Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:38 21.05.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Re: Октомврийска среща, но без революция...нови [re: davide]  
Автор hauntedsoul (mmm)
Публикувано08.10.07 19:55



Тук четат всякакви хомофоби и нали се сещате, че само един Бог знае какво може да им дойде да акълите, ако прочетат за някоя наша среща черно на бяло?...d'oh... е затфа съществува и ще съществува хомофобията...

___

Bitter Suites to Succubi *evil grin*

LIVE AND LET OTHERS DIE


Тема все същото...нови [re: Guardian_Hearts]  
Автор klasik (Mr.)
Публикувано08.10.07 20:05



Поздрави на всички тук

Порастнах вече да ви кажа... спря да ми пука кой какво мислел за мен... Надявах се нещо да се е променило в мисленето ни, но напразно !
Подкрепям мнението на М (mizrahi) и отивам да си гледам живота.

Иначе си имам кой да ме избира, кой да ме харесва, за какво да мисля...
На това отдавам сериозно значение.

Има много дискриминация още. От тази тук (в анонимен вариант) до онази на живо по улиците на България. Няма да се изненадам, ако мнението ми се окаже изтрито



Всички ме радват. Едни, когато идват, а други - когато си отиват !

Тема Re: Октомврийска среща, но без революция...нови [re: Guardian_Hearts]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано08.10.07 21:04



Извъртай колкото си искаш, ама тая среща прилича на сбирка на Коза ностра а не на среща на нормални, пишещи в интернетски форум хора... Ако щеш вярвай, ама само в Адам и Адам срещата се прави по този начин... Това не е случайно...дори на тебе да не ти стиска да си го признаеш...

И виждам, че правилно си схванал думата "педераст". Това както всички знаем не е сексуална ориентация а черта на характера... По този повод има лафове всякакви "Бяга със скоростта на бит педераст" и т.н. Е, аз не съм педераст, нито съм бит, нито ще бъда... Аз съм гей, не смятам че това е нещо лошо и не смятам да се свивам по ъглите, когато искам да се видя със себеподобни...



Тема Re: Октомврийска среща, но без революция...нови [re: mauer]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано08.10.07 21:06



Знам, ама 1-2 лястовици пролет не правят...

Ако трябва да сме честни - кажи - някога бил ли си потърпевш от това, че не си скрит гей? Аз не съм. И колегите ми и приятелите ми и родителите ми са наясно... Кой по-лесно, кой по-трудно, всички са го приели, но както и да са се чувствали, не се е отразявало на отношението им към мен.



Тема Re: Октомврийска среща, но без революция...нови [re: davide]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано08.10.07 21:14



Абе какво да ти кажа - това, което си написал отразява причината за това, хомосексуалните мъже в БГ да са на това положение - презирани, осмивани, криещи се, страхуващи се да бъдат такива каквито са...

Дискретност?! Сигурност?! От кого се пазиш? Не виждам нищо ложо в това да се каже : На 10 октомври, от 19 ч. в Екзит. На масата ще има табелка А&А...

Който знае къде и какво е Екзит, значи се е ориентирал правилно... И къде ги видя тия хомофоби, дето скрито четат този форум, белким някой се излъже да напише открито, къде е тази толкова важна среща на уж открити и уважаващи се хора...



Тема Re: Октомврийска среща, но без революция...нови [re: mizrahi]  
Автор mauer (@#@$@#)
Публикувано08.10.07 22:32



Съгласен - не съм бил истински дискриминиран, но може би ние не сме съвсем критерй, защото сме се занимавали с гей-организацци, спортни клубове, пътували сме по паради, семинари и т.н. За нас това донякъде е било и работа и това да сме открити е било нещо задължително и естествено....

Разбирам и онези, за които дискретността е важна и уважавам това! Всеки има право на сигурност и усещане за защитеност...и на мен се е случвало да се страхувам....в рейс пълнен с футболни запалянковци, заведение пълно с мутри, група пияни младежи по улицата - и всеки път някъде автоматично в мен светва лампичката, че мога да пострадам заради това, че може би биха си помислили, че съм гей.....осъзнавам, че това е ирационално усещане, но както казах вече, това се появява неволно.

От казаното дотук ми се струва, че предложението ти по-долу за Екзит примерно - място, което е известно наистина само на хората, които го посещават, е удачно и създава достатъчно сигурност.





Тема Re: Октомврийска среща, но без революция...нови [re: mizrahi]  
Автор davide ()
Публикувано09.10.07 01:11



Не си прав. Какъв ти е проблемът да пуснеш бележка на Гардиън, той да ти каже кога и къде ще е срещата и да отидеш? Наистина ли мислиш, че обявяването на срещата явно ще допринесе с нещо за намаляване на хомофобията? Както и че неявното й уточняване означава, че сме "скрити педерасти", криещи се и страхливи?

Досега трябва да си ме опознал много добре (ако се сещаш кой съм), за да знаеш, че аз точно не се крия или пазя. Не смятам, че аргументите ми от предишния постинг са лишени от смисъл, но добре - аз нямам нищо против срещата да бъде обявена явно. По-скоро си мислех, че това би подразнило другите. Мен - не.

Що се отнася до дискриминацията под формата на отказ някой да бъде допуснат до срещата - да, това е кофти и бихме могли тук да го обсъждаме. Не разбрах едно - има ли някой, на когото вече е било отказано да дойде (със или без обяснения) или се водите само от постинга на Гардиън с правилата и условията? Аз имам основания да подозирам, че "гилотината" на Гардиън е насочена към точно определени хора, които са си го заслужили.

Каквото и да има, дайте, ще седнем, ще помислим, ще обсъдим, ще решим.

Наистина тръгвам да търся морето и тебе.
С огромното мое безумие тръгвам.


Тема Re: Октомврийска среща, но без революция...нови [re: davide]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано09.10.07 09:42



Наистина ли мислиш, че обявяването на срещата явно ще допринесе с нещо за намаляване на хомофобията?

Не. Мисля си, че е важно за нашето самоуважение... Не искам да се крия, като член на Коза Ностра, както казах по горе... Въпрос на принципи. Не виждам причина, след като всички смятаме, че сме нормални хора, да не си правим срещите като нормални хора... Страхувам се, че отново ще пропусна срещата. Вие си се забавлявайте...



Тема Re: Октомврийска среща, но без революция...нови [re: mauer]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано09.10.07 09:43



осъзнавам, че това е ирационално усещане, но както казах вече, това се появява неволно.

Не, в случая няма нищо ирационално. Това е въпрос на здрав разум... Въпросът е, че ние не отиваме на сбирка на скин хедс а на среща в столица на държава от ЕС в 21 века...



Тема Re: Октомврийска среща, но без революция...нови [re: davide]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано09.10.07 09:44



Не се сещам кой си. Ориентирай ме. Може и на бележки :)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.