Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:48 21.05.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Интересна тема в клуба на разведените:  
Автор martyrМодератор (мчк)
Публикувано11.09.07 12:57





Не зная доколко нещата са верни и до колко са изопачени от емоцията, но ме накара да се замисля, за някой мои грешки от миналото и как не трябва да се постъпва. Ясно се вижда общественото мнение срещу такава постъпка и епитетите, с които се описват хомосексуалните.

Не оправдавам въпросният човек, въпреки, че и на мен ми се е въртяла в главата подобна гадост.

п.п. mizrahi, клуба е толкова интересен, колкото хората, които го посещават. Ако пуснеш интересна тема за дискутиране, ще се включим. Ама като гледам тук става "интересно" и "забавно", само когато се искат оставките на модератори или те сами завъртят интрига около себе си.



Тема Re: Интересна тема в клуба на разведените:нови [re: martyr]  
Автор hauntedsoul (mmm)
Публикувано11.09.07 14:48



ммне само, че е гадно, а е наистина НЕПРОСТИМО...

.,.изведнъж да разбереш, че приятелката ти, с която ходиш от хипер дълго време, в която си влюбен (like yay, like oh yeah, like *i-res-is-tab-ly*) , и за която непрекъснато мислиш, не е човекът, който си си мислил че е, и не изпитва към теб нищо от това което ти към нея (което очевАдно не е отскоро...а може и никога да не те е обичала) е най-гнусната измама...



...очеясно, този проблем няма нищо общо със сексуална ориентация или whatever else...it's called CHEATING

...но както всички знаем-

*~*~*FAGS ARE BAAD...BLAME THE FAGS...WELL, WE HATE
THEM CAUSE THEY ARE.....hm...FAAGS...KILL 'EM ALL...FAAAGSS*~*~* :S

Bitter Suites to Succubi *evil grin*

LIVE AND LET OTHERS DIE

Тема Като ще ровиш клуба на разведените нека ти разкажанови [re: martyr]  
Автор Severous_Snape (Storyteller)
Публикувано11.09.07 14:52



Една история от преди няколко дни. Искам и съвети от теб и от останалите гейове как трябва да се постъпва в подобни ситуации.
И недейте да ми давате съвети, в следствие на които Джемини ще заведе дело срещу мен за дискриминация на гейове.

Пътувам с маршрутка. Линията е дълга а аз пътувах от край до край. В един момент един мъж зад гърба ми започна да отрива гъзъ си в моя. Наклоних се леко напред, така че да се отдръпна, но след една две минути той пак отриваше задника си в моя. Процедурата се повтори няколко пъти, докато накрая (вече бях под наклон 30 градуса а той следваше моя наклон) ми кипна и на висок глас, така че да ме чуе цялата маршрутка, обясних на жената, с която бях (тя беше седнала), че не понасям атаката на гейовете, защото е лепкава и неотразима, и защото без много да афишират те правят провокации, в следствие на които провокации, ако им отвърнеш рязко излизаш виновен, а ако не им отвърнеш трябва да търпиш от тях неща, които са ти неприятни.

В случая това беше достатъчно, но като цяло инцидента е гнусен. Чувствах се оцапан от това изпълнене и искам да зная каква е препоръката на пишещите в това клубче за действия в подобна ситуация.

И Мартире, не ми трий или редактирай мнението, независимо, че то може да е неприятно на доста от пишещите тук. Това, че имам стегнат задник съвсем не означава, че всеки, който поиска да го опипа ще получи позволение, нито че това ще ми бъде приятно.

Колко е лесно да се примириш с една несправедливост... когато си облагодетелстван от нея.


Тема Snape,нови [re: Severous_Snape]  
Автор martyrМодератор (мчк)
Публикувано11.09.07 15:21



не трия за удоволствие, а когато нещо не е по правилата.

По темата: Ами, попаднал си на някой изшвестерял недоклатен нахалник, изглеждал си добре, имаш стегнато дупе и ... оня се е пробвал. Трябвало е даже да се обърнеш и да му извъртиш един шамар. И аз така бих направил.



Тема Не беше възможно.нови [re: martyr]  
Автор Severous_Snape (Storyteller)
Публикувано11.09.07 15:33



И то по повече от една причина, най-малката от които беше, че това е постоянната маршрутка на жената, с която бях тогава. Беше пределно ясно, че сме заедно и ако бях направил сбиване в маршрутката контрата в последствие, при това дълготрайно, щеше да бъде у нея.

Колко е лесно да се примириш с една несправедливост... когато си облагодетелстван от нея.


Тема Re: Не беше възможно.нови [re: Severous_Snape]  
Автор redjeep (TJ-Sport)
Публикувано11.09.07 16:08



Това което си описал е повече от неприятно.
Но,какво да се направи.Жевейме в време на непредвидими ситуации.
Трябва да си готов на всичко.
И нещо което ме подразни от твоя страна,
как разбра,че имаш хубаво дупе,и ако го знаеш това,явно си чакал подобен момент,но не с тоя който те е натискал.И понеже ти е бил отвратителен си бил бесен и безпомощен.
Въпреки всичко,този който те е натискал не те е опипвал,което е много различно например.
Разбери ме правилно,не го защитавам,но така я разбирам тази ситуация.
Спорет мен ти правилно си постъпил,просто пии една чаша студена вода и ще ти мине,и гледай следващият път да си на разтояние от обект който ти е неприятен независимо каде.



Тема Re: Като ще ровиш клуба на разведените нека ти разнови [re: Severous_Snape]  
Автор [bbourgas] (дзверо)
Публикувано11.09.07 16:41



неприятна история. да не би да си се почувствал в ролята на жертва?
навлеци има, без значение каква е сексуалната им ориентация. постъпил си добре, можеше да му го кажеш и в лицето даже!

от друга страна, случката би трябвало да ти приповдигне настроението и самочувствието - щом от същият пол започват да ти правят намеци, значе си харесван и сигурно има за какво





Тема Re: Като ще ровиш клуба на разведените нека ти разкажанови [re: Severous_Snape]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (redeaming & hot)
Публикувано11.09.07 17:20



Няколко истории от изминалата и миналата година. Искам съвет от теб и от останалите хетеросексуални мъже как трябва да се постъпва в подобни ситуации. И недейте ми дава съвети, в следствие на които намесата на полиция и други неприятни последствия биха били налице.

Пътувам в 260. Рейсът е претъпкан. Жена пред мен се обръща и удря по главата мъж близо до мен, който очевадно е прокарал ръката си настойчиво по нейните задни части. Мъжът заплашва жената, че ще я пребие, коя е тя, че да си позволява да го удря. Поради присъствието на други жени мъжът е изритан от автобуса.

Моя приятелка пътува в трамвай. Слизайки, придружаващото я момиче и обръща внимание, че гърбът на якето и е омазан със сперма.

Сестра ми пътува с градски транспорт и бива нагло опипана по бюста. Разгневена тя удря мъжът, който обаче не е сам и е готов да отстоява правото си да я пипа където и както си поиска. Възпитани хора обаче я подкрепят и се минава без по-сериозни инциденти.

Моя приятелка пътува в автобус, където мъжът до нея вади от панталоните члена си и почва да лъска. Налага се момичето да помоли шофьора да спре, а случайни пътници застават на нейна страна.

Знаеш ли колко такива истории мога да ти разкажа? И не става въпрос за дърти, пияни или от ромски произход мъже, нито за такива с умствени проблеми. За този твой един случай мога да ти разкажа поне 10 за това как хетеросексуални мъже, какъвто си и ти, си позволяват сексуални волности с млади и не само момичета и жени посред бял ден на обществени места. И какво? Да си видял жените да тръгнат на минифестация срещу мъжете? Ти си хетеросекусален мъж, значи ли това, че опипваш жени в градския транспорт, празниш им се по гърба и им говориш мръсотии? Не. Аз съм гей, значи ли това, че се натискам на мъже в маршрутки? Не.

Тогава защо ми седиш и пишеш глупости, генерализираш и обобщаваш? А? С какво право? Било гнусно - ОК! Дава ли ти това право да окачествяваш гейовете? Сигурно, щом го правиш. Когато мен ме напсуват на улицата, ударят ме или ме блъснат, замерят ме с нещо и така нататък, просто защото съм там, ил изащото минавам от някъде, сядам л иаз да пиша, че не понасям атаката на хетеротата, понеже е лепкава, системна и непоносима, и защото те правят провокации и са причината за проблеми, в следствие на които аз съм потърпевшия или ако реша да им отвърна - пак съм виновен, че си отварям устата и съм си изпросил още по-категоринчно каквото ми се е случило, случва м исе или ще м исе случи? А ако не им отвърна трябва да търпя неща, които са ми неприятни?

Чувствам се обиден, омърсен и оцапан. Какво ще ме посъветваш ти и другите хетеросексуални мъже да правя в такива ситуации? Да мълча покорно? Да се извинявам за ... нещо? Да бягам? Каква е вашата препоръка, моля ви, споделете.

И още нещо - с жена ли се оправда в крайна сметка за това, че не си реагирал както е редно да постъпи всеки нормален човек, или така ми се стори?



Тема Re: Като ще ровиш клуба на разведените нека ти разнови [re: Guardian_Hearts]  
Автор [bbourgas] (дзверо)
Публикувано11.09.07 17:53



леле, то в софийския градски транспорт чудеса се случвали





Тема СКГТнови [re: [bbourgas]]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (redeaming & hot)
Публикувано11.09.07 18:27



Софийски Адски Транспорт.

Бедна ти е фантазията... Има още мнооооооого...
И за цялата чудесия + много други екстри, плащам по 51 лева за три месеца за всички линии. Парашутките са отделен въпрос.

Посуепис: Тук всичко почти винаги е тъпкано - и адския транспорт и парашутките. Мен днес като ми се отъркаха поне 7-8 момчета и мъже в дупето, с техните дупета и предници, аз помислих ли си че го правят нарочно, или просто е прекалено малко свободното пространство и трудно разминаването в автобуса? Въпрос на интерпретация и настроение може би.



Тема Re: Интересна тема в клуба на разведените:нови [re: martyr]  
Автор Пaвчyko (водолей)
Публикувано11.09.07 21:03



Коментирах изказването на Убиеца относно примането на сексуалната ориентация от родителите






Тема Re: Като ще ровиш клуба на разведените нека ти разнови [re: [bbourgas]]  
Автор Пaвчyko (водолей)
Публикувано11.09.07 21:15



И не само там... един приятел в Париж го беше преследвал някакъв арабин с извадена патка в метрото от Charles de Gaulle Etoile до La DEFENSE. Накрая даже се бил отъркал в дънките му...


В съблекалнята на басейна на Гранд Хотел Варна веднъж някакъв сръбски дядо си позволи да ме сграбчи за патичорката на голо... не си оставих магарето в калта, но това беше най-гнусното нещо от този сорт, което ми се е случвало




Тема Re: Като ще ровиш клуба на разведените нека ти разнови [re: Guardian_Hearts]  
Автор Severous_Snape (Storyteller)
Публикувано12.09.07 11:17



Гардиан. Не бъди глупак. Това, че съм разказал една случа означава ли, че мога да разкажа само една? И защо ми се струва, че агресията в отговора ти е повече, от колкото е редно да има в една обикновена дискусия.
Аз попитах какъв е начинът да се мине без конфронтация и без агресия. С агресия и баба знае.
И ако държиш да те засипя със случки, в които има намесени хомосексуалисти, в които има насилие и в които случки не е зачетено обикновеното човешко достоинство кажи си го, но ако не искаш да го правя бъди така добър да сведеш тона си до нормалния тон, подходящ за дискусия и коментиране.

Добавка:

Не бях обърнал внимание на този ред:

И още нещо - с жена ли се оправда в крайна сметка за това, че не си реагирал както е редно да постъпи всеки нормален човек, или така ми се стори?

Да. С жена се оправдавам и се оправдавам с това, че не искам да предизвиквам хората, с които тя пътува всеки ден, с които живеят около нея да я гледат сякаш приятелите и са ненормални, биткаджии и скандалджии.
Човека беше много внимателен и съм убеден, че никой от маршрутката не е забелязал какво стана. Това е едно от мръсните неща в подобни игрички. Ако просто го бях стиснал за гърлото, което не беше невъзможно, агресорът щях да изляза аз.
А бе защо всичките пъти, когато ми се е случвало да се опитат да ме обарват, все са били прикрити и не е имало нито един направен така, че и околните да забележат какво става и да имам основание с чиста съвест да направя това, което ме съветваш.

И едно въпросче - ти самият колко мутри си разбил за подобни изпълнения през последната една година?

Колко е лесно да се примириш с една несправедливост... когато си облагодетелстван от нея.

Редактирано от Severous_Snape на 12.09.07 16:10.



Тема Re: Не беше възможно.нови [re: redjeep]  
Автор Severous_Snape (Storyteller)
Публикувано12.09.07 11:27



как разбра,че имаш хубаво дупе,

Жени, с които съм имал връзки са го коментирали. В случай, че не знаеш, жените също проявяват интерес към мъжките задници. Нямам представа защо и какъв е точно механизма, но това явление е факт. Един стегнат мъжки задник възбужда жените повече отколкото един отпуснат такъв.
А и още нещо. Имай предвид, че на ден изминавам поне 7-8 километра пеша. При това нямам навика да ходя бавно.

явно си чакал подобен момент,но не с тоя който те е натискал.

За тези думи ще те помоля да се извиниш, защото за мен те са преднамерена обида или най-малкото намек, че според теб съм прикрит хомосексуалист. Това за мен е именно пример за провокация, на която ако отговориш си агресивен, но ако не отговориш излиза, че се съгласяваш с отсрещния.

Спорет мен ти правилно си постъпил,просто пии една чаша студена вода и ще ти мине,

Това и направих. Пих една вода ама следващият път, ако се случи същия да пътува пак до мен в маршрутката се питам дали да не "залитна" към него. Може би едно "неволно" блъсване от 82 килограма ще му се отрази възпитателно. Пък и той няма да може да каже нищо. Завои, дупки, резки спирачки и е нормално да залитна.

Колко е лесно да се примириш с една несправедливост... когато си облагодетелстван от нея.


Тема Re: Като ще ровиш клуба на разведените нека ти разнови [re: [bbourgas]]  
Автор Severous_Snape (Storyteller)
Публикувано12.09.07 11:30



За съжаление има и по-лошо.

Колко е лесно да се примириш с една несправедливост... когато си облагодетелстван от нея.


Тема Re: Като ще ровиш клуба на разведените нека ти разнови [re: [bbourgas]]  
Автор Severous_Snape (Storyteller)
Публикувано12.09.07 11:32



можеше да му го кажеш и в лицето даже!

Ако му го бях казал вероятността за скандал беше реална. Ако той е гей и не иска околните да го знаят ще се прави на мъж с агресия в изобилие а ако не е гей агресията пак ми е вързана в кърпа.

щом от същият пол започват да ти правят намеци, значе си харесван и сигурно има за какво

Възможно е... ама не си падам по мъже.



Колко е лесно да се примириш с една несправедливост... когато си облагодетелстван от нея.

Редактирано от Severous_Snape на 12.09.07 11:38.



Тема Извърташ.нови [re: Guardian_Hearts]  
Автор Severous_Snape (Storyteller)
Публикувано12.09.07 11:46



Прочети това, което съм написал по-горе.

Наклоних се леко напред, така че да се отдръпна, но след една две минути той пак отриваше задника си в моя. Процедурата се повтори няколко пъти, докато накрая (вече бях под наклон 30 градуса а той следваше моя наклон)

Някой от тези, които споменаваш направил ли е точно това?

И само за сведение - маршрутката този път не беше претъпкана. Мислиш ли, че не мога да направя разлика между това да сте притиснати с някой поради много пътуващи и това някой да си отърква конкретно задника конкретно в твоя?
Разлика има и то огромна.

Колко е лесно да се примириш с една несправедливост... когато си облагодетелстван от нея.


Тема Re: Като ще ровиш клуба на разведените нека ти разнови [re: Пaвчyko]  
Автор Severous_Snape (Storyteller)
Публикувано12.09.07 11:53



Това за басейните (и мъжките бани) си е направо класика. Преди да науча някои неща ми се е случвало да бъда атакуван в басейн няколко пъти. След като научих това онова вече не ми се е случвало. В един от въпросните случаи и мен успяха да ме хванат за шмайзера. Нещата приключиха с грандиозен скандал.

Колко е лесно да се примириш с една несправедливост... когато си облагодетелстван от нея.


Тема Re: Като ще ровиш клуба на разведените нека ти разнови [re: Severous_Snape]  
Автор [bbourgas] (дзверо)
Публикувано12.09.07 16:23



няма значение, че не си падаш по мъже. това би трябвало да ти повдигне егото!



Тема Re: Като ще ровиш клуба на разведените нека ти разнови [re: Severous_Snape]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (redeaming & hot)
Публикувано12.09.07 16:30



Снейп. Не бъди глупак.

Не знам фобия от гей агресия ли имаш, но явно тя ти се привижда навсякъде. Когато гейовете и лесбийките почнат да ти се подиграват, че спиш с жени, че ти личи колко си хетеро според тях, да те обиждат, нападат всячески и така нататък, тогава ще приема, че имаш някакво право да ми говориш за допустими количества агресия, проявени при една обикновена дискусуя.
Аз също те попитах какъв е начинът да се мине без конфронтация и без агресия.
За пребит хетеросексуален мъж от гейове не съм чул. За замерях с камъни хетеросексуален мъж от страна на гейове не съм чул. От обиждан насред улицата или друго публично място, овикван и унизяван хетеросексуален мъж от страна на гейове не съм чул. Ако имаш такива сведения, моля те сподели ги с нас, но се постарай да ти повярваме. Защото и да има такива неща, никой не знае за тях, докато всички занем за отношението на невъзпитаните хетеросексуални мъже спрямо гейовете. А ако говориш за сексуални подмятания и намеци - хайде да не си говорим, как една от най-честите заплахи към гейове е как ще им бъдат пръснати... зелките.
В интернет форум сме. Не пиша с главни букви. Какъв тон смяташ, че ти държа? Моля те, осъзнай поне малко, че не говориш с незавършили 7 клас хора с коефициент на интелигентност под 100.

И да ти отговоря - двама съм помагал да бъдат изритани от превозното средство. Отделно съм гонил онанисти поне 10 пъти. Не е нормално мъже да се крият по храсталаците и да дебнат жени и момичета. Не мога да бъда винаги и навсякъде, където са моите приятелки. Ако са с мен - реагирам, крещя викам ако требва и физически ще се намеся, ако не сила то поне маса и боен дух имам.

Знаеш ли кое ядосва мен и сигурно и други момчета и мъже тук? Че когато си реагирал си реагирал срещу гейовете, а не конкретно срещу човека, който те е "нападнал". Постинга ти е малко по-нагоре, няма нужда да го цитирам.



Тема Re: Извърташ.нови [re: Severous_Snape]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (redeaming & hot)
Публикувано12.09.07 16:34



Ами не, те реагират. Щом си усетил, че ти правят нещо - обърни се, погледни човека в очите и ако се налага му кажи "Ако обичате!". Не е нужно да упоменаваш, че те натиска по дупето или нещо друго. Но този разговор за минали неща, кое как е по-добре и кое как трябва е малко излишен. Като те настъпят какво правиш - обръщаш се и гледаш лошо или си казваш да внимават. Ако те блъснат - също. Защо ако някой те "натиска" да не направиш същото? Въобще погледна ли човека в очите? Видя ли кой те омърси? Просто не стана ясно от написнаото.



Тема Re: Като ще ровиш клуба на разведените нека ти разнови [re: [bbourgas]]  
Автор Severous_Snape (Storyteller)
Публикувано12.09.07 16:35



Е не ми го повдига. Сори.



Колко е лесно да се примириш с една несправедливост... когато си облагодетелстван от нея.

Тема Re: Като ще ровиш клуба на разведените нека ти разнови [re: Severous_Snape]  
Автор Kurvoazie ()
Публикувано12.09.07 17:10



Снейп, задълбочаваш комичността на случката.

Чужд гъз се отърква в твоя... Ти обаче реагираш с наклон до 30 градуса... То кратък комикс станало.
Чак сега, след писаници из форума решаваш, какво е най-могло...
Смяташ, че чужд задник търси свалка с твоя. Брях... Задник със задник! Крайно нетипично, май?
Правилно ли си преценил ситуацията? Твоето прилича и на обида, защо не ме закачат с предник! Без да се обиждаш, при твоите 82 килограма, задните части доста се обезценяват... за гейовете. Колко ли си висок? Виж, ако отслабнеш, то тогава отзад ще имаш прехвалената стойност..., а!
И как те занимава качеството на съвета! Вълнуват те "Джемини", разни дискриминации и позволения...., коментираш и извинение, че някой се съмнява в твоята сексуалност. Какви мисли само се въртят в главата ти..., защо!

(между другото, това, че няма отговор на пост може да е "Накажи простака с мълчание!")

Ако наистина е имало свалка, какъв ли е точният повод? Що само задник да провокира?

,
Едно истинско хетеро за каквото се представяш, със сигурност би решил ситуацията веднага, не би искал съвети в гейски форум, не би разказвал надълго и нашироко, колко се чуства онеправдан в градския транспорт.

пп
'Да. С жена се оправдавам и се оправдавам с това, че не искам да предизвиквам хората, с които тя пътува всеки ден, с които живеят около нея да я гледат сякаш приятелите и са ненормални, биткаджии и скандалджии.'
Това е нелепо.



Тема Бъди коректен в терминологията.нови [re: Guardian_Hearts]  
Автор Severous_Snape (Storyteller)
Публикувано12.09.07 17:31



Отделно съм гонил онанисти поне 10 пъти. Не е нормално мъже да се крият по храсталаците и да дебнат жени и момичета.

Това са ексхибиционисти. Онанистите обикновено никой не ги вижда и никой не безпокоят.

Що се отнася до фобията от гейове - нямам такава и не мисля и да имам. Ти обаче със сигурност имаш фобия към агресия над гейове, или поне поведението ти е такова. Ще те помоля най-настоятелно, докато разговаряш с мен да забравиш за фразата, че най-добрата защита е нападението и да спреш да поставяш нещата в позиция да има само конфронтация или съгласие с думите ти.
Аз може да не съм съгласен с думите ти но ако ти ме поставиш в позицията или да бъда съгласен, или да бъда на нож, на практика ти самият ставаш първоисточник на това, което би последвало.

Колко е лесно да се примириш с една несправедливост... когато си облагодетелстван от нея.


Тема Излагаш се.нови [re: Kurvoazie]  
Автор Severous_Snape (Storyteller)
Публикувано12.09.07 17:38



С този си постинг ти току-що унищожи мнението ми, че с теб може да се разговаря нормално. Преди го мислех, но вече не го мисля. Съжалявам.
Казват, че кой каквото си докара друг не може да му го докара.
А за ръста ми изобщо не се притеснявай. Достатъчно висок съм да са не изглеждам дебел, но не мисля, че това изобщо ти влиза в работата.

Колко е лесно да се примириш с една несправедливост... когато си облагодетелстван от нея.


Тема Re: Като ще ровиш клуба на разведените нека ти разнови [re: Severous_Snape]  
Автор hauntedsoul (mmm)
Публикувано12.09.07 17:41



ти си болезнено чувствителен на тема гейове и атаки от хомосексуалисти...това е мнооого мнооого...хм...........странно...:^)

един истински хетеросексуален мъж обикновено обръща нещата на майтап/ или просто е толерантен/ или просто не му пука, когато става въпрос за гейове....

ти си постъпил по един от възможните начини...това е.... после можеш да разправяш на всичките си fr как някъф си там мазен пе'ераст нз кфо си............но не можеш да спекулираш със случката в стил 'вижте-се-кфи-сте-лепкави-и-трудни-за-търпене-гейовете'...

не че ми пука, смисъл...:)

___

Bitter Suites to Succubi *evil grin*

LIVE AND LET OTHERS DIE


Тема Като ме настъпят...нови [re: Guardian_Hearts]  
Автор Severous_Snape (Storyteller)
Публикувано12.09.07 17:41



Често пъти просто первам през глезена човека, който го е направил с върха на обувката. Когато настъпването не е било по невнимание това обикновено върши работа.
За конкретния случай много се изкушавах да му забия един пръст в ребрата. Следващият път може и това да опитам.

Колко е лесно да се примириш с една несправедливост... когато си облагодетелстван от нея.


Тема Re: Като ще ровиш клуба на разведените нека ти разнови [re: hauntedsoul]  
Автор Severous_Snape (Storyteller)
Публикувано12.09.07 17:44



после можеш да разправяш на всичките си fr как някъф си там мазен пе'ераст нз кфо си..........

Този не беше мазен, а и честно казано според мен това някой да е мазен няма нищо общо със сексуалната му ориентация. Просто подобни изрази не са в речника ми.

Колко е лесно да се примириш с една несправедливост... когато си облагодетелстван от нея.


Тема Re: E възможно е.нови [re: Severous_Snape]  
Автор redjeep (TJ-Sport)
Публикувано12.09.07 17:44



Да приеми извиненията ми,но с голяма резервация.
Провокация?Голяма доза провокация има и от твоята страна.
Защо?
Някой да те е накарал да ни занимаваш с твоят случай?
Естествена е реакцията на повечето от нас,
навсякаде се намират добри и лоши хора.
И ще ти дам един съвет който не е задължителен.
Не определяй кой какъв е,
всички са хора.А от там нататък всеки е отговорен за себе си.
Не мога да ти повярвам,повярвай ми.
Мъжките момчета никога не говорят за тия неща.
Нещо има в твоята информация,целиш нещо,опитваш се нещо.
Що ми се струва че страдаш от комплекси.
Например,ти сам го описа,
дупето ти е готино,а май оная работа ти е малка.Прав ли съм?В това гарантирам 99%

Редактирано от redjeep на 12.09.07 17:46.



Тема Re: Като ще ровиш клуба на разведените нека ти разнови [re: Severous_Snape]  
Автор hauntedsoul (mmm)
Публикувано12.09.07 17:47



хипотетично...не се хващай за думите...

___

Bitter Suites to Succubi *evil grin*

LIVE AND LET OTHERS DIE


Тема Дигни си задника от Канада.нови [re: redjeep]  
Автор Severous_Snape (Storyteller)
Публикувано12.09.07 18:02



Ела в София и нека някой от клуба дойде за свидетел. Ако оная ми работа е малка ще те водя цяла седмица по заведения, но ако не се окаже малка ще очаквам ти да ме водиш и при това ще си взема мадама с мен.
Нещо против?
Ти може и да се извиняваш за една обида, но нанасяш следваща и то по-голяма с думите си. Ето този тип провокации не харесвам у хомосексуалистите. Лошото е, че ако реагирам на такава провокация после бивам изкаран хомофоб, което не е вярно.
А ти самият хетерофоб ли си та се държиш така?
Излагаш се и ти. Също като Кувроазие. Когато сте във вашия клуб се чувствате силни и провокирате спокойно, защото знаете, че дори и да не сте прави има кой да ви подкрепи. На своя територия сте така да се каже.

Като си толкова ербап чакам те в София. Може и твоята пишка да премерим, след премерването на моята, ако искаш. Аз избирам Мизрахи за свидетел. Смятам, че мога да му се доверя, но ако се измъкнеш просто не си прави труда да казваш каквото и да било повече по мой адрес.

Бе що ли се занимавам с този клуб? Може би щото единият от модераторите ви и поне един от клубарите ви а може и повече се намесиха в нашиия. Ние обаче не сме ги обиждали на малки пишки и на комплексарщина та да ме обиждате и вие по такъв начин. Помисли над думите ми.

Колко е лесно да се примириш с една несправедливост... когато си облагодетелстван от нея.


Тема Re: Като ще ровиш клуба на разведените нека ти разнови [re: hauntedsoul]  
Автор Severous_Snape (Storyteller)
Публикувано12.09.07 18:06



Виж... по-горе ще се опитат да ме изкарат и хомофоб, но аз не съм. Дойдох тук, понеже Мартир се набърка в тема в моя клуб. И не само Мартир прописа там. Редно е след като вие можете да пишете при нас и ние да можем да пишем при вас без такива като РедДжип да ни изкарват, че сме с малки пишки, или че ни се е приискало някой да ни се отърка в задниците. И такова нещо написаха в темата за мен.
Както виждаш в случая агресията не излиза от мен, но ако и отвърна аз ставам лошия. Трябва ли да я търпя и не трябва ли модераторите сами да вземат отношение към подобни непредизвикани обиди?

Колко е лесно да се примириш с една несправедливост... когато си облагодетелстван от нея.


Тема Re: Като ще ровиш клуба на разведените нека ти разнови [re: Severous_Snape]  
Автор hauntedsoul (mmm)
Публикувано12.09.07 18:15



първо: доколкото помня темата във вашия клуб също объжда Големия Лош Гей...къф е проблемът...

аз просто ти казах че не е нормално, който и да е толкова да се впряга в нещо...или толкова лесно да се обижда...

кво очакваш - сички да се самобичуваме от огорчение и възмущение ли?!


PS. тва за малката пишка твърде буквално го приемаш...плюс, малко повече чувство за хумор...:)

___

Bitter Suites to Succubi *evil grin*

LIVE AND LET OTHERS DIE


Тема Re: не драги.нови [re: Severous_Snape]  
Автор redjeep (TJ-Sport)
Публикувано12.09.07 18:19



Ти си много интересен!То не е обидно да имаш малка пишка.Тя природата си знае.
Но наистина човек да ти се чуди,явно си доста млад и се впрягаш.Аз знаех,че ще се впрегнеш.
Аз не определям хората,кой какъв е,каква сексуална ориентация има,религия ,
цвят на кожата,и много други.А ти точно това се опитваш да правиш,да класифицираш хората.
Ти трябва да помислиш по тоя въпрос.
Нямам нищо против да се срашна с теб в София,но не за глупости които ми пишеш.



Тема Re: Излагаш се.нови [re: Severous_Snape]  
Автор Kurvoazie ()
Публикувано12.09.07 22:09



Момче, стегни се.
И с този ти пост ме потвърждаваш.

Влизаш като хетеро тук, а с постовете оставяш друго впечатление. Не се ли сети, че като влизаш в гей заведение (форум) може и да те поощипят! Да търтиш колко си хетеро не мина ли отдавна границата! Да се оправдаваш и да се доказваш не мина ли смисления предел! Изобщо поведението и маниеритети са... подозрителни. Точно това исках да ти подскажа по силен и ясен начин, чрез твоите оръжия, накуп, в един пост. Е не си ми свикнал. Сега вече като „виновен” ще споделя още.

Ти подцени форума и пишещите. На краставичари пробутваш краставици, а и се опитваш цената да диктуваш. Смело, ама...
Погледни темата, обсипана е с твоите отговори. Хубави, изчерпателни, подробни, достатъчни за да се почувства и някакво удоволствие между нас. В тях се разголваш свободно (няма лошо), но и те опознаваме. Е аз най се осмелих да ти рекна какво прозира. Извадих ти стойност на ситуацията, послужих ти за огледало. Писах без полутонове, за да не се обясняваме помалко. Колко и каква е истината сам си преценявай.

Сега ще избягаш, ще сме ти виновни и това ще е много лошо. Но прояви гъвкавост и съобразителност. Повечето гей тук тънко напипват хем основния замисъл, хем кое как е точно. Това явно не си очаквал и то ти прилича на агресия. Е, ако някой те агресираше, щях да те защитя. Но ти идваш с друг проблем и на мен той ми е по интересен.
И се засегна точно в това, което е слабо място на гея – как изглежда.

Не си лош човек. Някъде ми стана и симпатичен. Но този форум още не е лъжица за твоята уста.

Пп
Знаеш ли, послужи за тест на форума. И издържахме. Преди време каква отврат се лееше в подобни ситуации, нямаше и два поста да посмееш да пуснеш. Много леки изцепки са останали, ама и те ще се регулират...



Тема Re: Бъди коректен в терминологията.нови [re: Severous_Snape]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (redeaming & hot)
Публикувано12.09.07 22:45



Просто ти задавам въпроси, на които ти не отговаряш.





Тема Re: Като ще ровиш клуба на разведените нека ти разнови [re: hauntedsoul]  
Автор Severous_Snape (Storyteller)
Публикувано12.09.07 23:18



Темата в нашия клуб обсъжда не толкова големия лош гей, както ти го наричаш а лъжата към партньора. Тя може да бъде най-разнообразна и само в конкретната тема е относно гей. А защо Мартир не взе участие в другите теми, които епрекъснато се появяват в клуба ни и където лъжата, болката и семейните проблеми не са свързани с участието на хомосексуален партньор?
Освен това, ако си чел въпросната тема (не очаквам да я изчетеш старателно с всичките и над 170 мнения и затова ще ти кажа направо какво имам предвид) аз не смятам, а и не само аз, че става въпрос за хомосексуалист а по-скоро за бисексуален. За мен това са различни категории.
Що се отнася до хумора извини ме, но относно хумора конкретно на РедДжип ще припомня поговорката, че майтап на чужд гъз си е живо ебане.

Колко е лесно да се примириш с една несправедливост... когато си облагодетелстван от нея.


Тема Re: Бъди коректен в терминологията.нови [re: Guardian_Hearts]  
Автор Severous_Snape (Storyteller)
Публикувано12.09.07 23:21



Отнася се и за двама ни. Твоите отговори също са встрани в известен смисъл, така че нека просто мирно и тихо приключим темата.

И моля те... имай грижата като модератор да се спази добрия тон поне в темите, в които има външни участници.

Колко е лесно да се примириш с една несправедливост... когато си облагодетелстван от нея.


Тема Re: Бъди коректен в терминологията.нови [re: Severous_Snape]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (redeaming & hot)
Публикувано12.09.07 23:33



Повярвай ми, ако добрия тон не се спазваше, щеше да има последици. Но като модератор аз преценявам това, затова са ме избрали, затова седя тук. Има хора които биха се обидили ако им говорят на "ти"...
Не приемай твърде лично нещата - това, че са намекнали за размера на пишката ти или нещо подобно не е повод да се засягаш на чест и достойнство.

Все пак познавам хората тук малко по-добре от теб и смея да твърдя, че не са целили да те обидят и не са го казали със зла умисъл.

Колкот до отговорите - аз поне давам такива.



Тема Re: не драги.нови [re: redjeep]  
Автор Severous_Snape (Storyteller)
Публикувано12.09.07 23:38



То не е обидно да имаш малка пишка.

В средите, където се движа това се смята за обида. И си мисля, че би се смятало за обида не само в средите, където се движа а и на повечето места, където има хора с пишки, независимо от ориентацията им. В същност това последното не го брой. Никога не съм виждал в този клуб тема за отношението ви към размера на пениса.

явно си доста млад и се впрягаш

Така е. Доста по-млад съм от теб.

Аз знаех,че ще се впрегнеш.

Това именно те прави още по-виновен, но няма значение. Когато участието ми в тази тема приключи аз ще си отида от този клуб.

А ти точно това се опитваш да правиш,да класифицираш хората.

Ако се беше държал различно щеше да получиш различно поведение от мен. Можех да ти напиша само три изречения, които да променят отношението към мен. Ако не твоето то поне това на повечето хора тук, но не желая да го направя. Така получих отношението, което имате към хората, които са ви напълно непознати. Беше поучително. Няма да го забравя скоро. Не мисля обаче аз да прилагам подобен вид отношение и/или хумор към гейовете, които познавам, защото съм убеден, че това ще ги обиди.

Нямам нищо против да се срашна с теб в София,но не за глупости които ми пишеш.

А защо тогава сам написа въпросните глупости? При това без да съм те предизвикал с каквото и да било.

Колко е лесно да се примириш с една несправедливост... когато си облагодетелстван от нея.


Тема Приемам думите ти на доверие.нови [re: Guardian_Hearts]  
Автор Severous_Snape (Storyteller)
Публикувано12.09.07 23:45



Имам предвид думите за пишката и за това, че не са целили да ме обидят. В същност ако бях убеден, че нещата са излезли извън добрия тон повярвай ми, че и аз щях да си покажа лошите страни на характерчето. А то никак не е меко.


Не съм дошъл обаче да ви развалям атмосферата а само да внеса малко коментар по тема от "нашия" (на разведените) клуб, която Мартир е коментирал.
Би ли бил така добър да ми обясниш как гледате вие, хомосексуалните, на размера на пениса? Може и в отделна тема да го направиш, може на бележка ако искаш, но обясни ми го за да мога да разбера по-добре това, което ми е написал горе РедДжип.

Колко е лесно да се примириш с една несправедливост... когато си облагодетелстван от нея.

Тема :)нови [re: Kurvoazie]  
Автор Severous_Snape (Storyteller)
Публикувано12.09.07 23:55



Преди време каква отврат се лееше в подобни ситуации, нямаше и два поста да посмееш да пуснеш.

За времето, когато Елия пишеше тук ли говориш?



Колко е лесно да се примириш с една несправедливост... когато си облагодетелстван от нея.

Тема Re: не драги.нови [re: Severous_Snape]  
Автор hauntedsoul (mmm)
Публикувано13.09.07 00:03



ммм..значи все пак следиш клуба...ммм - интерсено..ахяхяхя

ии не си влезнал в този клуб като непознат/неутрален , а като
човек с някакво, безкрайно неприемливо, ограничено даже, мнение...

btw вече звучиш като малка обидена мармозетка...

.. мн драматизираш...take it easy

___

Bitter Suites to Succubi *evil grin*

LIVE AND LET OTHERS DIE

Тема Re: не драги.нови [re: hauntedsoul]  
Автор Severous_Snape (Storyteller)
Публикувано13.09.07 00:08



значи все пак следиш клуба...

Не точно клуба. Други неща следя.

Колко е лесно да се примириш с една несправедливост... когато си облагодетелстван от нея.

Редактирано от Severous_Snape на 13.09.07 00:14.



Тема Re: Като ще ровиш клуба на разведените нека ти разнови [re: Severous_Snape]  
Автор hauntedsoul (mmm)
Публикувано13.09.07 00:09



*d'oh*......др имах предвид....нали каза че си влезнал тук защото martyr се е намесил във вашия клуб...еми постингите на martyr в клубчето ви са абсолютно адекватни спрямо мненията към въпросната тема, 50% от които са откровено безбожно ограничено хомофобски....

___

Bitter Suites to Succubi *evil grin*

LIVE AND LET OTHERS DIE

Редактирано от hauntedsoul на 13.09.07 00:10.



Тема Re: Като ще ровиш клуба на разведените нека ти разнови [re: hauntedsoul]  
Автор Severous_Snape (Storyteller)
Публикувано13.09.07 00:19



А обърна ли внимание на това кои от пишещите имат подобни постинги? Или когато ти е удобно гледаш под микроскопа, но когато не ти е удобно не е проблем и да се подмине?
Интересно е да се разгледа внимателно онази тема и да се обърне внимание на постингите. Освен това извини ме, но не смятам, че това, че една жена се оплаква от изневярата на съпруга си е хомофобия.
Или може би ти би оправдал поведение на мъж като описаното?
Отделен е въпросът, че аз лично вече не смятам онази тема за истинска. На мнение съм, че е провокация.

Колко е лесно да се примириш с една несправедливост... когато си облагодетелстван от нея.


Тема Re: Като ще ровиш клуба на разведените нека ти разнови [re: Severous_Snape]  
Автор hauntedsoul (mmm)
Публикувано13.09.07 00:29



уфф ...тема за някъф гей, който е измамил жена си (по-горе може да видиш пълното ми мнение по въпроса)...и ест някой казва: 'гейовете са гадни..мразяя гии...убийте гии..'..

<в случая ключовата дума е *измама* а не *гей*, деба>

...какво очакваш...ест че някой гей, който случайно минава оттам (в случая martyr) ще обЯсни на ограничения човек който го е казал, колко точно е ограничен...не виждам нищо ненормално...

PS. само не ми казвай и на мен че си потресен и обиден от отношението ми и вече не можем да бъдем другарчета, pls *burst out laughing*



___

Bitter Suites to Succubi *evil grin*

LIVE AND LET OTHERS DIE

Редактирано от hauntedsoul на 13.09.07 00:33.



Тема Re: :)нови [re: Severous_Snape]  
Автор Kurvoazie ()
Публикувано13.09.07 00:32



Да, за този период говоря.

После четох и назад доста. Беше ми интересно. Доста неща забелязах. Усетих развитието, преходи и... поопознах доста от хората.

Елия ми харесваше. С много от нейните разсъждения не бях съгласен. Никога не стигнахме до разговор. Щеше да ми е интересно.

Придобиваш все по човешки образ. Давай смело...





Тема Re: Като ще ровиш клуба на разведените нека ти разнови [re: hauntedsoul]  
Автор Severous_Snape (Storyteller)
Публикувано13.09.07 00:40



1, Чети по-вниматлно какво е моето отношение.
2, Това дееба го кажи на друг. Моето мнение относто ситуацията в темата изрично изключва използването на подобна дума по мой адрес.
3, Тук съм само за коментирането на конкретната тема. Другарчета аз си търся на други места. Нищо лично, но предпочитам да го правя с жени.



Колко е лесно да се примириш с една несправедливост... когато си облагодетелстван от нея.

Тема Re: :)нови [re: Kurvoazie]  
Автор Severous_Snape (Storyteller)
Публикувано13.09.07 00:47



Помня онова време. За нищо не бих го пропуснал. Тя просто ви направи луди всичките и при това с основание. Е, може би не всички, но поне основната маса със сигурност.


В един момент ми идеше да я поканя на вечеря само заради удоволствието, което ми доставяха дискусиите, повдигнати от нея.

Колко е лесно да се примириш с една несправедливост... когато си облагодетелстван от нея.

Тема Re: Като ще ровиш клуба на разведените нека ти разнови [re: Severous_Snape]  
Автор hauntedsoul (mmm)
Публикувано13.09.07 01:03



УАУ!

Кажи го още веднъж и ще те разбера.,



1. Отношението ти към хомосексуалистите като към противно неприятно цяло (случката с обарването) предполагам сички го разбрахме (а и около 15 човека го изтъкнаха)..
2. цветущата дума 'деба' е част от колорита на израза ми...не беше насочено към теб...да не говорим че за нищо на света не искам да нараня ранимата ти душа...I see u need a special treatment...
3. OMFG... е поне не се разхлипа, което само по себе си е постижение

пухахах ...какфо те кара да си мислиш че някой тук ти се точи... а да бе верно- сички са луди по неустоимия ти гъз и искат да се отъркат в него...само не се вълнувай....

<залагам Х лева че пак ше забие темата нанякъде си>

___

Bitter Suites to Succubi *evil grin*

LIVE AND LET OTHERS DIE

Тема Re: :)нови [re: Severous_Snape]  
Автор Kurvoazie ()
Публикувано13.09.07 01:04



Силно казано 'луди', но добре звучи...

Тя си правеше каквото иска... по женски. Мярката й беше респекта, който е създала, а и е една от първите в този форум.
Също, никой не можеше да я заковава.
Сетих се, че Приньо веднъж я подхвана за някаква конференция. Конкретно се намесих и... не и се размина. После... взе да зачезва.





Тема Re: не драги.нови [re: Severous_Snape]  
Автор Kurvoazie ()
Публикувано13.09.07 01:27



Други неща следя. 'Не точно клуба.'

За първи път не поясняваш. Важно е да изяшниш, какви са тези други неща?



Тема Re: не драги.нови [re: Kurvoazie]  
Автор Severous_Snape (Storyteller)
Публикувано13.09.07 08:24



И защо трябва да поясня? Това просто не ви касае. Нито клуба, нито теб персонално.
Ако има причини напиши ги. Ако реша, че мога да ги уважа ще напиша.

Колко е лесно да се примириш с една несправедливост... когато си облагодетелстван от нея.


Тема Re: :)нови [re: Kurvoazie]  
Автор Severous_Snape (Storyteller)
Публикувано13.09.07 08:27



Зачезнала казваш? Момчета... как не умирате от скука в това клубче? В същност би трябвало да умирате, но понеже клубчето си е ваше едва ли ще си го признаете.


И аз на нейно място ако пишех тук бих зачезнал максимум след 2-3 месеца.

Колко е лесно да се примириш с една несправедливост... когато си облагодетелстван от нея.

Тема Re: Като ще ровиш клуба на разведените нека ти разнови [re: hauntedsoul]  
Автор Severous_Snape (Storyteller)
Публикувано13.09.07 08:45



За сведение на любопитните гъзът ми се е озовавал на място, където е имало, и ти давам гаранция за това, повече от 20-30 човека, които имат предпочитания към мъжките гъзове и никой не го докосна с пръст. При това повече от веднъж.


Още нещо да ти стиска обувката?
А като залагаш пари дай ги. Ще ги похарча с удоволствие и после ще забия темата в такава посока, че да ги загубиш. Колко пари залагаш?

Колко е лесно да се примириш с една несправедливост... когато си облагодетелстван от нея.

Тема Re: :)нови [re: Severous_Snape]  
Автор hauntedsoul (mmm)
Публикувано13.09.07 09:42



еми изчезвай още сега тогава....

___

Bitter Suites to Succubi *evil grin*

LIVE AND LET OTHERS DIE


Тема Re: Като ще ровиш клуба на разведените нека ти разнови [re: Severous_Snape]  
Автор hauntedsoul (mmm)
Публикувано13.09.07 09:50



ммм пари-нееее........айде да не ти казвам какво ще получиш, че пак ше се обидиш ...а това не е хубаво...:(

PS. не са го докосвали с пръст..аа ясно..-Foot Fetish

...now I see защу ме питаш за обувката...

___

Bitter Suites to Succubi *evil grin*

LIVE AND LET OTHERS DIE

Тема Snape, под *ние* разбираш себе си, нали?нови [re: Severous_Snape]  
Автор martyrМодератор (мчк)
Публикувано13.09.07 10:04



Единият ви *клубар* открито се гавреше с мен, с някакви изтъркани вицове, на които щеше да си умре от кеф, ако му бях отговорил.

Другият "клубар", тролът ASSASSIN се държеше, като разгонена. Умира си, да отговаря на мненията ми, но в същото време "не го интересувам". Много злобно същество. Хем не го интересувам, хем на всяко мое мнение се обади по един път.

Трета клубарка, много толерантна, би била много добра майка, която би приела децата си ако са с "нестандартна" ориентация. Като си направих шега обаче, (да ме осинови), реагира с "Каквооооооооооооооо!?!?! Това беше грубо!!!".

Мама_нети, от друга страна е много приятен човек, но не модерира по правилата. Такива открити подигравки аз не бих оставил.

Не знам, какво мислиш за обида и провокация, но аз на разговор, който ПРЯКО ме касае се намесих и 4-5 човека си оплюха брадите "Педала вън", "Махни ми се от главата" и т.н. Като не искате хомосексуални в темите на клуба си, не ни викайте (Асасин в клуб ЛГБТ ни покани да ви видим латиносериала), и като не ни искате ... ами не говорете за нас.

Аз казах, каквото имах да казвам, в неутрален културен тон. Бях неразбран и изгонен със злобни подигравки. Нямам какво да добавя. Нито пък мисля да продължавам да давам причини за зяждане във форума ви. Но, когато говорите за хомосексуални, имайте предвид, че има милиони различни хора, както и при хетеросексуалните. Не може да съдите всички, заради един тарикат, който е излъгал една жена да му роди дете и сега ще я гони, защото тя не му е нужна. И ВИЕ хетеросексуалните постъпвате по същият начин ... често.

martyr out.





Тема Темата, такава която ме интересуванови [re: Severous_Snape]  
Автор martyrМодератор (мчк)
Публикувано13.09.07 10:17



не може да бъде подмината.

Ако не беше обобщаваща, а нечия лична драма на момиче, което се е сблъскало с няк'в боклук и е пострадало - cool. Щях да подмина темата.

В нея обаче се слагаха категории "всички" (не ме карай да цитирам съклубарите ти) хомосексуалисти това, гейове онова, те така, те иначе ... ами хубаво, ама аз НЕ ПРАВЯ, като гейовете явно, защото там видях купища стереотипи, на които НЕ отговарям. Какво сега? Може би аз не съм гей!? Или може би хората в "твоят" форум страдат от остарели схващания и са жертва на стереотипи? Избери си. Аз знам какво казах и как. Видях само глупости и простотия и, за да не подклаждам повече напрежение се пръждосах. Без гордо вдигната глава, но не и с подвита опашка. Имам си гордост и не се оставям на някого да ме мачка.

Това е форум. Не е частна собственост. Както бях толериран от няколко човека и модераторката, така и ти си оставен да си изкажеш свободно мнението тук. Не помня с Guardian да сме трили някого избирателно или на база емоции или чувства.



Тема Re: Дигни си задника от Канада.нови [re: Severous_Snape]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано13.09.07 10:19



Може и твоята пишка да премерим, след премерването на моята, ако искаш. Аз избирам Мизрахи за свидетел

Хех, не са ме канили за съдия точно на такива състезания, ама приемам :)

Ще бъда обективен и ще кажа честно, макар че винаги ми е бил интересен комплекса "малка пишка". Там нещата са "Каквито дал Господ" - нищо не може да се направи - колкото - толкова. Имал съм това - онова с момчета, дето минаваха доста сериозно средните стандарти в дисциплината и такива, дето си бяха съвсем скромни в тая област, но това, което научих е, че голямата пишка изобщо не гарантира добър секс, даже много често е обратното. Кво като е оборудван като кон, като е като дърво в леглото...

Така че, момчета, не се заяждайте и не се обиждайте... Малката пишка сама по себе си може би не е обида /това към Реджеп/, но зависи как е казано. Можеш да кажеш на някой, че има голям нос и това също може да е обида или не, според зависи от изказа...



Тема Не беше случайно "минаване",нови [re: hauntedsoul]  
Автор martyrМодератор (мчк)
Публикувано13.09.07 10:22



в клуба ЛГБТ, който на практика е доста/изцяло/напълно мъртъв дори в сравнение с нашият се появи асасин с линк към тролската (както вече и аз мисля) тема, за да вземат участие и хомосексуални хора. Аз в клуба на разведените до сега не бях стъпвал. Нямам никакви интереси там. Родителите ми са разведени преди да се осъзная, като човек, а аз съм щастливо омъжен.

Представи си, че с моят скъсаме и ида да пусна сърцераздирателна тема в клуба на разведените.

Само си представи





Тема HauntedSoul :-!нови [re: hauntedsoul]  
Автор martyrМодератор (мчк)
Публикувано13.09.07 10:28



Предизвикваш го, после му се смееш. Точно това отношение в клуба на разведените ми докара гаден вкус в устата.

Човека е дошъл да сподели, как и ние не сме "цвете за мирисане", проявете малко повече уважение.

П.п. Не говоря с "модераторска гледна точка", не те поучавам и не ти се карам. Личното ми мнение обаче не мога да го пускам без флагчето с "м" отзад





Тема Видях темата в ЛГБТ.нови [re: martyr]  
Автор Severous_Snape (Storyteller)
Публикувано13.09.07 11:17



Ще кажа само едно нещо за Асанин. Поведението му е точно като на човек, който пали фитили и иска не обсъждането а по-скоро кавгата. Не смятам, че това е наистина правилният начин да се обсъди една подобна тема.
Това за поведението му обаче го казвам от гледната точка на човек, който му е чел постингите няколко години.

Колко е лесно да се примириш с една несправедливост... когато си облагодетелстван от нея.


Тема Re: :)нови [re: hauntedsoul]  
Автор Severous_Snape (Storyteller)
Публикувано13.09.07 11:25



еми изчезвай още сега тогава....

Имаш ли нещо против да употребя думите ти дословно следващият път, когато в компанията, където съм се озове и някой гей?
И позволяваш ли да те цитирам и да кажа, че употребявам тези думи към него, защото с мен са направили същото в клубчето на гейовете в дира?

Колко е лесно да се примириш с една несправедливост... когато си облагодетелстван от нея.


Тема Значи сме на едно мнение:нови [re: Severous_Snape]  
Автор martyrМодератор (мчк)
Публикувано13.09.07 11:41



Имаше провокация, на която реагирахме адекватно и двамата. Без лоши чувства.

ASSASSIN е доста простичък и елементарен човек с много свободно време. Не мога да кажа добра дума за него. Само ми стана любопитно какви спорове са водили с Никам

. Сигурно е било голямо мазало. 2-ма души, които не си спестяват приказките. И да твърди, че може да разпознае гей от 10 метра е ... забавно. Хубава шега сте му спретнали.



Тема Re: Значи сме на едно мнение:нови [re: martyr]  
Автор Severous_Snape (Storyteller)
Публикувано13.09.07 11:48



Дори и аз, макар да гледам на нещата по различен начин, не мога да разпозная гей с твърда гаранция. Мога да разчитам например на 70-80% в началото и евентуално на повече, когато наблюдавам човека по-дълго.
А Асасин... той е особена птица. Честно казано не ми се занимава да го бистря. Много съм се драл с него и много още има да се дерем, освен ако не ми писне и не се разкарам от клуба на разведените, което не е невъзможно като гледам какъв е станал въпросния клуб в последно време.

Колко е лесно да се примириш с една несправедливост... когато си облагодетелстван от нея.


Тема Re: HauntedSoul :-!нови [re: martyr]  
Автор hauntedsoul (mmm)
Публикувано13.09.07 13:56



мми сигурно именно мнението, че (без 'и'!) ние не сме 'цвете за мирисане' буди раздразнение у мен пък....

ии...аз действам на принципа 'всяко действие си има противодействие' - примитивен и първичен е, но върши работа...

PS.рядко предизвиквам хората...никога
___

Bitter Suites to Succubi *evil grin*

LIVE AND LET OTHERS DIE<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от hauntedsoul на 13.09.07 14:01.</EM></FONT></P>

Редактирано от hauntedsoul на 13.09.07 14:13.



Тема Re: Темата, такава която ме интересуванови [re: martyr]  
Автор hauntedsoul (mmm)
Публикувано13.09.07 13:59



еми, aджеба, за едно исъщо нещо говорим и не можем да се разберем..

стереотипи sucks..

___

Bitter Suites to Succubi *evil grin*

LIVE AND LET OTHERS DIE


Тема Re: :)нови [re: Severous_Snape]  
Автор hauntedsoul (mmm)
Публикувано13.09.07 14:04



имаш право да се държиш с мен кактто аз се държа с теб (едвам да се сдържаш да не паднеш от стола смях...whatever

<това че аз съм тъп, саркастичен и злобен може да означава само и единствено това>

не съм представителен нито за гейската нито за която и да е друга ообщност...

престани да категоризираш хората и то по такъф признак като сексуалност...меко казано глупаво е...

вера стрещнах един луд на улицата => всички хора са луди...*d'oh*
___

Bitter Suites to Succubi *evil grin*

LIVE AND LET OTHERS DIE

Редактирано от hauntedsoul на 13.09.07 14:07.



Тема Re: Snape, под *ние* разбираш себе си, нали?нови [re: martyr]  
Автор hauntedsoul (mmm)
Публикувано13.09.07 14:09



еми затфа става въпрос....

___

Bitter Suites to Succubi *evil grin*

LIVE AND LET OTHERS DIE


Тема Re: А ,не не.нови [re: mizrahi]  
Автор redjeep (TJ-Sport)
Публикувано13.09.07 19:22



А бе,не се заяждам,
точно такива,които се правят на мъже,са такива кинкалерии,,мразят себе си че и целият свят.
А тоя, който се прави на много знаещ ,на възмутен,на обиден,на света дева мария,мама тереза,пази се от такива.Обидил съм го,и какво,то като му кажеш истината в очите,обиден е ,засегнат.Да се научи да уважава хората,ще му го повторя още веднъж.
Не дискриминирай .
И между другото да ви спаделя,
днес с моят партньор правим 11 години от като живейме заедно.
А за меренето на пишки сме го правили в казармата,и за най дълго изтреляна сперма имаше състезание,всички участваха.



Тема Re: А ,не не.нови [re: redjeep]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано13.09.07 19:33



Честита годишнина. В нашите среди, а и при хетерото мисля /ако не стояха заедно заради бюджет и деца/, това рядко се среща... Да сте все така щастливи ви пожелавам а и още повече!



Тема Re: Дигни си задника от Канада.нови [re: Severous_Snape]  
Автор [bbourgas] (дзверо)
Публикувано13.09.07 23:42



ето, аз се пиша доброволец-вместо той да се вдига от Канада, аз ще се вдигна от Бургас. ще уговорим среща и съвсем непристрастно ще ти го измеря. по-интересно ще е ако ни кажеш колко сантиметра ти е и след , като го измеря, ще имаме възможност да проверим и дали си бил искрен





Тема В крайна сметка, anbra я заключи.нови [re: martyr]  
Автор martyrМодератор (мчк)
Публикувано14.09.07 10:00



Ако не бяха глупостите на ASSASIN и lest57 темата нямаше да се изроди в надплюване "кой ще напише най-много". И естествено на "убиеца" нищо не му стана ясно. Ясно показаха само "как не трябва да се прави дискусия" по сериозен въпрос.

С ръка на сърцето щях да му наложа бан ако бях на място на мама нети или анбра. Пуснал е същата тема и в християнство и религия. Просто ей-така - да разлае кучетата.



Тема Re: благодарности!нови [re: mizrahi]  
Автор redjeep (TJ-Sport)
Публикувано14.09.07 18:59



Благодаря от сърце.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.