Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:43 30.04.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Интересна тема в клуба на разведените:нови  
Автор martyrМодератор (мчк)
Публикувано11.09.07 12:57





Не зная доколко нещата са верни и до колко са изопачени от емоцията, но ме накара да се замисля, за някой мои грешки от миналото и как не трябва да се постъпва. Ясно се вижда общественото мнение срещу такава постъпка и епитетите, с които се описват хомосексуалните.

Не оправдавам въпросният човек, въпреки, че и на мен ми се е въртяла в главата подобна гадост.

п.п. mizrahi, клуба е толкова интересен, колкото хората, които го посещават. Ако пуснеш интересна тема за дискутиране, ще се включим. Ама като гледам тук става "интересно" и "забавно", само когато се искат оставките на модератори или те сами завъртят интрига около себе си.



Тема Re: Интересна тема в клуба на разведените:нови [re: martyr]  
Автор hauntedsoul (mmm)
Публикувано11.09.07 14:48



ммне само, че е гадно, а е наистина НЕПРОСТИМО...

.,.изведнъж да разбереш, че приятелката ти, с която ходиш от хипер дълго време, в която си влюбен (like yay, like oh yeah, like *i-res-is-tab-ly*) , и за която непрекъснато мислиш, не е човекът, който си си мислил че е, и не изпитва към теб нищо от това което ти към нея (което очевАдно не е отскоро...а може и никога да не те е обичала) е най-гнусната измама...



...очеясно, този проблем няма нищо общо със сексуална ориентация или whatever else...it's called CHEATING

...но както всички знаем-

*~*~*FAGS ARE BAAD...BLAME THE FAGS...WELL, WE HATE
THEM CAUSE THEY ARE.....hm...FAAGS...KILL 'EM ALL...FAAAGSS*~*~* :S

Bitter Suites to Succubi *evil grin*

LIVE AND LET OTHERS DIE

Тема Като ще ровиш клуба на разведените нека ти разкажанови [re: martyr]  
Автор Severous_Snape (Storyteller)
Публикувано11.09.07 14:52



Една история от преди няколко дни. Искам и съвети от теб и от останалите гейове как трябва да се постъпва в подобни ситуации.
И недейте да ми давате съвети, в следствие на които Джемини ще заведе дело срещу мен за дискриминация на гейове.

Пътувам с маршрутка. Линията е дълга а аз пътувах от край до край. В един момент един мъж зад гърба ми започна да отрива гъзъ си в моя. Наклоних се леко напред, така че да се отдръпна, но след една две минути той пак отриваше задника си в моя. Процедурата се повтори няколко пъти, докато накрая (вече бях под наклон 30 градуса а той следваше моя наклон) ми кипна и на висок глас, така че да ме чуе цялата маршрутка, обясних на жената, с която бях (тя беше седнала), че не понасям атаката на гейовете, защото е лепкава и неотразима, и защото без много да афишират те правят провокации, в следствие на които провокации, ако им отвърнеш рязко излизаш виновен, а ако не им отвърнеш трябва да търпиш от тях неща, които са ти неприятни.

В случая това беше достатъчно, но като цяло инцидента е гнусен. Чувствах се оцапан от това изпълнене и искам да зная каква е препоръката на пишещите в това клубче за действия в подобна ситуация.

И Мартире, не ми трий или редактирай мнението, независимо, че то може да е неприятно на доста от пишещите тук. Това, че имам стегнат задник съвсем не означава, че всеки, който поиска да го опипа ще получи позволение, нито че това ще ми бъде приятно.

Колко е лесно да се примириш с една несправедливост... когато си облагодетелстван от нея.


Тема Snape,нови [re: Severous_Snape]  
Автор martyrМодератор (мчк)
Публикувано11.09.07 15:21



не трия за удоволствие, а когато нещо не е по правилата.

По темата: Ами, попаднал си на някой изшвестерял недоклатен нахалник, изглеждал си добре, имаш стегнато дупе и ... оня се е пробвал. Трябвало е даже да се обърнеш и да му извъртиш един шамар. И аз така бих направил.



Тема Не беше възможно.нови [re: martyr]  
Автор Severous_Snape (Storyteller)
Публикувано11.09.07 15:33



И то по повече от една причина, най-малката от които беше, че това е постоянната маршрутка на жената, с която бях тогава. Беше пределно ясно, че сме заедно и ако бях направил сбиване в маршрутката контрата в последствие, при това дълготрайно, щеше да бъде у нея.

Колко е лесно да се примириш с една несправедливост... когато си облагодетелстван от нея.


Тема Re: Не беше възможно.нови [re: Severous_Snape]  
Автор redjeep (TJ-Sport)
Публикувано11.09.07 16:08



Това което си описал е повече от неприятно.
Но,какво да се направи.Жевейме в време на непредвидими ситуации.
Трябва да си готов на всичко.
И нещо което ме подразни от твоя страна,
как разбра,че имаш хубаво дупе,и ако го знаеш това,явно си чакал подобен момент,но не с тоя който те е натискал.И понеже ти е бил отвратителен си бил бесен и безпомощен.
Въпреки всичко,този който те е натискал не те е опипвал,което е много различно например.
Разбери ме правилно,не го защитавам,но така я разбирам тази ситуация.
Спорет мен ти правилно си постъпил,просто пии една чаша студена вода и ще ти мине,и гледай следващият път да си на разтояние от обект който ти е неприятен независимо каде.



Тема Re: Като ще ровиш клуба на разведените нека ти разнови [re: Severous_Snape]  
Автор [bbourgas] (дзверо)
Публикувано11.09.07 16:41



неприятна история. да не би да си се почувствал в ролята на жертва?
навлеци има, без значение каква е сексуалната им ориентация. постъпил си добре, можеше да му го кажеш и в лицето даже!

от друга страна, случката би трябвало да ти приповдигне настроението и самочувствието - щом от същият пол започват да ти правят намеци, значе си харесван и сигурно има за какво





Тема Re: Като ще ровиш клуба на разведените нека ти разкажанови [re: Severous_Snape]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (redeaming & hot)
Публикувано11.09.07 17:20



Няколко истории от изминалата и миналата година. Искам съвет от теб и от останалите хетеросексуални мъже как трябва да се постъпва в подобни ситуации. И недейте ми дава съвети, в следствие на които намесата на полиция и други неприятни последствия биха били налице.

Пътувам в 260. Рейсът е претъпкан. Жена пред мен се обръща и удря по главата мъж близо до мен, който очевадно е прокарал ръката си настойчиво по нейните задни части. Мъжът заплашва жената, че ще я пребие, коя е тя, че да си позволява да го удря. Поради присъствието на други жени мъжът е изритан от автобуса.

Моя приятелка пътува в трамвай. Слизайки, придружаващото я момиче и обръща внимание, че гърбът на якето и е омазан със сперма.

Сестра ми пътува с градски транспорт и бива нагло опипана по бюста. Разгневена тя удря мъжът, който обаче не е сам и е готов да отстоява правото си да я пипа където и както си поиска. Възпитани хора обаче я подкрепят и се минава без по-сериозни инциденти.

Моя приятелка пътува в автобус, където мъжът до нея вади от панталоните члена си и почва да лъска. Налага се момичето да помоли шофьора да спре, а случайни пътници застават на нейна страна.

Знаеш ли колко такива истории мога да ти разкажа? И не става въпрос за дърти, пияни или от ромски произход мъже, нито за такива с умствени проблеми. За този твой един случай мога да ти разкажа поне 10 за това как хетеросексуални мъже, какъвто си и ти, си позволяват сексуални волности с млади и не само момичета и жени посред бял ден на обществени места. И какво? Да си видял жените да тръгнат на минифестация срещу мъжете? Ти си хетеросекусален мъж, значи ли това, че опипваш жени в градския транспорт, празниш им се по гърба и им говориш мръсотии? Не. Аз съм гей, значи ли това, че се натискам на мъже в маршрутки? Не.

Тогава защо ми седиш и пишеш глупости, генерализираш и обобщаваш? А? С какво право? Било гнусно - ОК! Дава ли ти това право да окачествяваш гейовете? Сигурно, щом го правиш. Когато мен ме напсуват на улицата, ударят ме или ме блъснат, замерят ме с нещо и така нататък, просто защото съм там, ил изащото минавам от някъде, сядам л иаз да пиша, че не понасям атаката на хетеротата, понеже е лепкава, системна и непоносима, и защото те правят провокации и са причината за проблеми, в следствие на които аз съм потърпевшия или ако реша да им отвърна - пак съм виновен, че си отварям устата и съм си изпросил още по-категоринчно каквото ми се е случило, случва м исе или ще м исе случи? А ако не им отвърна трябва да търпя неща, които са ми неприятни?

Чувствам се обиден, омърсен и оцапан. Какво ще ме посъветваш ти и другите хетеросексуални мъже да правя в такива ситуации? Да мълча покорно? Да се извинявам за ... нещо? Да бягам? Каква е вашата препоръка, моля ви, споделете.

И още нещо - с жена ли се оправда в крайна сметка за това, че не си реагирал както е редно да постъпи всеки нормален човек, или така ми се стори?



Тема Re: Като ще ровиш клуба на разведените нека ти разнови [re: Guardian_Hearts]  
Автор [bbourgas] (дзверо)
Публикувано11.09.07 17:53



леле, то в софийския градски транспорт чудеса се случвали





Тема СКГТнови [re: [bbourgas]]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (redeaming & hot)
Публикувано11.09.07 18:27



Софийски Адски Транспорт.

Бедна ти е фантазията... Има още мнооооооого...
И за цялата чудесия + много други екстри, плащам по 51 лева за три месеца за всички линии. Парашутките са отделен въпрос.

Посуепис: Тук всичко почти винаги е тъпкано - и адския транспорт и парашутките. Мен днес като ми се отъркаха поне 7-8 момчета и мъже в дупето, с техните дупета и предници, аз помислих ли си че го правят нарочно, или просто е прекалено малко свободното пространство и трудно разминаването в автобуса? Въпрос на интерпретация и настроение може би.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.