Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:14 07.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Re: За "протокола"...нови [re: ljove]  
Автор davide ()
Публикувано12.10.07 06:26



Гледам, че страстите са започнали да се успокояват. В интерес на истината и на мен преди няколко часа почти всичко ми мина...

Цялата дандания се получи заради това, че никой не пожела да дискутираме, т.е. който каквито предложения има, да ги изкаже кратко, ясно и най-вече спокойно (!), а другите да си кажат мненията и да се реши. Направо се започна с квалификациите, изводите... Никой не може да знае другите какви очаквания имат за начина на организиране и провеждане на една среща.

ljove, казваш: "без особени организации". Организацията никога не е била нещо особено, освен една резервация, за която е нужно организаторът да знае бройката на хората и по една-две бележки за потвърждаване и научаване на мястото и часа. Специално аз мисля, че резервация е редно да се прави, но ако бяхте предложили, сигурно в крайна сметка щях да склоня да минем и без такава.

Що се отнася до мнението ми за мизрахи, ще ти напиша тук няколко неща, за да не търся къде по-горе настояваш да ти кажа. мизрахи е страхотен треньор по плуване. Препоръчвам го на всеки. Използвам повода и да му благодаря за онова, на което ме е научил. Не помня случай, в който да съм го помолил за нещо и да ми е отказал. Или да не е свършил поет ангажимент. С него и неговото момче се чуваме и виждаме редовно и си ходим на гости постоянно. Ако трябва да спя у приятел, да поискам пари от някого или някаква услуга или имам някакъв проблем, мизрахи и неговото момче са първите хора, към които веднага ще се обърна (като разбира се изключим моето момче). Мисля, че това е показателно и достатъчно. Колкото до нещата, които не ми допадат в него - обикновено не ме касаят много-много, освен едно - много е слаб на тенис и постоянно го бия, ама не ми е кеф да ми е толкова лесно... Шефе [мизрахи], не се засягай...



Ти (ljove) питаше дали споделям мнението на Гардиън за мизрахи. Не съм сигурен, че разбирам кое точно имаш предвид (то толкова неща се казаха, че как да запомниш всичко), но ако става въпрос за "открит педераст" ще кажа следното - не обичам и не употребявам думата "педераст". мизрахи я употреби първи и съответно Гардиън му отвърна със същата. смятам, че мизрахи е толкова педераст, колкото и всички ние, тъй като не влагам в думата "педераст" по-различен смисъл от гей, само дето звучи по-долно. Знам, че гей било сексуална ориентация, а педераст - поведение или там как беше точно формулировката, но аз не дълбая толкова в това. А колкото до открит - май по-открит от мизрахи няма накъде, но това той нито го крие, нито нищо. Между другото, става въпрос за "открит" гей като съзнание, а не че му личи. Външно не му личи изобщо - не пищи, не кърши китки, абсолютно нищо. Това е.

Наистина тръгвам да търся морето и тебе.
С огромното мое безумие тръгвам.


Тема Re: За "протокола"...нови [re: mizrahi]  
Автор davide ()
Публикувано12.10.07 06:58



Аз си мисля, че си си прекарал яко двата пъти на срещите на "ГсзС" най-вече заради компанията и доста по-малко заради табелките на масите и на реверчетата.



Не виждам кой знае какъв смисъл от табелки - едно, защото няма да ни е особено трудно да се намерим и да разберем кой кой е, и второ - защото аз поне усещам някаква излишна и малко странна и неудобна официалност и важност в това, че сме от А&А и че никовете ни са еди кои си, ама заради теб, протокола и принципното улесняване на ориентирането на хората, мога да се жертвам за това. Следва обаче да го предложиш като идея и да чуеш мненията на хората. В противен случай, ще стане еднолично на твоето, т.е. ти ще станеш диктатора, а нали това искаме вече да не се получава?

За табелките на реверчетата - каква форма и колко големи да бъдат? Къде точно да си ги закачим? В какъв цвят? Да отиват ли на очите ни? Колко големи да бъдат буквите? В какъв шрифт? В какъв цвят? Мораво-цианови* става ли? Саморъчно написани табелки приемат ли се или само на компютър? Хайде, кажи, не ме мъчи, че в душата ми така боли...

*Морав-циан - някакъв цвят, нямам представа как изглежда. (бел. авт.)

Наистина тръгвам да търся морето и тебе.
С огромното мое безумие тръгвам.


Тема Re: За "протокола"...нови [re: davide]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано12.10.07 09:19



е слаб на тенис и постоянно го бия, ама не ми е кеф да ми е толкова лесно


red]Това значи ВОЙНА :) От събота те искам на тенис корта :))



Тема Re: За "протокола"...нови [re: davide]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано12.10.07 10:11



Върнахме се към добрия тон.... Ще пропусна някои неточности.

Обикновено съм привърженик на закачките, не търся конфронтация и размахан среден пръст, колкото и привлекателен да изглежда.

Няма значение начина на организация, стига да не нарушава чувството за достоинство в общия случай. За общото благо може да се носят не само табелки на реверите, но и табели, както по аерогарите- за татуировки е още рано да се мисли.



Почувствах и симпатиите, който витаят тук- там- това е готино, защо да не се сподели за тях с останалите, та даже и с мен?

И за мен педераст не звучи комфортно, това е така, поради общоприетия обиден смисъл, който се влага в това понятие. Не вярвам Мизрахи да го използвал в популярния вариант. Иначе за кофти мъжко поведение бих използвал дума, звучаща като женски полов орган- вулгарния вариант, не защото не уважавам тези органи, а защото са несъвместими с посоченото по- горе държание.

Мисля да продължавам да казвам собственото си мнение по дадени въпроси.





Тема За "протокола" винови [re: Guardian_Hearts]  
Автор CyпepMapиo® ((31/А/П))
Публикувано14.10.07 21:04



Решението, че не съм искал да се срещна с хора които са ми неоприятни си е изцяло мое, и не виждам що трябва да се протоколира. Така или иначе не съм мазохистка, за да им търпя капризите по срещите, достатъчни са им "изкривените" съзнания които от години чета изляти тук(а и в др. клубове)
И на тази среща не мисля, че ще си заслужава да се разкарвам.
Ако не е минала да протоколирате, че не всички си умират от кеф да ви видят! На мен би ми било адски неприятно и досадно!



Тема Re: За "протокола" винови [re: CyпepMapиo®]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (redeaming & hot)
Публикувано14.10.07 22:33



Протоколира се факта, че беше заявил присъствие на една среща и не дойде. Естествено, че няма да споря с паметта ти, просто това са фактите.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.