Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:12 17.05.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Re: Октомврийска среща, но без революция...нови [re: mauer]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано08.10.07 14:21



По - скоро става дума за разделение на педерасти, хомосексуалисти, гейове, леви, чекиджии, обратни и т.н. И вероятно някой се чувства в правото си да разпределя ролите.....



Тема Re: Октомврийска среща, но без революция...нови [re: mauer]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (redeaming & hot)
Публикувано08.10.07 14:23



Защото е. Мога да заложа каквото искаш, че на тяхната среща е било, е и ще бъде по-различно. Защото на тяхната среща ще се уговорят, ще кажат еди-кога-си в еди-колко-си еди-къде-си и ще отидат да се видят 10 жени, уговорили се за това. Няма да се уговорят, а после да отидат 1-2, докато другите се крият по ъглите, обикалят наоколо, минават няколко пъти в близост да видят "конкуренцията" и други подобни в този дух(въпреки очевадното, че са за въпросната среща), а след това се стопяват в сенките на ноща или слънчевите лъчи на деня.



Мизрахи не е бил на нито една среща, но упорито всеки път като заговорим за такава изказва все едно и също мнение - на разбиращ и знаещ. Ти не си бил на наша среща, но като те чета, оставам с впечатлението как си решил, че "сме ти ясни". Казах и повторих, както съм казвал и повтарял и преди - няма нищо тайно, нищо скрито. Затова е смешна аналогията с лабораторията за химически вируси. И аз имам мнение за гей спортните клубове, но не го изказвам и не го вменявам на всеки и всеки път...

Тъй че ако ви е страх или ви притеснява факта, че срещата има организация, която не ви харесва, моля - темата е за дискутиране и както виждаш дискутираме. НО, това не значи, че заради вас двамата или дори само заради единия от вас бих променил модела на провеждане. Както казах - има достатъчно хора, които просто не изпитват нужда да чоплят в детайлите.



Тема Re: Октомврийска среща, но без революция...нови [re: ljove]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (redeaming & hot)
Публикувано08.10.07 14:26



Изказваш се неподготвен.

Направи усилието да прочетеш назад в клуба, за да имаш някакви основания да си правиш изводи. Но това би изисквало някакви усилия, които да забавят остроумните ти класификационни заключения, предполагам.



Тема Re: Октомврийска среща, но без революция...нови [re: ljove]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (redeaming & hot)
Публикувано08.10.07 14:29



Мислиш ли? Мисля, че все сме в границите на добрия тон и разговора не е минал на ниво лични нападки. Просто имаме различни становища по един въпрос.

Генерализирането е най-лесното нещо на света, както сам можеш да видиш от собствените си ракции например.



Тема Re: Октомврийска среща, но без революция...нови [re: Guardian_Hearts]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано08.10.07 14:35



Нямам намерение да се правя на остроумен, по този начин въобще не се издигам в собствените си очи.... Но винаги съм мразил кастовото деление /не защото ми липсва нещо/. По принцип неподходящите сами отпадат от класацията, не е необходимо да се поставят извън закона. Наистина не знам предисторията, но за да не отиде например някой някъде, вероятно причината е и от двете страни.....





Тема Re: Октомврийска среща, но без революция...нови [re: ljove]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (redeaming & hot)
Публикувано08.10.07 14:39



Да, причината е, че се държат невъзпитано(и т.н.), а аз отказвам да толерирам това и казвам "Йок!".

Двустранно си е откъдето и да го погледнеш.



Тема Re: Октомврийска среща, но без революция...нови [re: Guardian_Hearts]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано08.10.07 14:46



Не зная подробностите, но присъдата е окончателна и не подлежи на обжалване!





Тема Re: Октомврийска среща, но без революция...нови [re: ljove]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (redeaming & hot)
Публикувано08.10.07 14:53



Ъхъ.





Тема Re: Октомврийска среща, но без революция...нови [re: Guardian_Hearts]  
Автор davide ()
Публикувано08.10.07 18:00



Вижте сега, Гардиън е прав и не знам защо търсите под вола теле. Няма нищо скрито или нередно в тези срещи - който иска да дойде, пише лична бележка, за да информира другите и да потвърди, за да се знае за колко човека да се направи резервация и колко хора да бъдат очаквани. Съответно в отговор на всеки се казва къде и кога ще бъде срещата. Самата среща преминава като нормално събиране на заведение.

Притеснява ви защо инфото за срещата се уточнява неявно чрез скрити бележки, вместо явно в клуба. Ами от гледна точка на дискретност и сигурност. Тук четат всякакви хомофоби и нали се сещате, че само един Бог знае какво може да им дойде да акълите, ако прочетат за някоя наша среща черно на бяло? Плюс, че някои от нас по принцип са по-прикрити и явното уточняване на подробностите би ги притеснило. Абсолютно съм сигурен, че ако всичко беше явно, щеше да има хора, които щяха да кажат: "ама защо е толкова явно???". Въпросът е повече принципен и уважение към всички - защото който не го интересува дискретността, може да прояви разбиране към онези, които държат на нея, докато обратното нали се сещате, че не е същото... В тази връзка, не трябва да си мислите, че Гардиън или аз с това изказване сме някакви бъзльовци, които само се оглеждат и ги гонят всякакви паранои...

Когато нещата стават с бележки, може да се регулира много по-добре кой ще идва, защото имаме някаква представа за себе си и всеки познат ник носи някакво доверие. Естествено няма гаранция, че някой няма да доведе свои приятелчета, които да развалят срещата, но това са рисковете на живото предаване и все пак се разчита на личната преценка. Ако всичко е явно, на срещата може да дойдат всякакви типове, примери за каквито Гардиън ви е дал.

Тъй че, за добро е. Не се шашкайте толкова.



Наистина тръгвам да търся морето и тебе.
С огромното мое безумие тръгвам.


Тема Re: Октомврийска среща, но без революция...нови [re: davide]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано08.10.07 19:49



Разбира се, всичко това, за което пишеш, го приемам напълно, не понасям писъците, както и демонстративното изтъкване на сексуална ориентация.... Единствено родителите ми знаят за мен, бях принуден да им го кажа преди години и слава богу, след първоначалния шок, отношенията се нормализираха сравнително бързо. За всички останали няма съмнение в "правилното" ми отношение към секса. Но органически не понасям потъпкване достойнството на човек, поставяйки го в групата на аутсайдерите, с уговорката, че не съм запознат с причините за това. След поканата за традиционна среща отзиви се получиха чак след няколко дни, и то от тукприсъстващи, които не бяха наясно с практиката по въпроса. Последва "Знаеш ли, не казваш нищо лошо, но начина по който го казваш, и факта че го казваш безброй пъти вече, те прави да звучиш ужасно нахален, досаден и груб" , "Колкото до педерастите, такива не са поканени на срещите, пък било то и открити педерасти като теб" , както и "съревнованието" в успеха на поредна "клубна" среща на различни фракции.... Като "новопоявил се" това ме впечатли "приятно".




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.