Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:57 01.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Snape, под *ние* разбираш себе си, нали?нови [re: martyr]  
Автор hauntedsoul (mmm)
Публикувано13.09.07 14:09



еми затфа става въпрос....

___

Bitter Suites to Succubi *evil grin*

LIVE AND LET OTHERS DIE


Тема Re: А ,не не.нови [re: mizrahi]  
Автор redjeep (TJ-Sport)
Публикувано13.09.07 19:22



А бе,не се заяждам,
точно такива,които се правят на мъже,са такива кинкалерии,,мразят себе си че и целият свят.
А тоя, който се прави на много знаещ ,на възмутен,на обиден,на света дева мария,мама тереза,пази се от такива.Обидил съм го,и какво,то като му кажеш истината в очите,обиден е ,засегнат.Да се научи да уважава хората,ще му го повторя още веднъж.
Не дискриминирай .
И между другото да ви спаделя,
днес с моят партньор правим 11 години от като живейме заедно.
А за меренето на пишки сме го правили в казармата,и за най дълго изтреляна сперма имаше състезание,всички участваха.



Тема Re: А ,не не.нови [re: redjeep]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано13.09.07 19:33



Честита годишнина. В нашите среди, а и при хетерото мисля /ако не стояха заедно заради бюджет и деца/, това рядко се среща... Да сте все така щастливи ви пожелавам а и още повече!



Тема Re: Дигни си задника от Канада.нови [re: Severous_Snape]  
Автор [bbourgas] (дзверо)
Публикувано13.09.07 23:42



ето, аз се пиша доброволец-вместо той да се вдига от Канада, аз ще се вдигна от Бургас. ще уговорим среща и съвсем непристрастно ще ти го измеря. по-интересно ще е ако ни кажеш колко сантиметра ти е и след , като го измеря, ще имаме възможност да проверим и дали си бил искрен





Тема В крайна сметка, anbra я заключи.нови [re: martyr]  
Автор martyrМодератор (мчк)
Публикувано14.09.07 10:00



Ако не бяха глупостите на ASSASIN и lest57 темата нямаше да се изроди в надплюване "кой ще напише най-много". И естествено на "убиеца" нищо не му стана ясно. Ясно показаха само "как не трябва да се прави дискусия" по сериозен въпрос.

С ръка на сърцето щях да му наложа бан ако бях на място на мама нети или анбра. Пуснал е същата тема и в християнство и религия. Просто ей-така - да разлае кучетата.



Тема Re: благодарности!нови [re: mizrahi]  
Автор redjeep (TJ-Sport)
Публикувано14.09.07 18:59



Благодаря от сърце.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.