Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:56 22.05.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Извърташ.нови [re: Severous_Snape]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (redeaming & hot)
Публикувано12.09.07 16:34



Ами не, те реагират. Щом си усетил, че ти правят нещо - обърни се, погледни човека в очите и ако се налага му кажи "Ако обичате!". Не е нужно да упоменаваш, че те натиска по дупето или нещо друго. Но този разговор за минали неща, кое как е по-добре и кое как трябва е малко излишен. Като те настъпят какво правиш - обръщаш се и гледаш лошо или си казваш да внимават. Ако те блъснат - също. Защо ако някой те "натиска" да не направиш същото? Въобще погледна ли човека в очите? Видя ли кой те омърси? Просто не стана ясно от написнаото.



Тема Re: Като ще ровиш клуба на разведените нека ти разнови [re: [bbourgas]]  
Автор Severous_Snape (Storyteller)
Публикувано12.09.07 16:35



Е не ми го повдига. Сори.



Колко е лесно да се примириш с една несправедливост... когато си облагодетелстван от нея.

Тема Re: Като ще ровиш клуба на разведените нека ти разнови [re: Severous_Snape]  
Автор Kurvoazie ()
Публикувано12.09.07 17:10



Снейп, задълбочаваш комичността на случката.

Чужд гъз се отърква в твоя... Ти обаче реагираш с наклон до 30 градуса... То кратък комикс станало.
Чак сега, след писаници из форума решаваш, какво е най-могло...
Смяташ, че чужд задник търси свалка с твоя. Брях... Задник със задник! Крайно нетипично, май?
Правилно ли си преценил ситуацията? Твоето прилича и на обида, защо не ме закачат с предник! Без да се обиждаш, при твоите 82 килограма, задните части доста се обезценяват... за гейовете. Колко ли си висок? Виж, ако отслабнеш, то тогава отзад ще имаш прехвалената стойност..., а!
И как те занимава качеството на съвета! Вълнуват те "Джемини", разни дискриминации и позволения...., коментираш и извинение, че някой се съмнява в твоята сексуалност. Какви мисли само се въртят в главата ти..., защо!

(между другото, това, че няма отговор на пост може да е "Накажи простака с мълчание!")

Ако наистина е имало свалка, какъв ли е точният повод? Що само задник да провокира?

,
Едно истинско хетеро за каквото се представяш, със сигурност би решил ситуацията веднага, не би искал съвети в гейски форум, не би разказвал надълго и нашироко, колко се чуства онеправдан в градския транспорт.

пп
'Да. С жена се оправдавам и се оправдавам с това, че не искам да предизвиквам хората, с които тя пътува всеки ден, с които живеят около нея да я гледат сякаш приятелите и са ненормални, биткаджии и скандалджии.'
Това е нелепо.



Тема Бъди коректен в терминологията.нови [re: Guardian_Hearts]  
Автор Severous_Snape (Storyteller)
Публикувано12.09.07 17:31



Отделно съм гонил онанисти поне 10 пъти. Не е нормално мъже да се крият по храсталаците и да дебнат жени и момичета.

Това са ексхибиционисти. Онанистите обикновено никой не ги вижда и никой не безпокоят.

Що се отнася до фобията от гейове - нямам такава и не мисля и да имам. Ти обаче със сигурност имаш фобия към агресия над гейове, или поне поведението ти е такова. Ще те помоля най-настоятелно, докато разговаряш с мен да забравиш за фразата, че най-добрата защита е нападението и да спреш да поставяш нещата в позиция да има само конфронтация или съгласие с думите ти.
Аз може да не съм съгласен с думите ти но ако ти ме поставиш в позицията или да бъда съгласен, или да бъда на нож, на практика ти самият ставаш първоисточник на това, което би последвало.

Колко е лесно да се примириш с една несправедливост... когато си облагодетелстван от нея.


Тема Излагаш се.нови [re: Kurvoazie]  
Автор Severous_Snape (Storyteller)
Публикувано12.09.07 17:38



С този си постинг ти току-що унищожи мнението ми, че с теб може да се разговаря нормално. Преди го мислех, но вече не го мисля. Съжалявам.
Казват, че кой каквото си докара друг не може да му го докара.
А за ръста ми изобщо не се притеснявай. Достатъчно висок съм да са не изглеждам дебел, но не мисля, че това изобщо ти влиза в работата.

Колко е лесно да се примириш с една несправедливост... когато си облагодетелстван от нея.


Тема Re: Като ще ровиш клуба на разведените нека ти разнови [re: Severous_Snape]  
Автор hauntedsoul (mmm)
Публикувано12.09.07 17:41



ти си болезнено чувствителен на тема гейове и атаки от хомосексуалисти...това е мнооого мнооого...хм...........странно...:^)

един истински хетеросексуален мъж обикновено обръща нещата на майтап/ или просто е толерантен/ или просто не му пука, когато става въпрос за гейове....

ти си постъпил по един от възможните начини...това е.... после можеш да разправяш на всичките си fr как някъф си там мазен пе'ераст нз кфо си............но не можеш да спекулираш със случката в стил 'вижте-се-кфи-сте-лепкави-и-трудни-за-търпене-гейовете'...

не че ми пука, смисъл...:)

___

Bitter Suites to Succubi *evil grin*

LIVE AND LET OTHERS DIE


Тема Като ме настъпят...нови [re: Guardian_Hearts]  
Автор Severous_Snape (Storyteller)
Публикувано12.09.07 17:41



Често пъти просто первам през глезена човека, който го е направил с върха на обувката. Когато настъпването не е било по невнимание това обикновено върши работа.
За конкретния случай много се изкушавах да му забия един пръст в ребрата. Следващият път може и това да опитам.

Колко е лесно да се примириш с една несправедливост... когато си облагодетелстван от нея.


Тема Re: Като ще ровиш клуба на разведените нека ти разнови [re: hauntedsoul]  
Автор Severous_Snape (Storyteller)
Публикувано12.09.07 17:44



после можеш да разправяш на всичките си fr как някъф си там мазен пе'ераст нз кфо си..........

Този не беше мазен, а и честно казано според мен това някой да е мазен няма нищо общо със сексуалната му ориентация. Просто подобни изрази не са в речника ми.

Колко е лесно да се примириш с една несправедливост... когато си облагодетелстван от нея.


Тема Re: E възможно е.нови [re: Severous_Snape]  
Автор redjeep (TJ-Sport)
Публикувано12.09.07 17:44



Да приеми извиненията ми,но с голяма резервация.
Провокация?Голяма доза провокация има и от твоята страна.
Защо?
Някой да те е накарал да ни занимаваш с твоят случай?
Естествена е реакцията на повечето от нас,
навсякаде се намират добри и лоши хора.
И ще ти дам един съвет който не е задължителен.
Не определяй кой какъв е,
всички са хора.А от там нататък всеки е отговорен за себе си.
Не мога да ти повярвам,повярвай ми.
Мъжките момчета никога не говорят за тия неща.
Нещо има в твоята информация,целиш нещо,опитваш се нещо.
Що ми се струва че страдаш от комплекси.
Например,ти сам го описа,
дупето ти е готино,а май оная работа ти е малка.Прав ли съм?В това гарантирам 99%

Редактирано от redjeep на 12.09.07 17:46.



Тема Re: Като ще ровиш клуба на разведените нека ти разнови [re: Severous_Snape]  
Автор hauntedsoul (mmm)
Публикувано12.09.07 17:47



хипотетично...не се хващай за думите...

___

Bitter Suites to Succubi *evil grin*

LIVE AND LET OTHERS DIE



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.