Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:29 30.04.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Признаниенови  
Автор Лeoнapтиc ()
Публикувано06.02.06 19:33



Просто ми стана смешно:





Тема Re: Признаниенови [re: Лeoнapтиc]  
Автор desired (послушко)
Публикувано06.02.06 20:01



И аз се разхилих, пък то не е смешно...

Съблечи моя страх и за грях дай ми таен знак...


Тема Re: Признаниенови [re: desired]  
Автор Лeoнapтиc ()
Публикувано06.02.06 20:50



Абе смешно е, не в контекста на този клуб, не искам да обидя никого. Смешно е, защото е езиково необмислено и създава двусмислица.



Тема Re: Признаниенови [re: Лeoнapтиc]  
Автор desired (послушко)
Публикувано06.02.06 22:34



Имах предвид, че е по-скоро гадничко за човечеца, така да го изтипосат...

Съблечи моя страх и за грях дай ми таен знак...


Тема Re: Признаниенови [re: Лeoнapтиc]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано06.02.06 23:00



Ти нещо май си нередовен драги. На колко още места си напускал темата? Сега ще пообиколя за да видя къде още си обезпокоил костите на покойния.

МОДЕРАТОРИ!!! Смятам, че подобна тема не бива да бъде търпяна.

Малко неща на този свят са така непростими, както ненужната и безпричинна лъжа.


Тема Ти да не си от градската стража?нови [re: AЛБATPOC]  
Автор Лeoнapтиc ()
Публикувано06.02.06 23:09



Леле, колко си противен! Ти да не си от градската стража! Или от доброволните отряди на трудящите се. На 1 място е темата, на две снимката. Къде те сърби?

"Модератори! Смятам, че подобна тема не бива да бъде търпяна!"

Господи, колко си жалък...



Тема Re: Ти да не си от градската стража?нови [re: Лeoнapтиc]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано06.02.06 23:13



Не ме сърби а ми смърди, защото едно лайно е седнало да рови костите на един човек, който е прославил името на България.
Да драги. За мен ти си лайно. Чудно ми е кой си, защото си мисля, че този стил на писане ми е познат, но какво ли има да се учудвам - те лайната се клонират и размножават чрез пъпкуване.

Малко неща на този свят са така непростими, както ненужната и безпричинна лъжа.


Тема Re: Признаниенови [re: AЛБATPOC]  
Автор pc_world ()
Публикувано06.02.06 23:14



Аз смятам, че темата си е ок :) - въпреки всичко, фразата е смешна.
Не мисля, че е било проблем да си помислят няколко минути по-дълго преди да поставят надписа - аз намирам и по-добре "звучащи" (ако искате) такива .. при това с доста по-малко букви (което би спестило и разход ... лол )

Aiya Eдrendil Elenion Anvalima!


Тема Re: Признаниенови [re: pc_world]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано06.02.06 23:23



А аз, макар и да не съм гей смятам, че точно вие, гейовете трябва да се чувствате засегнати от това, че двусмислицата на думичката педал се ползва в случая за да се пови паметта на някой, който вече не е жив и не може да се защити.
И макар и в първия момент и аз да се изхилих като видях темата

все пак ми стана гадно. Виждам обаче, че страхливото псе, което е пуснало темата не е имало куража да я пусне и тук със същото име.

Малко неща на този свят са така непростими, както ненужната и безпричинна лъжа.

Тема Чакай, чакай...нови [re: AЛБATPOC]  
Автор Лeoнapтиc ()
Публикувано07.02.06 08:26



Чакай, чакай, че защо бързаш да се застраховаш, че не си гей? Че кой те пита за сексуалната ти ориентация и какво значение има това? И твоят coming out ще дойде някой ден и няма да се налага тогава да говориш "вие гейовете". Хехехе... Колкото до страхливото псе - ако темата беше на двете места с едно и също съдържание и заглавие, щеше да си е чиста проба спам. А заглавието от "Говорим си за секс" тук можеше да засегне ненужно някого и да предизвика негативно отношение, затова е написано "Признание". Така и не разбрах къде те сърби, ама не ме и интересува.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.