.П. И няма нужда да ми "благодариш".

Наистина тръгвам да търся морето и тебе.
С огромното мое безумие тръгвам.


Тема Re: За слабите мъже...нови [re: davide]  
Автор aпpил (STR8)
Публикувано09.10.07 01:54



И няма нужда да ми "благодариш".

Обаче ти благодаря. За повода, който ми даде, да се замисля дали често не съм по-циничен, отколкото е необходимо. Бъди щастлив.





Тема Re: За слабите мъже...нови [re: davide]  
Автор hauntedsoul (mmm)
Публикувано09.10.07 19:46



Както не правиш разлика между "стане 100 кила и иска да ги смъкне" и "стане 100 кила и се хили насреща тъпо". Второто е свързано с неуважение,

d'oh d'oh d'oh

за кво неуважение и изобщо преценяване на външния вид на другия може да става въпрос в любовта (моето твърдение беще за 'ако си влюбен в твоя')

и ти каза че и тогава няя стане, което просто показва ...хмм шъ замълча

___

Bitter Suites to Succubi *evil grin*

LIVE AND LET OTHERS DIE

Редактирано от hauntedsoul на 09.10.07 19:49.



Тема Re: За слабите мъже...нови [re: hauntedsoul]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано09.10.07 19:48



Абе това с влюбването е друго нещо... Аз по принцип си падам по хлапета. Гаджето ми с което сме заедно от 7 години и нещо вече определено не е хлапе. Сега ако се бях запознал с него, физически нямаше да ме привлече, но пък понеже си е моето гадже и си го обичам, накак си промените във външния вид няма никакво значение...



Тема Re: За слабите мъже...нови [re: hauntedsoul]  
Автор aпpил (STR8)
Публикувано09.10.07 22:29



...шъ замълча

Нима не си любопитен да чуеш печелившите ноти на davide? G7-рекорда на Марая Кери ли се опитваше да строши, или някого в нещо да убеди, не разбрах, но такива тонове го слушах да атакува снощи, че ушите ми пищяха после, а на сутринта почти съжалявах, задето не бях си заработил като хората всичките му среднощни височини... (Лисица танцува на парчето на Бритни Спиърс "Oops!... I Did It Again".) Но стига вече съм се вдетинявал и аз!







Тема Re: За слабите мъже...нови [re: aпpил]  
Автор hauntedsoul (mmm)
Публикувано09.10.07 22:47



хич ми бейбъъ уан мор чайм....axяхяхяхяхяхях...бруталнооо



___

Bitter Suites to Succubi *evil grin*

LIVE AND LET OTHERS DIE

Тема Re: За слабите мъже...нови [re: Guardian_Hearts]  
Автор sieen (непознат )
Публикувано10.10.07 19:22



Знаете ли,много обстоино прочетох всички мнения по темата и ще ви кажа нещо искренно! Много е неудобно и неприатно да си с наднормено тегло направо е ужасно.Казвам го от личен опит ,но какво да направя обичам да си похапвам разни вкусни неща а и обожавам да си готвя.Имам невероятна кухня с какви ли не подправки от всякъде по света където съм ходил.Аз съм точно на 40 години висок съм 176 см и тежа 92 кг ,между другото изглеждам невероятно свеж и витален доста секси и много активен сексуално.Незгодите от пълнотата са свързани всъщност само с вътрешният ми мир.В контекста на това че, повечето от вас пишат че, не биха правили секс с по пълни мъже искам да им кажа само едно.

никога не съм имал проблеми със секса , имам невероятно активен и бурен сексуален живот с красиви и спортен типаж младежи между 19-25 год.възраст каквито харесвам,но не слаби и сухи. Всички те ме харесват и ме търсят наистина искренно и откровенно. Така че наистина не разбирам тази фобия у повечето от вас към слабите и нехарактерните за нашата геогрфска ширина англо-саксонски изпити форми. Искренно Ваш/ Александър Петков.



Тема Re: За слабите мъже...нови [re: sieen]  
Автор Пaвчyko (živ)
Публикувано10.10.07 20:31



Нехарактерни да географската ширина?! Аз сигурно падам от Луната?! - Не, че съм изпит, но не съм дебел, а последното не мисля, че е нормално за която и географска ширина да било... Караш ме да си мисля за "фийдърите", които угояват жени докато последните не могат да мръднат от леглото...




Тема Re: За слабите мъже...нови [re: sieen]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано10.10.07 20:36



Фобия е отблъскване, отвращение от нещо, вероятно не си имал предвид това. Другото е филство.....

Друго не мога да разбера- при положение, че обожаваш готвенето и си хапваш каквото пожелаеш, правиш секс с такива, каквито харесваш, защо наднорменото тегло ти причинява ужасен дискомфорт. Или и ти искаш да влезеш в групата на "слабите и нехарактерните за нашата геогрфска ширина англо-саксонски изпити форми"? А да мечтаем за съвършена форма е малко нагло, при положение че не се полагат необходимите усилия.



Тема Re: За слабите мъже...нови [re: sieen]  
Автор davide ()
Публикувано11.10.07 03:37



Да, наистина в изречението с фобията нещо не е съвсем наред.



Аз, както вече се разбра, съм от онези, които не харесват пълни мъже (и жени). Но и вие сте хора, нали така? И както знаем - за всеки влак си има пътници, така че никога не съм се съмнявал, че и вие се радвате на внимание, но вкусовете са си вкусове... Някой по-горе спомена, че има пълни хора, които са душата на компанията - весели, лъчезарни, енергични (сигурно като теб). Всички познаваме такива. Съмнявам се, че бих правил секс с тях, но ги приемам с вътрешната им красота. Ако обаче бяха по-слабички - определено щяха да ми харесват повече. Външната и вътрешната красота са си отделно и не могат да се компенсират напълно.

Наистина тръгвам да търся морето и тебе.
С огромното мое безумие тръгвам.


Тема Re: За слабите мъже...нови [re: aпpил]  
Автор davide ()
Публикувано11.10.07 05:06



Последни три неща от мен:

1) hauntedsoul каза, че ще замълчи, а не че ще си запуши ушите или затвори очите или спре да чете. Откога мълчанието пречи на чуването, виждането, четенето?

2) Сигурен съм, че много добре ме разбра. Както и всички, които четат какво си пишем (или поне мислещите от тях). Между другото, струва ми се, че прозрях плах опит за неявно (!) извинение в постинга ти за цинизма, но изглежда съм се объркал. Пък и за какво ли ми е неявно такова?

3) Не ви допадна (визирам тук и hauntedsoul) изказването ми, че ако мъжът ми стане 100 кила, може и да не го харесвам. Ще ви го обясня просто - не харесвам пълни мъже. Ако моят мъж напълнее и излезе от определени граници (100 кила определено са над горната граница), с какво ще е по-различен от мазнините или шкембетата, по които не си падам? Тялото си е тяло, душата - душа. Харесването е съчетание от двете. И когато едното от тях се промени, следва автоматична корекция и в харесването. Не е ли логично? Сега, другият компонент, както и фактът, че сме свикнали много с някого, биха могли да притъпят до известна (!) степен промяната. Притъпяването на една промяна не е същото като липса на промяната, не смятате ли? С други думи, ако моят мъж напълнее и стане 100 кила, фактът, че го харесвам и обичам като човек ще притъпяват нехаресването ми на новото му тяло, но това не означава, че ще харесвам тялото му. Ето тук май се разминаваме. Аз поне не мога да казвам на бялото черно и на черното бяло. За това става въпрос.

Ако предположим, че го харесвам външно пълен, тогава за какво имаме вкусове? За какво се опитваме да се поддържаме, да извайваме атлетични тела, да се разкрасяваме? Аааа, да, забравих - любовта... тя прави чудеса... като дойде тя - явно край - само тя и нищо друго. Давай да губим усета си към хубавото, сетивата си, разсъдъка си, давай да ставаме коне с капаци. Може да не ви харесва, но аз не съм така.

Това е моята позиция. Не сте длъжни да я разбирате, не сте длъжни да я приемате, както аз не приемам вашата (и на повечето хора) - "любовта, любовта, вечната и свята любов, тя, тя, тя и само тя...". Само че аз не приемам вашата толерантно, а вие моята - май не чак толкова...

А, да, и още нещо - не вярвам в любовта...
... поне не в онази, в която вярвате вие...

Наистина тръгвам да търся морето и тебе.
С огромното мое безумие тръгвам.


Тема Re: За слабите мъже...нови [re: davide]  
Автор sieen (poznat)
Публикувано11.10.07 11:01



Добре че не съм по слабичък та да вземеш да ме подгониш и да се видя в приключения ! Без да те познавам,само по начина ти на изказ подозирам типажат ти..................охххх...........ДА ПАЗИ ГОСПОД БЪЛГАРИЯ ОТ ТАКИВА КАТО ТЕБ!



Тема Re: За слабите мъже...нови [re: sieen]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано11.10.07 11:42



Сещам се за какъв типаж ти се сещаш, ама тука си в сериозна грешка. Аз го познавам момчето и е много готино във всяко отношение :)



Тема Re: За слабите мъже...нови [re: davide]  
Автор hauntedsoul (mmm)
Публикувано11.10.07 17:01



уфф резюмирай малко ахяхяхях


мми ше си продължа откъдето бях спрял...мноо е жалко че не знаеш кфо е любов...мхх....когато си влюбен в някого (по първи начин ахяхя) не харесваш другия заради външност, вътрешност или нз кфо си...дори и заради поглед или чар, което звучи логично....тоя тип любов просто се случва ...и изобщо не се замисляш дори как изглежда другият...<не че някой тип любов изобщо е рационална, за да мислиш>

и аз мноо неща харесвам (а може дори да съм по-претенциозен от теб), ма понякога тфа няма значение.....

това че отричаш любовта е хмм...глупаво...глупаво е да отричаш нещо защото не го разбираш..

просто крайният ти ултиматум (ако нз кфо си...нз кфо си) ми направи впечатление....ест че уважавам мнението ти...дори и да не мисля че е правилно....

тфа пък беще последното от мен :)


___

Bitter Suites to Succubi *evil grin*

LIVE AND LET OTHERS DIE

Редактирано от hauntedsoul на 11.10.07 17:04.



Тема Re: За слабите мъже...нови [re: hauntedsoul]  
Автор jaytee (познат)
Публикувано11.10.07 17:52



> тоя тип любов просто се случва ...и изобщо не се замисляш дори как
> изглежда другият...

Това е като си много хорни.





Тема Re: За слабите мъже...нови [re: hauntedsoul]  
Автор davide ()
Публикувано11.10.07 19:18



Ти не се влюбваш в някого заради външната и вътрешната му красота, така ли? Ти се влюбваш според професията и доходите на хората, вероятно? Погледът и чарът не са ли част от онова, което разбираме под външна и вътрешна красота?

Нещо, което е жалко или глупаво за теб, може да не е жалко за мен и обратно. Явно твоето мнение отново е меродавно. Не вярвам в любовта, но вярвам в обичта, харесването и привличането, които не промиват мозъците на хората дотолкова, че те да се изхвърлят и да заявяват крайни неща, които после сами нарушават ("винаги ще те харесвам/обичам" примерно).

Що се отнася до ултиматума - ултиматумът е във вашите изказвания, а не в моите. Цитирам себе си - "не знам дали бих си харесвал мъжа, ако...". Изразът "Не знам" показва неувереност, а не означава непременно "да" или "не". А вие какво твърдите - че ще си харесвате мъжете като станат дори 100 кила или 200. Е, чия е твърдата позиция тук? Аз поне не заявявам нещо твърдо, когато не съм убеден в него.

Позицията ми беше, че ще го харесвам заради вътрешната му красота. Но като тяло - по-вероятно не. Ти ако харесваш стегнати и слаби или нормални мъже, а не харесваш пълни, много ли ще ти бъде приятно когато мъжът ти надебелее да си лягаш с него и да го целуваш по тялото както преди? Друг път...

Край.

Наистина тръгвам да търся морето и тебе.
С огромното мое безумие тръгвам.


Тема Re: За слабите мъже...нови [re: sieen]  
Автор davide ()
Публикувано11.10.07 19:38



Да, съгласен съм с теб - нека пази Господ България от такива като мен, че да останат само дебелаци, кой от кой по-голям чаровник и с по-бурен сексуален живот, щото вие сте 'сичките мно'о готини, а останалите - не струват!

Как пък не се намери един дебелак, който да отиде малко да поблъска във фитнес залата или да поспортува или поне да си трае, вместо да ни убеждава колко е неустоим, чаровен, невероятен, върха...

Аз му пиша готин и усмихнат постинг, а той...

Наистина тръгвам да търся морето и тебе.
С огромното мое безумие тръгвам.


Тема Re: За слабите мъже...нови [re: davide]  
Автор sieen (poznat)
Публикувано11.10.07 21:44



Не ме убеждавай да пправя нешто което не ми допада а пък ти ходи,ходи всеки ден ,всеки час ,всяка секунда ходи и се прави на мъж там,добре се прави да не те разберат че си гей чеее,ще забравиш да ходиш и скоро скоро ще си от другата страна на реката





Тема Re: За слабите мъже...нови [re: davide]  
Автор aпpил (STR8)
Публикувано11.10.07 23:13



Между другото, струва ми се, че прозрях плах опит за неявно (!) извинение в постинга ти за цинизма, но изглежда съм се объркал. Пък и за какво ли ми е неявно такова?

АКО ТОВА Е ЕДИНСТВЕНОТО, КОЕТО БИХ МОГЪЛ ДА СТОРЯ ЗА ТЕБЕ — ДА ТИ ПОДНЕСА ИЗВИНЕНИЕ, СМЕЛО И ЯВНО, С ОГРОМНОТО МОЕ БЕЗУМИЕ ТРЪГВАМ: davide, МОЛЯ ТЕ, ИЗВИНИ МЕ, ЧЕ СЕ ПОГАВРИХ С ТЕБ И ПРИЯТЕЛЯ ТИ (ЩОМ ТАКА Е ИЗГЛЕЖДАЛО В ТВОИТЕ ОЧИ)!





Тема Re: За слабите мъже...нови [re: davide]  
Автор hauntedsoul (mmm)
Публикувано11.10.07 23:29



аааааааааах...не издържам....

аз намеквам (или натвърдвам, нз), че е глупаво да отричаш безУМната любов (нещо, което никой не е разгадал), а ти каваш:

'Да върнем парите на китайците!'



___

Bitter Suites to Succubi *evil grin*

LIVE AND LET OTHERS DIE

Тема Re: За слабите мъже...нови [re: jaytee]  
Автор hauntedsoul (mmm)
Публикувано11.10.07 23:36



ммнее...когато си хорни намираш някой който е джуси...ии се комбинирате епидермално



....и тфа е любов, де

___

Bitter Suites to Succubi *evil grin*

LIVE AND LET OTHERS DIE

Тема Re: За слабите мъже...нови [re: aпpил]  
Автор davide ()
Публикувано12.10.07 07:05



Извинен си.

Наистина тръгвам да търся морето и тебе.
С огромното мое безумие тръгвам.


Тема Re: За слабите мъже...нови [re: hauntedsoul]  
Автор Пaвчyko (živ)
Публикувано12.10.07 07:55



Е, чак толкова хорни, че да си хвана джуси май не съм бил...






Тема Re: За слабите мъже...нови [re: Пaвчyko]  
Автор hauntedsoul (mmm)
Публикувано12.10.07 12:07



джуси е просто пасивния еквивалент на хорни......



___

Bitter Suites to Succubi *evil grin*

LIVE AND LET OTHERS DIE

Тема Re: За слабите мъже...нови [re: hauntedsoul]  
Автор Пaвчyko (živ)
Публикувано12.10.07 14:47



аз пък си мислех, че става въпрос за някой сочен... в смисъл дебеличък...




Тема Re: За слабите мъже...нови [re: Пaвчyko]  
Автор hauntedsoul (mmm)
Публикувано12.10.07 21:23



nononono , babe...

___

Bitter Suites to Succubi *evil grin*

LIVE AND LET OTHERS DIE

Редактирано от hauntedsoul на 12.10.07 22:25.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.